Diskuse na tema "Mrtve duse" a budoucnost fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod sporttipy » pát pro 24, 2004 17:29

quinton píše:
sporttipy píše:v historii tohoto tématu jsem nabízel nìkolik øešení rozhodnì né pøelomových ale snažil jsem se najít nìjaké východisko


A jaké øešení si prosimtì nabízel? :shock: Projel sem celou diskuzi znova. Jenom si se postavil za návrh vytvoøit Profiteam B. Tenhle nápad byl zamítnutej a víc už tì nebylo slyšet.
To je moje poslední rekace na tebe. Jsi èlovìk kterej tady od zaèátku jen kritizuje a ještì nepøišel s žádným konstruktivním nápadem.
:arrow: HOWK, domluvil sem 8)


myslím že bude dobré když se nìkdy sejdem na msn a v klidu všechno vyøešíme je zbyteèné tím zaplácávat diskusi :wink:
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod Hynek » pát pro 24, 2004 18:19

Hynek píše:Zdravim vsechny!! Chtel bych vam nejdrive poprat vsem VESELE VANOCE!!
A ted k veci.......
Budoucnost tohoto fora mi NENI lhostejna! Poznal sem tu spoustu dobrych lidi. Celou dobu se tesim jakmile zacne sezona MLB!!! Jak budu s Nelsonem,Kalim,Honanem a dalsimi diskutovat....Tohle byli pro me nejlepsi chvile! TED JEN TISE DOUFAM ZE JE BUDU MOCI PROZIT ZNOVU. Jakmile budu mit cas (coz je asi dnes v noci) tak si proctu celou tuhle diskuzi a zkusim znovu reagovat. Co bych ale chtel rict je tohle: Tohle forum bych nechal jak je ALE:
1) Zvolil bych dostatecny pocet Adminu kteri budou mit znovu chut a odhodlani delat co navrhnu
2)Pozmente pravidla fora. Chci aby kazdy kdo sem poprve zavita videl VELKYM PISMEM NAPSANO: PROSIM PRECTETE SI PRAVIDLA, kde by mimo jine stalo: Jste li novackem okamzite do napriklad 1-2 dvou dnu napiste cim budete prinosem(cerpam z napadu Honana)!!!! Pokud napriklad 1 tyden neprispejete a neoduvodnite to tak budete mazani....,pokud nenapisete do 1-2 dnu cim ste prinosem budete mazani!!Myslim ze ale pozna hned ze zacatku kdo jak asi bude aktivni!
3)Tim tedy chci rict ze Administratori by se meli pripravit na to, ze zrejme budou hodne mazat a myslim ze to ty co by se chteli porad registrovat taky odradi!!!


Dale bych chtel tedy rict! Momentalne je mi jedno jestli bych se do PROFI dostal nebo ne,pokud tady bude zivo,nalada budu i ja zase prispivat . Jeste sem tady cetl neco jako ze Honano da 8/10 a zapas nevyjde 4 x posobe. VSEM CHCI RICT!!! ALE VAS NIKDO NENUTI!!!! SAZET ZROVNA TOHLE!!! TO JE NA VASE TRIKO!!!!! HONANOVI RECENZE JSOU SKVELE STOJI HO TO HODNE CASU A USILI A I PRESTO SE STAVA ZE TO PROSTE NEKLAPNE!! TAK TO JE!!
A cim ja prispeji??? Myslim si ze rozumim MLB, NHL(ktere se zrovna nehraje) :( :( a jsem schopen diskutovat celkem obstojne o NBA!!


Prosim promyslete bod cislo 2 v mem navrhu!!! BUDE TO ASI PRO ADMINI OTRAVA MAZAT ALE MYSLIM ZE PAK DOJDEME K ALESPON CASTECNEMU RESENI!!!
Chci tady pokracovat, vidim ze tady dojde ke zmenam a tak rikam: Aby to tu zase zacalo chodit musime zacit hlavne u sebe! To znamena pokud mozno opet aktivne prispivat a pak teprve resit ty ostatni " Mrtve duse". Takze I JA zacnu u sebe a zacnu psat i diskutovat k NBA. Ke sportu ktery je mi momentalne nejbliz a ke kteremu sem schopen sehnat info. Chci ale zduraznit ze s nim zacinam takze kvalita hned nebude asi uplne precizni..... S MLB sem taky zacinal a myslim ze ve finale sem to celkem zvladal......


Tak to by bylo prozatim vse ode mne... Jeste jednou vsem preju VESELE VANOCE!!!

Hynek





Jeste k tomu mazani.... Samozrejme musime brat ohled na to, ze v kazdem sportu je nejaka prestavka takze aby nedoslo k smazani tech co se specializuji na jeden sport, ktery se zrovna nehraje :lol:
Uživatelský avatar
Hynek
Member
Member
 
Příspěvky: 702
Registrován: ned čer 06, 2004 14:46
Bydliště: Pøerov

Příspěvekod nedo » pát pro 24, 2004 21:41

Je celkem zajímavé to tu èíst. Kolik lidí si udìlá na Štìdrý den èas sednout k PC, otevøít tyto stránky a - plivat.
Od vìtšiny lidí tu ètu jen kritiku smìrem k Profiteamu na to, v jakém stavu se v souèasné chvíli tyto stránky nacházejí. Kritika na práci Profiteamu, pøípadnì na samotnou existenci Profiteamu, kritika jednotlivých èlenù, kritika jednotlivých témat... Ale žádný návrh, jak situaci øešit. A když už se nìjaký návrh objeví, pak je okamžitì smeten ze stolu jako „blbost“. S úsmìvem si pøeètu pøíspìvek od kohosi, že se Profiteam chová jako „komunisti pøed 20ti lety“. Potom si pøeètu pøíspìvky od tohoto pisatele a musím se smíchy plácat do stehen. Potom ètu bláboly typu „je èas rozpustit profiteam“ a jiné...

Dovolte mi mùj pohled na vìc :
Kdysi se pár lidí rozhodlo, že si založí vlastní stránky, kde uvedou v život sázkaøské fórum. Šlo to pomalu (nìkteré vìci nejsou dokonèeny až do teï), ale šlo to. Pøicházeli noví a noví lidé. Nìkteøí jen nahlédli a už se nevrátili, nìkteøí se zaregistrovali a sem tam nìco napsali a nìkteøí se stali pravidelnými pøispìvateli. Vlastníci stránek si (zcela logicky) vytvoøili i uzavøenou sekci, kam se rozhodli pøizvat menší skupinku lidí dle vlastního výbìru. I tato menší kupinka se samozøejmì postupem èasu rozrùstala. Fórum se postupem èasu stávalo známìjším a známìjším a registrovali se noví a noví èlenové. Nìkteøí po registraci nepøispìli ani jednou, nìkteøí pøispívají jen krátkými komentáøi, nìkteøí vyvíjejí i aktivitu a píší podložené tipy. No a samozøejmì - bohužel se v široké skupinì lidí najde i pár takových, kteøí mají jen jedinou snahu - kritizovat všechny a vše. To je situace podobná mnoha fórùm. Ale tady bych se rád vrátil na zaèátek - k tomu, že se pár lidí rozhodlo založit si tyto stránky. Vìtšina z pisatelù v tomto tématu, kteøí máte - s prominutím - plné huby kritiky si neuvìdomujete, že tyto stránky nìkomu patøí. A tito chlapi mají plné právo s tìmito stránkami nakládat jak uznají za vhodné. Mají plné právo z nich vykázat kohokoliv. A také samozøejmì mají plné právo pozvat do uzavøené skupinky jen toho, koho sami chtìjí. Pøijít na tyto stránky nikoho nikdo nenutil. Každý je zde dobrovolnì a každý mùže odejít a už se nikdy nevracet. Ale pøijít sem a jen vykøikovat, že tenhleten patøí do Profiteamu, támhleten tam rozhodnì nepatøí, a celý Profiteam by se mìl zrušit a vlastnì tyto stránky by se mìly vùbec celé zrušit... Co to probùh je??? Ètu to, a je mi smutno.
Já sám nepatøím mezi zakladatele a vlastníky tìchto stránek. Zaèal jsem zde pùsobit, pozdìji jsem mìl to štìstí že jsem se dostal do Profiteamu a pøispívám na veøejné fórum když mám co sdìlit. Moje nejoblíbenìjší soutìž (finská fotbalová liga) má momentálnì pauzu, takže jsem v tìchto týdnech jeden z tìch „neviditelných“, ale když je v bìhu, tak se snažím být vidìn. Naprosto napøíklad chápu to, že Eric_88 už jen minimálnì pøispívá na veøejné fórum se španìlskou ligou. Nestìžuje si, ale pravdìpodobnì se mu stalo to co jsem si prožil i já - že totiž po nìkolika hodinách strávených nad analýzami zápasù napsal tip, který následnì nevyšel. To se mi (samozøejmì) také mnohokrát stalo - a èas od èasu následovaly osobní vzkazy plné urážek a vulgarit. Potom pøejde KAŽDÉHO chu? trávit hodiny nad nìjakou prací... Vìtšina z vás, co tu zahrnujete toto téma množstvím kritiky nenapsalo nikdy žádnou smysluplnou analýzu, uzavøenou nìjakým tipem. Kritiku od takových lidí proto nemùžu (a urèitì nejen já) brát vážnì. Samozøejmì - je nepopiratelné, že aktuální stav tohoto fóra není nejlepší a zmìny si to tu zasluhuje. Ale o zmìnách nebudou rozhodovat lidé, kteøí nepøispívají. Nebudou o nich rozhodovat ani lidé s nejvyšším poètem pøíspìvkù. O zmìnách budou rozhodovat jen a pouze majitelé a zakladatelé tìchto stránek. Ti, kteøí už déle než rok dìlají tuto práci zcela zdarma a ve svém volném èase (a teï si ètou žvásty o „komunistických manýrech“). Tito lidé chtìjí pro sebe, pro vás - pro nás všechny - zlepšit tyto stránky. Proto se ptají na názory a na návrhy, které by vedly ke zlepšení. Znovu opakuji - koneèné rozhodnutí bude výhradnì na nich, protože tyto stránky jsou jejich vlastnictvím. Zkuste tuto zásadní vìc respektovat a uvìdomit si to chlapi : tyto stránky jsou nìèím vlastnictvím a on má výhradní právo toho, co zde bude a nebude.
Já osobnì jsem na tyto stránky pøišel proto, abych se seznámil s novými lidmi kolem mého velkého koníèku, kterým je tipování. Doufal jsem, že s nìkteými z nich se sblížím víc a bude docházet k intenzivnìjší, obìma stranám prospìšné, výmìnì informací. To se mi povedlo. Víc od tìchto stránek neèekám a ani nechci - chci být nápomocen v tom, v èem si myslím že jsem dobrý - a za to si chci odnést informace ze soutìží, ve kterých jsou dobøí druzí lidé.
Je na vás si uvìdomit, co vlastnì od tìchto stránek chcete a oèekáváte. Je na vás si to uvìdomit - a napsat to sem. Pokud to bude myšlenka, která bude mít hlavu a patu, tak mi vìøte že bude prokonzultována v Profiteamu (a? už to bude myšlenka od kohokoliv). A pokud to bude myšlenka, která bude po tamnìjší diskusi shledána jako prospìšná pro toto fórum, tak vìøte že bude i realizována!
Ale pokud tu bude jen samá nekonstruktivní kritika, nesmyslné ukazování na jednotlivé èleny a pøípadnì svalování viny na nìkteré lidi za souèasný stav tìchto stránek - tak to nikomu a nièemu nepomùže.
Promiòte že jsem se tak rozepsal (bìžnì se podobných diskusí neúèastním, protože èasto nikam nevedou - což je vidìt i zde), ale nìkteré pøíspìvky mne k tomu donutily.
Takže chlapi, kdo to myslí s tìmito stránkami upøímnì a dobøe, tak to v následujících pøíspìvcích zkuste vést kapku jinak, aby z toho také (pøípadnì) šlo nìco vybrat.
Já už se vám do toho nebudu plést. :wink:

SAMOZØEJMÌ ŽE VŠEM PØEJI KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOÈNÍCH SVÁTKÙ
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Panther » pát pro 24, 2004 21:49

Johnny72 píše:
Panther píše:
Johnny72 píše:Panthere, poøád øešíš jednu jedinou vìtu, k ní jsi schopen napsat sáhodlouhou litanii, ale že to podstatné je vyjádøené až pozdìji jsi zkrátka nepochopil.No,s tím nic nenadìlám,zvláštì když ke zbytku - podle mì k tomu podstatnìjšímu - se prostì nevyjádøíš.Buï prostì nechceš nebo toho nejsi schopen - myšleno bez urážky,protože podle mì lepší øešení než se tady nabízelo zøejmì neexistuje...
Takže pokud nìco píšeš,prosím,popøemýšlej nad tím.


To je vrchol, nedivim se Pexovi ze byl (asi) sprostej, vo*e to vis ze resim jednu vetu, kdyz totiz nejsi schopnej pochopit jednu vetu jak chces pochopit celej clanek !! :twisted: AMOK. pripada mi to jak v jedlickarne.


Tak tohle je už je vážnì k pousmání... :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že ty nechápeš vùbec podstatu toho o èem se tady celou dobu mluví, nemá cenu dál to zde øešit.Rozhodnì ne s Tebou.
Víc se k tomu vyjadøovat nehodlám.
Buï zdráv, AMOK Tì èasem snad pøejde.


no ty jsi neskutecny kreten, tys to uplne otocil. uz nepis prosimte. zapomen na nase setkani protoze dal by to vedlo jen k hadkam s tebou.. KONEC ok? my dva se proste neshodnem, souhlasis?
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Hynek » pát pro 24, 2004 21:57

Tak sem to znovu cely precetl :shock:

Porad bych si stal za tim, co sem napsal. Viz vyse bod 2.
Myslim ze pokud se podari vyresit nejak tohle, tak pak jeste zbyva aby sme zase vsichni zacali prispivat tak,jak tomu bylo driv....
Me je to osobne jedno kolik lidi ten typ opise,pro me je dulezite aby se nasel nekdo kdo semnou v danem odvetvi bude diskutovat,vymenovat nazory a sbirat spolecne informace a docilit tak finalniho rozhodnuti jestli vsadit ten zapas nebo ne.Protoze je fakt,ze pokud neco pisete, a neni nikdo kdo by vam k tomu neco rekl nebo kdyz uz tak aspon pochvalil praci tak motivace klesa..... Ja osobne mam vybranou urcitou skupinu sportu kde budu psat a vim ze se o tom nekdo semnou bude bavit. Napriklad MLB.... Honano,Nelson,Kali,myslim ze se casem pripoji i dalsi....
pak NBA.....kde skvele pracuje Stresor,nForest,Cica......Honano ma muj obdiv ze pise Dansko kde sice mu k tomu nikdo nic nerekne ale dela to pro sebe! A to je dalsi vec co bych chtel zminit..... Tipy co sem napisu delam v prve rade Sam pro sebe! Abych vsechny informace dal dohromady shrnul si to vedel jak na tom sem.Pak kdyz se nekdo zapoji do diskuze tim lip,pac muze prijit s nejakymi informacemi o kterych ja nevim. Nelibi se mi to vzajemne shazovani.....Ze nekdo dava 8/10 nevychazi to a proto je u me nula....... Pro tohle nemam pochopeni!
Snad v prve rade vsadim nebo si vyberu to cemu nejvic rozumim to je u me MLB popripade ted NBA a pak kdyz mi treba chyby zapasy do kombiku tak se podivam vyberu si co by asi tak mohlo byt a pak si k tomu jeste najdu info zde na strance!!! Napriklad si vyberu nejaky fotbal od Honana kde je spoustu kvalitnich informaci!!!Prectu si je a pak to zvazim a na vlastni riziko a ze zkusenosti to bud vsadim a nebo ne! Nelibi se mi ze nekdo pry z nedostatku casu rychle neco narychlo hodi ani si to neprecte ( jen ze to je 8/10 a tip) a pak pri neuspechu nadava a je nastvanej co jsou to za amateri....AMATERI SOU TI CO SE TAKLHE CHOVAJI!!!!! No a jeste k tomu hodnoceni 6/10 atd...... Tuhle vec chape kazdy jinak a kazdy si pod pojmem 6/10 muze predstavit neco jineho.......ja to psat nebudu protoze pro me je to absolutne k nicemu!! Jen to vyvolava konflikty! Jak muzem tak presne vedet ze to je zrovna tolik ci tolik....Tak H****!!!! Radsi kolikrat ja osobne vsazim podle instinktu ktery je u me uspesnejsi nez nejaky hodnoceni. Jo a jeste k te uspesnosti tiperu..... Ono je hezky kdyz ma nekdo za mesic treba 20 OK a jen 3KO ale kdyz je tech 20 OK s kurzem do 1.4 tak je to celkem o nicem....Nevim je to opet muj nazor ale kolik lidi je tady aby si ten kurz mohlo koupit??? To znamena dovolit si hrat klidne 1.3 ale vsadit ho treba za 50.000kc??? Myslim ze moc ne...Pro me je lepsi a radsi si zahraju a podstoupim to riziko s vysimi kurzi....Protoze jak je videt posledni dobou se vyplati hrat vyssi kurzi a jit proti favoritum protoze tech prekvapeni je az az.....To plati i ted pro NBA....ZE obhajce titulu prohraje doma s Chicagem to uz je sila!!! A rozhodne neni spatne hrat remizi v NBA.Hraju je a nestezuju si....ANO je to Nahoda a davam je kolikrat z instinktu a ze by to tak mohlo byt a tech remiz je v NBA taky az nad hlavu......Nerikam ze me to zivi ale jsem student a sazenim si prichazim k pro me celkem solidnimu prividelku.I kdyz nepopiram ze bych chtel zkusit se tim zivit.Coz ale bude stat jeste spoustu prace a jeste to nebude jiste.
No to sem se rozepsal kvuli tem utokum na tipery kteri pisou skvele analyzi ale bohuzel nevychazi ale to je hra.....Nevim co by nekteri chteli?? Aby sem chodlia ta hrstka lidi co se tim opravdu zivi a psala sem sve tipy?? Aby je pak kazdy mohl opsat?? HE TO URCITE TO RADSI NESAZEJTE!! V PRVE RADE SE SNAZTE BYT DOBRI VY A NE POMLOUVAT OSTATNI......

Tak doufam ze panove z Profi najdou nejake rozumne reseni jak to tu opet ozivit....jinak to bude velka skoda pokud to tady zkonci.
Uživatelský avatar
Hynek
Member
Member
 
Příspěvky: 702
Registrován: ned čer 06, 2004 14:46
Bydliště: Pøerov

Příspěvekod Honano » pát pro 24, 2004 22:41

Tak jak jsem si znova proèetl celou diskuzi tak jsem dospìl k názoru, že ve fóru žádný problém není (tedy žádný vìtší)...problém je tady s lidmi a o to všechno jde...podle mì je to jen a jen o lidech...Takže já myslím, že kdyby se každý aspoò ted na vánoce sám zahledìl do svého nitra tak pozná že problém je asi úpnì nìkde jinde než ve fóru....zatím tu jen každý plácá páté pøes deváté a je to o nièem...Víte proè nikdo nepøišel na žádné vìtší zlepšení nebo nápad????protože problém je jinde než ho nìkdo hledá....LIDI prostì zase pište a snažte se komunikovat a pak to bude zase jako døíve....kam se podìli všichni co sem psali?...na hokej?...na fotbal?...proè odešli?...to jsou otázky a odpovìdìt nám mùžou jen oni....asi odešli protože je to pøestalo bavit a nebo prostì proto, že v tom tématu zaèal psát nìkdo jiný, ale prosímvás je naopak lepší když píše v tématu více lidí najednou... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod richardt » pát pro 24, 2004 23:14

No vy jste to tady pìknì rozbalili !

Takové sypání soli do otevøených ran k nièemu dobrému nepovede.Na minulém foru jsem razil parafrázi na heslo J.F.Kennedyho :"Neptej se co mùže udìlat forum pro tebe,ptej se,co mužeš udìlat ty pro forum!" ( v originále je místo forum pochopitelnì Amerika).Tohoto by se mìl každý držet a muselo by to tu být OK.

Jinak pravdu má nedo (bohužel).Je to opravdu tak,že absolutními pány tohoto fora jsou ti,kteøí ho založili.Pokud se rozhodnou,že ho zítra zruší,nikdo a nic jim v tom nezabrání ! Vím o èem mluvím.Minulé forum mi docela pøirostlo k srdci až se ho ze dne na den rozhodl jeho admin bez varování zrušit.Prostì kliknete na známý odkaz a ono nic ! Vadilo mi to víc,než jsem si byl ochoten pøiznat.

Z nìkterých pøíspìvkù na téma budoucnost fora je cítit znaèná ukøivdìnost (panther).Já to i chápu.On se zøejmì velmi snažil dostat se do profiteamu a dnes to vidí tak,že jste ho tam nevzali,aèkoli jsou tam dle jeho názoru slabší èlenové,než by byl on.Tak se zdá,že nápad s profiteamem nebyl zas až tak geniální,neb dìlá dost zlé krve.

Kapitolou samou pro sebe je hodnocení nových èlenù ! Chápal jsem,že novì pøíchozí je nováèek,který se po nìjakém èase stane zaèáteèníkem (aèkoli sází už tøeba 20 let).Jenže pak jsem si všimnul,že postup je zajištìn pouhým poètem pøíspìvkù automaticky (tedy nikoli kvalitou) - takže staèí napsat 50 blábolù a je z vás pokroèilý ! To se opravdu moc nepovedlo.

Souhlas s hynkem - sekce NBA je opravdu dobrá.Obèas jsem debatoval s courierem (admin na tipovani.cz) a to jeho zaklínadlo má fakt nìco do sebe : "Forumje takové,jací jsou jeho èlenové" kluci v sekci NBA to potvrzují na 100%.

Nesouhlas s hynkem ohlednì hodnocení tipù.Já bych naopak zavedl jako povinnost dávat ke každému tipu hodnocení,aby ostatní vìdìli, jak vážnì to myslím.To ovšem pøedpokládá stanovit nìjakou závaznou stupnici hodnocení tipù.Pro zaèátek bych uvedl svou:

4/10 -kurz je pro mne pøíliš lákavý,vyèítal bych si nevsazení
5/10 -støední sázka,na hranici vsazení
6/10 -støední sázka,to se musí zahrát
7/10 -vìøím hodnì moc,že to klapne
8/10 -pro mne big bet
9/10 -zvláštní sázka (jedná se o fixed)
10/10 -neexistuje protože nic není 100% (i fixed se obèas nepovedou)

Závìrem trochu filozofie.Má to vùbec smysl dávat nìjaké dobré tipy ostatním?Pamatuji se,když v roce 1990 otevøel Horáèek a druzí dva valchaøi první fortunu v Brnì na Solnièní, byly kurzy na vyrovnaný zápas 2,9/2,9/2,9 pøi 5% manipulaèním poplatku.Dnes je to 2,7/2,7/2,7 pøi manipuláku 10%.Pokud se budou další a další sázkaøi zlepšovat,budou se podmínky pro sázení neustále zhoršovat.Takže zkušení sázkaøi,kteøí uèí ty ménì zkušené si vlastnì podøezávají vìtev na které sedí !

Je to všechno dost složité a motivace rùzných lidí jsou rùzné.

PS : Docela rád bych si pøeèetl PEXovy pøíspìvky (tøeba v nìjaké doèasné zvláštní rubrice - nazvané napø. PEX a jeho svìt).
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod minormartin » sob pro 25, 2004 0:34

nedo píše:Je celkem zajímavé to tu èíst. Kolik lidí si udìlá na Štìdrý den èas sednout k PC, otevøít tyto stránky a - plivat.... a tak dále a tak dále a tak dále a tak dále a tak dále .... a .... a ...... a tak dále...


...strašnì dlouhé a také srdceryvné...

...je v tom spousta pravdy, ale také polopravdy a také protiøeèení, jsou v tom emoce a je to bezvadný, je to šik i vtip tam je ... má to glanc - švih - lesk, ale .... je to na nic...

...na jedné stranì volání profiteamu po názorech a na stranì druhé upozornìní, že fórum stejnì bude fungovat jak se rozhodnou majitelé fóra...

...dovolím si otázku a zároveò na ni i odpovím... Kdo jsou majitelé fóra? "Majitelé fóra jsou zaroveò i èlenové profiteamu". (nebo snad ne?)...

...tak proboha už zavøete tohle téma, když ani nemáte ponìtí jak ho øešit...

...tolik èasu kolem nìèeho, co stejnì nemá smysl zøejmì øešit veøejnì...



...milý profiteame (majitelé), co k tomu dál...

...neøíkejte lidem, že oni jsou tvùrci osudu budoucího "lepšího" fóra - vždy? je to hloupost...

...ona je tu druhá strana mince, že? ... a co si budeme namlouvat ... lidi mimo profiteam jsou tu také pro profiteam a ten je si toho dobøe vìdom... a v tom je možná ten zakopaný pes... nikoho neodradit... co když tam je potencionální zdroj dobrých tipù pro profiteam (i majitele)?...

...TAKŽE asi nezbývá než si ujednotit hlavnì názor uvnitø profiteamu (i mezi majiteli) na to, jak by mìlo to budoucí "lepší" forum vlastnì vypadat a pak teprve se ptát a pak je možné oèekávat, že tu padnou nìjaké konstruktivní nápady - pokud je nìkdo vùbec oèekává... nebo prostì stanovit "nová" pravidla bez ohledù na ostatní a vyžadovat jejich dodržování...

...a prvním krokem k "lepším zítøkùm" by mohla být i otázka: Co oèekáváte od novì se registrujícího èlena fóra? (...malé krùèky, také krùèky...)
Je lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej.
minormartin
Host
Host
 
Příspěvky: 260
Registrován: čtv dub 29, 2004 14:22

Příspěvekod roman63 » sob pro 25, 2004 2:26

quinton píše:Johnny máš úplnou pravdu.
Byl to návrh, jen návrh. Místo aby se tady øešila konkrétní vìc, padají tady urážky, je to tu samá Ironie a z nìkterých pøíspìvkù je mi fakt smutno. Nezlobte se na mì ale pøirovnávat PT ke komunistùm, nìkdo to mùže vzít i osobnì, ale to si asi autor neuvìdomil. :roll:

to Sporttipy
Všimnul sis vùbec že jsou Vánoce. Co chceš teï hned bìhem pár dnù øešit. Celá vìc se musí nejdøív pøipravit a domyslet a potom až realizovat. Øešení pøijde nejdøív po Novém Roce, až tu budeme opìt všichni.


OPRAVDU SE VELICE OMLOUVÁM , NÌJAK OSOBNÌ TO NEBYLO VUBEC MYŠLENO. JEŠTE JEDNOU SORRY , POKUD TO TAK NÌKDO VZAL.
Uživatelský avatar
roman63
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován: sob črc 31, 2004 18:51

Příspěvekod zirkonxx » sob pro 25, 2004 4:12

Rekapitulace
Tak vše v teto diskuzi zaèalo když nedo Kermitovi vycital ze napsal tip bez zduvodneni a pak se radoval jak mu to vyšlo takže"
1: Když už tady pøijdeš pøeèti si pravidla: ti co na to upozoròují staèí napsat PREÈTI SI PRAVIDLA a nikdo se nemusí urážet... nebudou se potom konat takove dlouhe rozbroje a valky...
Z toho vyplývá další vìc:
2: Vytrvejte ve sve praci vsichni jsme lide nevdecni a mnohdy vam nepodekujeme, mnohdy ani neodepišeme takze VYTRVEJTE
Vždy tu budopu lide kteøí budou opisovat... a kteøí se tady budou prizivovat...
jako jednu z moznosti bych videl zamezeni pristupu anonymum a registraci potvrzenou adminem ne automatickou ta bude trvat dele a bude tak zaruceno pri zruseni jednoho nicku ze se pod jinym hned nevrati ale bude to chvili trvat a trebas ho to casem otravi a odejde jinam.Dalsim resenim by byla moznost psat svoji analyzu popripade pozapasove zhodnoceni na hlavni stranku do clanku tam si myslim to lide vice oceni a casem by za to mohla byt i nejaka odmena. Bylo tu i napsano ze anonymove budou za to platit: pak navrhuji aby se na to udelaly mikroplatby sz nichz by se platilo autorum jednotlivych analyz ... Konkretnimu cloveku ktery by se registroval by se dala moznost zhlednou od kazdeho autora trebas dve analyzy a za zbytek zaplatit a nebo napsat analyzu vlastni a za ni zikat kredity..
Ohledne profi teamu zda se se ze tady dela rozbroje to ze lide z profi prispivaji treba jen v jejich sekci a z toho vyplyva ze:
3 Profiteame zkuste psat dejme tomu 50 na 50 procent mezi verejnou a vasi sekci.... lidi budou spokojenejsi. Otevrenost profiteamu tu zaznìla takze profiteame zkuste na verejnou cast dat sve starsi tipy at lide vedi jak to u vas probiha ...
4 Musi se udìlat pøesná pravidla pro vstup do profi teamu ktera budou nekde verejne pristupne
5. Obvinovat cloveka z toho ze neprispiva ikdyz pred tim napsal spoustu clanku nejde U teto situace by stalo za zamysleni jak to resit ale dokud to neni neunosnou dobu tak to to neni problem pri delsi dobe by se melo nejak uspavat, ale toto je jen navrh ...
6. Pokud nebudete prispivat z rozumneho duvodu napiste to do specialniho fora usetri se tim rozbroje doporucuji toto dopsat do pravidel fora
7. Mrtve duse po pul roku s poctem prispevku mensim nez pet MAZAT nejsem si jisty ale z nejvetsi pravdepodobnosti si forum uchovava datum posledniho prihlaseni a nejaky vyhodnocovaci nastroj je taky mozne napsat ktery vypise uzivatele kteri jsou "mrtvi"... a adminum to hodne pomuze.
8. soutìž nedoporucuji pro vstup do profi spise z ni v budoucnosti nejakou odmenu... financni nebo jinou treba hmotnou...
9. Tipy bez analýzy by se mohly dávat do urciteho fora a nikam jinak a kdyz je nekdo dobrej tak ostatní z toho taky budou mit uzitek
10. Èekatelé do profitemu se muzou nekde vypsat, -- dobry napad a motivace pro lidi
11. Soutìž se pøedìlá na yield a bude se to zobrazovat u jmen lidi na foru. Timhle se da velice rychle zjistit uspesnost sazkare popripde si o nem ucinit nejaky obrazek. Jinak k soutìži nejlepším øešením bude udìlat databázi zápasù která bude pevná a nikdo si tak nebudemoct napsat zápas vlastni (i ten se bude dát pøidat ale jen diky adminovi ktery to overi..) nebo jakymkoliv zpusobem podvádet kdyz to udela bude to jasne videt a výsledek tipu by daly do souteze poverene osoby a je jedno kdo to tipoval. Pokud bude výsledek spatne muze kdokoliv napsat a opravi se to a zaroven se to promitne u vsech ostatnich. Mozna by se hodilo v soutezi zobrazovat tipy ostatnich soutezicich az se zapas odehraje, ale to je jen navrh (kali prosimte napis jak jsi to zamyslel ty?). Pro pocitani yieldu by clovek mel natipovat minimalne 5 az 10 zapasu.

HOWG dopsal jsem toto je moje nejdelsi analyza jakou jsem zde napsal a jeste prosim aby jste se vyjadrovali k tomuto jednotnym zpusobem...

Vždy uvedte bod ktereho se to tyka a konkretne piste co a jak pokud vam cokoliv u jednotlivych bodu chybi tak to napiste jako treba bod 10.a a tak postupne zvetsujte pismena abecedy a jestlize se k nicemu nehodi napiste to jako dalsi bod. Snazil jsem se zde sesumirovat co se zde ve vsech vice jak 210 prispevcich stalo a z diskuzi s jednotlivymi lidmi, tak doufam ze jsem nic nevynechal.

Jen pro zajimavost tento prispevek jsem psal vice jak sest hodin a stal me hodne pozornosti tak ho nehazejte nekde do kyticek a pozorne si ho prectete a hlavne napiste... Zaroven se omlouvam vsem ktere jsem nejak urazil ci popudil predchozimi prispevky

Diky a prijemne svatky Vam Preje Zbynìk
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron