NÁVRHY NA ZMÌNY V TOMTO FORU

Moderátor: Moderátoři

NÁVRHY NA ZMÌNY V TOMTO FORU

Příspěvekod sporttipy » ned říj 10, 2004 7:50

Myslím, že toto forum je skvìlé, ale pøece jen se vždy nìco na zlepšování najde, mì by se zamlouvalo hlavnì:
Obrázek


Obrázek
Možnost do urèitého èasového limitu upravit svùj pøíspìvek èi téma.

Obrázek
Udìlat zmìnu v hvìzdièkovém hodnocení, tedy nedávat hvìzdièky za pøíspìvky, ale za nìjaké zásluhy.

Obrázek
Zamezení pøístupu èlenù tohoto fora do urèitých témat, pokud nesplòují urèitý limit pøíspìvkù.

Prosím vyjádøete se k tìmto navrhovaným zmìnám a snažte se i nìco pøidat.
Obrázek
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod Dick » ned říj 10, 2004 8:21

1- souhlasím dobrý nápad
2- souhlasím, stav - kdy jsou hvìzdièky pøidìlovány dle nìjakých limitù poètu pøíspìvkù je nesmysl :wink:
3- moc se mi to nezamlouvá :twisted:
NFL - bet without risk
Uživatelský avatar
Dick
Host
Host
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned srp 29, 2004 20:15
Bydliště: earth

Příspěvekod quinton » ned říj 10, 2004 8:34

1) Není lehèí pøed tím než odešlete zprávu na plac dát si náhled a zprávu si pøeèist?? A i když potom zjistíte že je nìco špatnì, staèí napsat SZ nìkomu z PROFI nebo moderátorovi a ten vám to opraví. Nejde tu o pravopis, jde tu o kvalitní info.

2) Není v lidských silách sledovat pøes 800 lidí a pøidávat jim hvìzdièky. Já napø. na hvìzdièky vùbec nekoukám, je mi jedno kdo má 500 pøíspìvkù nebo 50. Pamatuju si lidi kteøí mají dobré tipy a kvalitní analýzy.

3) Tohle je bohužel problém. Je tady spousta lidí s 0 pøíspìvky. Ale asi by nebylo nejštastnìjší dìlat opatøení tím zpùsobem že musíš mít nìjakej poèet pøíspìvkù. Nìjací lidi by tady potom mohli pøidávat pøíspìvky o jedné vìtì jen aby mìli jejich dostateènej poèet.

Mùj názor :roll:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod nelson » ned říj 10, 2004 8:57

ad 3) tohle se mi nelibi, uz jsem to videl na nekolika softwarovych boardech a muzu ti rict ze potom kazdy pise fake posty jen proto aby ziskali co nejvice prispevku
Uživatelský avatar
nelson
Host
Host
 
Příspěvky: 536
Registrován: pát čer 25, 2004 14:01
Bydliště: Praha

3.návrh

Příspěvekod sporttipy » ned říj 10, 2004 9:02

dobøe, ale aspoò by mohlo dojít ke smázání loginù jenž se tøeba tøi mìsíce nepøihlásili, nebo nenapsali žádný pøíspìvek.
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod nedo » ned říj 10, 2004 10:09

Souhlas s quintonem.
ad 1) Já osobnì vždy pøed tím než nìco odešlu, kouknu na náhled. Tady není dùvod nìco mìnit.

ad 2) Poèet hvìzdièek je tam víceménì jen jako doplòující údaj. Pro úèastníky fóra nemá žádný hlubší význam. Pokud se nìkdo pozastavuje nad svými hvìzdièkami pøípadnì se jednoslovnými pøíspìvky snaží nahnat co nejvyšší možný poèet pøíspìvkù - tedy i nìjakou hvìzdièku navíc, tak to je k pousmání. Tedy - tato zmìna je také o nièem.

ad 3) Nevidím žádný smysl v tom, aby se lidé s poètem pøíspìvkù nula a s registrací napø. v èervnu vymazali. Tohle by (stejnì jako první dvì navrhované zmìny) tomuto fóru opravdu v nièem nepomohlo.


Na závìr bych jen chtìl øíct že ze všeho co napsal sporttipy souhlasím pouze s tím, že neustále je co zlepšovat. Víme to i my a mùžu vás ujistit že pøípadné návrhy na zmìny se diskutují pomìrnì èasto. Takže bude-li nìkterá z funkcí fóra pokulhávat nebo nìjak volat po zmìnì, buïte ujištìni, že si toho kali nebo Gagin nebo nìkdo jiný všimne a nìco se s tím stane. Jistì - nikdo není neomylný a nìco mùže uniknout každému - ale navrhovat zmìny jen proto, aby k nìjakým zmìnám došlo, to opravdu nemá žádný smysl. Dojde-li k nìjakým zmìnám, pak to budou zmìny které pomohou tomuto fóru - a to by ani jedna ze tøí navrhovaných nebyla.
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Panther » úte říj 12, 2004 17:09

Kdyz uz jste to zalozili tuhle mistnost s nazvem "zlepsovaky" atd, dam jsem jeden prispevek take ..Jedna se o jednu vec, ktera mi tu chybi uz od zacatku co jsem na toto forum prisel. Mozna ze tu i nekde schovana je a ja ji jeste nenasel, pak se omlouvam. Tou veci je mysleno neco jako "live chat" pro online lidi, kteri se prave na tomto foru nachazeji. Rekneme mistnost s klasickym chatem, prece jenom je dost zdlouhave posilat nekomu SZ, nebo cekat az mu dotycny odpovi primo na FORUM. Nejsem si jist, zda to tu neni z jistych duvodu, aby to nezklouzlo nekam, jako napr. na tipovani.cz, coz by bylo pochopitelne spatne, o tom zrejme vedi mistni moderatori sve. Je to muj nazor, me by se treba libilo , kdyz kazde rano prijdu, vidim dole pod listou kdo je zde online, tak mit nekde dam priklad vpravo dole malej chat, vsem poprat dobre rano, kratce pokecat a pustit se do rozboru. Stejne clovek potkava ty same lidi a dokonce si myslim ze by nas to vice zblizilo a mohli jsme udelat vic prace nez se dela. Klidne se tam da povidat i o tom co kdo sleduje za zapas online atd. Vim, tohle sledovani zapasu uz zase zavani tipovanim.cz, ale pevne verim ze tady by to bylo jine nez tam. Je to muj nazor, zkuste napsat co si o tom myslite a administratory bych pozadal , pokud uz tato myslenka zde byla, proc se neuskutecnila diky a kluci, hlavne nezapomente ... :arrow:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Honano » úte říj 12, 2004 17:19

Tak návrh na nìco jako Livechat už tu byl....já si myslím že na tom nìco jistì je.....Jsou tu podle mého 2 možnosti : buï že se tu vyrobí nìco jako Chat (ale musí se to vykoumat, aby to šlapalo), a nebo si nemusíte psát SZ, ale pøes nìjaký program...tøeba MSN nebo ICQ...když si to každý nainstaluje tak se tady pak mùže udìlat místnost kde budou mít všichni uživatelé napsané své adresy a mùže si každý psát s kým chce....mì to takhle šlape skvìle.....Ale ten Chat je taky možnost.....
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod nelson » úte říj 12, 2004 18:29

Honano píše:Tak návrh na nìco jako Livechat už tu byl....já si myslím že na tom nìco jistì je.....Jsou tu podle mého 2 možnosti : buï že se tu vyrobí nìco jako Chat (ale musí se to vykoumat, aby to šlapalo), a nebo si nemusíte psát SZ, ale pøes nìjaký program...tøeba MSN nebo ICQ...když si to každý nainstaluje tak se tady pak mùže udìlat místnost kde budou mít všichni uživatelé napsané své adresy a mùže si každý psát s kým chce....mì to takhle šlape skvìle.....Ale ten Chat je taky možnost.....


je to modul phpbb, staci ho jen do fora pridat :wink:
Uživatelský avatar
nelson
Host
Host
 
Příspěvky: 536
Registrován: pát čer 25, 2004 14:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panther » úte říj 12, 2004 19:40

Honano píše:Tak návrh na nìco jako Livechat už tu byl....já si myslím že na tom nìco jistì je.....Jsou tu podle mého 2 možnosti : buï že se tu vyrobí nìco jako Chat (ale musí se to vykoumat, aby to šlapalo), a nebo si nemusíte psát SZ, ale pøes nìjaký program...tøeba MSN nebo ICQ...když si to každý nainstaluje tak se tady pak mùže udìlat místnost kde budou mít všichni uživatelé napsané své adresy a mùže si každý psát s kým chce....mì to takhle šlape skvìle.....Ale ten Chat je taky možnost.....


Urcite mas pravdu program jako ICQ a MSN je hrozne fajn, ale myslim ze spousta lidi tady ho vyuziva pro svuj uzsi okruh znamych, nebo rekneme kluku se kteryma pravidelne konzultuje tipy i ze zahranici. Me osobne by to treba nevyhovovalo mit na MSN rekneme 500 lidi a pokazde kdyz MSN zapnu aby me jich 30 v kuse psalo. Proto si myslis ze ten chat by nebyl spatny. Uz jsem tu cetl i navrh od nekoho jak to udelat .....skoda, ze se nepridaji dalsi s nazorama ......

HŠ a nezapomente ... :arrow:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron