Diskuse na tema "Mrtve duse" a budoucnost fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Houmeles » pát pro 24, 2004 15:47

quinton píše:
Houmeles píše:Proè nìkoho jmenovat, mùj názor je nepodstatný navíc ani nemohu protože neznám práci Quintona


To je mi líto, možná by to chtìlo obèas si nìco na fóru pøeèíst. :roll:


Omlouvám se Quintone, :oops: špatnì jsem se vyjádøil, ale já nemìl na mysli nìco si od tebe nìkde pøeèíst, protože nìco sepsat to se dá dost dobøe dopøedu pøipravit a nebo i nìkde opsat, ale abych o nìkom mohl tvrdit, že ho znám musím sním prohodit nìkolik vìt v soukromý. To se zatím nestalo a tak já neznám tebe a Ty neznáš mì.
Když, ale náhodou pøijde øeè na tvou osobu, slyším ze všech stran jenom chválu. :wink:
Jen spoleènými silami mùžeme dlouhodobì vítìzit nad bookies
Houmeles
Host
Host
 
Příspěvky: 142
Registrován: úte kvě 04, 2004 9:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod sporttipy » pát pro 24, 2004 16:18

quinton píše:Johnny máš úplnou pravdu.
Byl to návrh, jen návrh. Místo aby se tady øešila konkrétní vìc, padají tady urážky, je to tu samá Ironie a z nìkterých pøíspìvkù je mi fakt smutno. Nezlobte se na mì ale pøirovnávat PT ke komunistùm, nìkdo to mùže vzít i osobnì, ale to si asi autor neuvìdomil. :roll:

to Sporttipy
Všimnul sis vùbec že jsou Vánoce. Co chceš teï hned bìhem pár dnù øešit. Celá vìc se musí nejdøív pøipravit a domyslet a potom až realizovat. Øešení pøijde nejdøív po Novém Roce, až tu budeme opìt všichni.


mohl bys mì odpovìdìt proè k øešení nedošlo už dávno?
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod Panther » pát pro 24, 2004 16:18

Johnny72 píše:Panthere, poøád øešíš jednu jedinou vìtu, k ní jsi schopen napsat sáhodlouhou litanii, ale že to podstatné je vyjádøené až pozdìji jsi zkrátka nepochopil.No,s tím nic nenadìlám,zvláštì když ke zbytku - podle mì k tomu podstatnìjšímu - se prostì nevyjádøíš.Buï prostì nechceš nebo toho nejsi schopen - myšleno bez urážky,protože podle mì lepší øešení než se tady nabízelo zøejmì neexistuje...
Takže pokud nìco píšeš,prosím,popøemýšlej nad tím.


To je vrchol, nedivim se Pexovi ze byl (asi) sprostej, vo*e to vis ze resim jednu vetu, kdyz totiz nejsi schopnej pochopit jednu vetu jak chces pochopit celej clanek !! :twisted: AMOK. pripada mi to jak v jedlickarne.
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Honano » pát pro 24, 2004 16:25

Já opravdu nevím proè si takto podìlávat vánoce....to tu alespon chvilku nemùže být klid....Já poslední dobou vùbec nevím o co tu komu jde?....hele lidi, když sem na tohle fórum nechcete chodit tak sem nechodte....nikdo vás tu nenutí být, nìco psát...takže komu se to tu nelíbí tak at sem prostì nechodí a neodrazuje lidi co tu být chtìjí...dále jakákoliv narážka na PT je bezdùvodná....nikdo by nemìl psát nìco špatného o PT...myslím, že všichni co jsme v PT tam opravdu patøíme a dìlám pro tohle fórum hodnì....nikdo Ÿ vás neví co je v PT...co tam píšeme jaké zápasy atd...takže nikdo nemùže øikat ž to tam stojí za prd....hele když si nìkdo myslí, že by to tu vedl lépe tak at si udìlá vlastní fórum a ukáže se....Je mì líto, že sem nìkteøí nepíšou a ti co jo, tak si stìžují...ale takhle to opravdu nevyøešíme....PT se nìco pokusí vymyslet, ale jsou vánoce a ted asi moc èasu není...takže to nebude hned a jelikož nikomu nevyhovuje nic tak to bude moc tìžké....tohle fórum by tu mìlo sloužit k tomu, aby sem psalo co nejvíce lidí o sportu a sázení...èím více infa tím lépe pro nás všechny...PT je už nìco navíce nìkdo by se tam chtìl kouknout nìkdo ne...to je na vás...ale já bych chtìl aby sem každý chodil z dùvodù výmìny a získání infa a ne se sem hádat a plácat blbosti....takhle to tady bylo ze zaèátku...nikdo si neztìžoval....a už vùbec nikdo si neztìžoval na PT...takže já osobnì sem budu psát protože mì to baví...protože chci sdìlit info vám všem a taky proto abych tu rozebíral zápasy...když mì nikdo neodpoví tak je mì to líto, ale že bych se z toho zabil to ne....Pøíklad : Berte PT jako redakèní radu v novinách...ten kdo tu píše je písaø...a píše protože chce sdìlit info ostatním a taky se nìjaké dozvìdìt...pak si vás rada všimne a nabídne vám èlenství to jestli ho vezmete je na vás.... :lol: ...
KRÁSNÉ VÁNOCE[/b] :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod Johnny72 » pát pro 24, 2004 16:34

Panther píše:
Johnny72 píše:Panthere, poøád øešíš jednu jedinou vìtu, k ní jsi schopen napsat sáhodlouhou litanii, ale že to podstatné je vyjádøené až pozdìji jsi zkrátka nepochopil.No,s tím nic nenadìlám,zvláštì když ke zbytku - podle mì k tomu podstatnìjšímu - se prostì nevyjádøíš.Buï prostì nechceš nebo toho nejsi schopen - myšleno bez urážky,protože podle mì lepší øešení než se tady nabízelo zøejmì neexistuje...
Takže pokud nìco píšeš,prosím,popøemýšlej nad tím.


To je vrchol, nedivim se Pexovi ze byl (asi) sprostej, vo*e to vis ze resim jednu vetu, kdyz totiz nejsi schopnej pochopit jednu vetu jak chces pochopit celej clanek !! :twisted: AMOK. pripada mi to jak v jedlickarne.


Tak tohle je už je vážnì k pousmání... :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že ty nechápeš vùbec podstatu toho o èem se tady celou dobu mluví, nemá cenu dál to zde øešit.Rozhodnì ne s Tebou.
Víc se k tomu vyjadøovat nehodlám.
Buï zdráv, AMOK Tì èasem snad pøejde.
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod quinton » pát pro 24, 2004 16:50

sporttipy píše:mohl bys mì odpovìdìt proè k øešení nedošlo už dávno?


Protože tohle nás napadlo až teï. Pøedtím tady byla spousta nápadù ale prostì nebyly schváleny.
Øešení asi mìlo pøijít už døív, bohužel se tak nestalo. Myslíš ale že je to chyba jen PT O tìchto stránkách pøece nerozhodujeme jen my. :roll: Pokud by jsi ty pøišel s nìjakým pøelomovým øešením, budeme jen rádi :D
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 24, 2004 16:51

to Houmeles: Já to taky nemyslel nìjak zle. Všechno OK :wink:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod sporttipy » pát pro 24, 2004 17:03

quinton píše:
sporttipy píše:mohl bys mì odpovìdìt proè k øešení nedošlo už dávno?


Protože tohle nás napadlo až teï. Pøedtím tady byla spousta nápadù ale prostì nebyly schváleny.
Øešení asi mìlo pøijít už døív, bohužel se tak nestalo. Myslíš ale že je to chyba jen PT O tìchto stránkách pøece nerozhodujeme jen my. :roll: Pokud by jsi ty pøišel s nìjakým pøelomovým øešením, budeme jen rádi :D


v historii tohoto tématu jsem nabízel nìkolik øešení rozhodnì né pøelomových ale snažil jsem se najít nìjaké východisko
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod quinton » pát pro 24, 2004 17:14

sporttipy píše:v historii tohoto tématu jsem nabízel nìkolik øešení rozhodnì né pøelomových ale snažil jsem se najít nìjaké východisko


A jaké øešení si prosimtì nabízel? :shock: Projel sem celou diskuzi znova. Jenom si se postavil za návrh vytvoøit Profiteam B. Tenhle nápad byl zamítnutej a víc už tì nebylo slyšet.
To je moje poslední rekace na tebe. Jsi èlovìk kterej tady od zaèátku jen kritizuje a ještì nepøišel s žádným konstruktivním nápadem.
:arrow: HOWK, domluvil sem 8)
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Hynek » pát pro 24, 2004 17:27

Zdravim vsechny!! Chtel bych vam nejdrive poprat vsem VESELE VANOCE!!
A ted k veci.......
Budoucnost tohoto fora mi NENI lhostejna! Poznal sem tu spoustu dobrych lidi. Celou dobu se tesim jakmile zacne sezona MLB!!! Jak budu s Nelsonem,Kalim,Honanem a dalsimi diskutovat....Tohle byli pro me nejlepsi chvile! TED JEN TISE DOUFAM ZE JE BUDU MOCI PROZIT ZNOVU. Jakmile budu mit cas (coz je asi dnes v noci) tak si proctu celou tuhle diskuzi a zkusim znovu reagovat. Co bych ale chtel rict je tohle: Tohle forum bych nechal jak je ALE:
1) Zvolil bych dostatecny pocet Adminu kteri budou mit znovu chut a odhodlani delat co navrhnu
2)Pozmente pravidla fora. Chci aby kazdy kdo sem poprve zavita videl VELKYM PISMEM NAPSANO: PROSIM PRECTETE SI PRAVIDLA, kde by mimo jine stalo: Jste li novackem okamzite do napriklad 1-2 dvou dnu napiste cim budete prinosem(cerpam z napadu Honana)!!!! Pokud napriklad 1 tyden neprispejete a neoduvodnite to tak budete mazani....,pokud nenapisete do 1-2 dnu cim ste prinosem budete mazani!!Myslim ze ale pozna hned ze zacatku kdo jak asi bude aktivni!
3)Tim tedy chci rict ze Administratori by se meli pripravit na to, ze zrejme budou hodne mazat a myslim ze to ty co by se chteli porad registrovat taky odradi!!!


Dale bych chtel tedy rict! Momentalne je mi jedno jestli bych se do PROFI dostal nebo ne,pokud tady bude zivo,nalada budu i ja zase prispivat . Jeste sem tady cetl neco jako ze Honano da 8/10 a zapas nevyjde 4 x posobe. VSEM CHCI RICT!!! ALE VAS NIKDO NENUTI!!!! SAZET ZROVNA TOHLE!!! TO JE NA VASE TRIKO!!!!! HONANOVI RECENZE JSOU SKVELE STOJI HO TO HODNE CASU A USILI A I PRESTO SE STAVA ZE TO PROSTE NEKLAPNE!! TAK TO JE!!
A cim ja prispeji??? Myslim si ze rozumim MLB, NHL(ktere se zrovna nehraje) :( :( a jsem schopen diskutovat celkem obstojne o NBA!!


Prosim promyslete bod cislo 2 v mem navrhu!!! BUDE TO ASI PRO ADMINI OTRAVA MAZAT ALE MYSLIM ZE PAK DOJDEME K ALESPON CASTECNEMU RESENI!!!
Chci tady pokracovat, vidim ze tady dojde ke zmenam a tak rikam: Aby to tu zase zacalo chodit musime zacit hlavne u sebe! To znamena pokud mozno opet aktivne prispivat a pak teprve resit ty ostatni " Mrtve duse". Takze I JA zacnu u sebe a zacnu psat i diskutovat k NBA. Ke sportu ktery je mi momentalne nejbliz a ke kteremu sem schopen sehnat info. Chci ale zduraznit ze s nim zacinam takze kvalita hned nebude asi uplne precizni..... S MLB sem taky zacinal a myslim ze ve finale sem to celkem zvladal......


Tak to by bylo prozatim vse ode mne... Jeste jednou vsem preju VESELE VANOCE!!!

Hynek
Uživatelský avatar
Hynek
Member
Member
 
Příspěvky: 702
Registrován: ned čer 06, 2004 14:46
Bydliště: Pøerov

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků