Diskuse na tema "Mrtve duse" a budoucnost fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Panther » sob pro 25, 2004 13:12

Honano píše:Tak pánové prosím pøeètìte si tohle, ale pozornì....Popsalo se tu 22 stránek v diskuzi, která se mì zdá je celkem o nièem...kdyby sem ted pøišel nìkdo nový a celé si to tu proèetl tak asi neví o èem je øeè a musel by se zasmát....Dohromady si tu ted píše tak 10 no možná 15 lidí na probém, který je celé fórum a to se mì zdá také celkem divné...Diskutuje se zde na téma co je to s fórem, ale já opìt a dùraznì øíkám, že s fórem nic není. Problém je v nás lidech a když si vezmu že jsou svátky a my tady øešíme tohle a furt jen slovy, která sem asi nepatøí tak je mì trochu tìžko u srdce....hele lidi proè prostì tohleto nukonèíme...Prosím ukonèeme to...ted a hned...lidé z PT a vedení tìchto stránek si spolu dá velkou debatu na toto téma a celé to zkusíme znovu a od základu prodiskutovat a najdeme nìco co to doufám zažehná, ale do té chvilky to tu prosím ukonèíme...stejnì nikdo tady na nic nepøišel za 22 stránek a je to úplnì zbyteèné...budte s rodinou, pøáteli a užijte si poslední chvilky tohoto roku a pak se uvidí....OK???....nebo si napištì nìjakou analýzku na nìco jako já a pár dalších v anglickém tématu a uvidíte, že se sem lidi zase jen pohrnou...Když se tady bude psát tak ten kdo sem pøijde uvidí, že tady má smysl zùstat a pøidá se...než kfyž sem pøíjde a koukne do tohodle tématu....Lidi mìjme rozum.... :lol: :lol:


Skvela prace, souhlas...
Honano na hrad ! :wink:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod zirkonxx » sob pro 25, 2004 13:40

Snažil jsem se napsat zmìny na foru a nikdo nenapsal k tomu ani pismenko takže vy sedláci urážejte se dál zklamali jste :( :doh: :very_mad: :zbunj: :razocaran:


a jeste jedna rada toto forum nechte at si mate kde nadavat
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod Houmeles » sob pro 25, 2004 15:56

richardt píše:Pro zaèátek bych uvedl svou:

4/10 -kurz je pro mne pøíliš lákavý,vyèítal bych si nevsazení
5/10 -støední sázka,na hranici vsazení
6/10 -støední sázka,to se musí zahrát
7/10 -vìøím hodnì moc,že to klapne
8/10 -pro mne big bet
9/10 -zvláštní sázka (jedná se o fixed)
10/10 -neexistuje protože nic není 100% (i fixed se obèas nepovedou)



Už jsem nemìl vùbec chu? do tohoto tématu nìco psát, ale když vidím toto hodnocení, které je mojí prací a jsem na ní celkem pyšný, protože si myslím, že dost dobøe vystihuje stupnici hodnocení. (tedy až na poznámky v závorkách to už nìkdo dopsal) je to moje dílo, ale nezlobím se za zveøejnìní od richardta protože on to nemohl vìdìt. :wink:

A k øešení nastalé situace jen drobnost,
už pøed cca pùl krokem kdy jsem mìl pocit, že se na tìchto stránkách budu aktivnì podílet a zaèal jsem Islandem, který jsem zkusil sledovat vùbec poprvé v životì nìjak více, tak jsem s Kalim pøišel na urèitì znaèné vylepšení, ale bohužel se to nedotáhlo až do konce a tak jsem tyto stránky opustil a zkusil tento projekt realizovat nìkde jinde s jinými lidmi. Ani tam se mi to nedaøí, protože není jednoduché nìco podobného dìlat v uzavøené èásti jenom s hrstkou lidí. Navíc opravdu schopných a pracovitých lidí je jenom zlomek. S Kalim jsme o tom popsali víc než dost tak jenom ve zkratce.

Veøejná èást
Zde bych nechal každého psát co umí nechal bych tu èíst každého a zároveò bych sledoval lidi jak se kdo vyzná.

Uzavøená èást
Do této èísti by patøili moderátoøi jednotlivých lig státù èi sportù. A teï jak zajistit aby veøejná èást nezela prázdnotou ? jednotlivý moderátoøi by do veøejné sekce rozebírali každé kolo soutìže která by jim byla svìøená pro moderování, ovšem s tím že ty podstatné informace, jako je osobní hodnocení zápasu, oznaèení klíèových absencí, èi jiné podstatné informace by byly pouze v uzavøené sekci. Tím se docílí toho, aby mìli lidi zájem se dostat z veøejné èásti do èásti uzavøené.

Dùležitá vìc
Ovšem jenom nìco moderovat blábolit a za to být zvýhodnìn oproti ostatním to by za èas znova pøineslo zlou krev, tak jako se tomu stalo právì teï. Musím øíci, že jsem nìco podobného oèekával a i jsem pøed tím nìkolik lidí varoval. Takže by bylo nezbytnì nutné výsledky každého kola zveøejòovat a když dejme tomu po 5. odehraných kolech dotyèný moderátor bude v minusových èíslech, tak bohužel musí být pøeøazen s odùvodnìním, že na to prostì zatím ještì nemá. Nikdo uèený z nebe nespadl, ale ze svých zkušeností mohu øíci, že i relativnì mizerný sázkaø, bez citu pro hru a bez nadání peèlivým sledováním jedné soutìže dosáhne 100% uspokojivého výsledku. Když toho bude chtít sledovat více a bude bez talentu, tak vyhoøí to proste nejde. Sledovat jednu soutìž a ligu to sebou nese každodenní ètení novin a zkoumání kvality hráèù jednotlivých mužstev. Aspoò 2 hodiny dennì a pochopíte jakoukoliv ligu na svìtì.
Jen spoleènými silami mùžeme dlouhodobì vítìzit nad bookies
Houmeles
Host
Host
 
Příspěvky: 142
Registrován: úte kvě 04, 2004 9:30
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » sob pro 25, 2004 17:16

Nestacim se divit kolik stran bylo za posledni dva dny popsano :shock:

Mam jen chvilinku, takze jen par vet:
1. Kritika profiteamu (clenum, kteri neprovozuji tento server) Nechapu jak nekdo muze davat zodpovednost za soucasny stav fora profiteamu.
Ti lide, ktere kritizujete toho napsali na verejne forum vic, nez kdokoliv z kritiku.

2. Kritika na provozovatele forum
nad tim zustava rozum stat... Protoze jsem jednim z "provozovatelu", vyjadrim se k tomu (alespon za svoji osobu).

:arrow: platim penize za to, aby forum existovalo
:arrow: webu jsem venoval stovky hodin volneho casu

Od zari mam bohuzel malo casu na sazeni i na web. To se bohuzel zakonite projevuje i pri samotnem sazeni, cim mene casu tomu clovek da, tim horsi jsou vysledky. Z casovych duvodu jsem tedy musel omezit aktivitu na foru, ne proto, ze bych nechtel psat... ale protoze neni cas a ja nehodlam placat nejake kraviny, ktere nebudou mit hlavy ani patu... to radeji nenapisu nic :oops:

Tohle forum je zdarma a jedini, ktere jeho provoz stoji finance, jsou provozovatele.
Kdyby se jednalo o vydelecne forum, pak bych chapal urazky a nadavani. My to delame ve vlastnim volnem case, zadarmo a pro radost nasi i ostatnich. Ja bych byl strasne rad, kdybych mohl na zmenach na foru pracovat kazdy den, ale ctenari fora mi za to nezaplati najem, jidlo, piti, benzin, takze chte nechte musim take delat jine veci, nez jen ty, ktere me bavi.

Ptal jsem se:
Kdo by chtel pomahat s vyberem lidi pro "closed" forum atd.


Nikdo se neozval :roll: Vsichni kritizuji, ale vlastni volny cas tomu nikdo dat nechce, my tomu cas davame ... a jen slysime, ze forum kvuli nam umira :?

Napady Zirkona, Houmelese, Hynka, Richardta a dalsich... konecne neco konstuktivniho, diky za ne

Ted uz musim bezet, takze jen zaverem:
- uzijte si vsichni pohodovych svatku
- nesmirne si vazim lidi, ktere jsem na tomto foru poznal a ktere povazuji nejen za kvalitni tipery, ale predevsim pohodove lidi

Myslim si, ze kdyby v budoucnu meli pristup na forum jen tito bezproblemovi lide, k zadnym hadkam by nedochazelo.

:!: Diky vsem, kteri pro forum neco udelali :!: Vazim si toho, ze jste tomu venovali vas volny cas

Na zmenach na foru se pracuje
- neni to nas fulltime job a tak tady nemuzu rici, ze to bude hotovo zitra, pozitri nebo za tyden. Verim, ze od pocatku roku 2005 by melo ke zmenam dojit.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod vito » sob pro 25, 2004 18:24

Ahoj všichni!
se sázením jsem zaèal asi pøed dvìma mìsící a jsem úpný žaèáteèník. Forum Profisazkar je nejlepší forum, na které jsem na èeském internetu narazil. Proè? Vy, co jsem píšete jste v mých oèích zaèáteníka témìø bohy :lol: Vaše tipy jsou podložené skvìlýma analýzama a jen díky vám se zaèínám rychleji orientovat v sázení. Na jiných stránkách je kvalita pøíspìvkù nesrovnatelnì horší než tady.

Jsem jedna z "mrtvých" duší protože nemám zatím co nabídnout a trochu se i bojím napsat první pokusnou analýzu když vím, že úroveò bude strašná :oops: :oops: :roll: Chtìl bych v budoucnu vrátit vám všem, to co jsem se díky vám za tenhle mìsíc pøiuèil.

Nevím jestli správnì chápu o co tady jde. Zdá se mi, že shazujete vinu jeden na druheho :cry: Øekl bych se vina leží predevším na lidech kteøí si dovolí psát urážlivé zprávy tìm, od kterých celou dobu jen berou a vyhravájí díky nim. Pak tip nevyjde a oni se zachovaji jako svinì. Zbavte se jich a je vyhráno.

Hledáním vinikù v øadách tìch, kteøí pøispívají a vìnují svùj èas ve prospìch ostatních to je velmi neš?astné øešení. Ten, kdo dìlá cokoliv ve prospìch druhých by nemìl být kritizován. Sice neznám profiteam, ale jejich "veøejné" tipy mi pøinesly peníze a mùžu jenom dìkovat :D pøijde mi, že se snažíte tlaèit na majitele a lidi z profiteamu, aby nìco dìlali, jenže zapomínáte na to, že dìlají co je v jejich silách - píšou si k sobì do teamu, vyvýjí stránky, adminují forum, soutìž, dìlají na zmìnách, nabírají do profiteamu. Nevím kolik jim to zabere èasu dennì - hodinu, dvì, tøi :?: Zákonitì se to musí projevit na tom, že už nestíhají psát tolik pøíspìvkù pro veøejnost. Kolik pøíspìvkù byste psali vy v jejich pozici, kdyby jste svùj èas museli rozdìlit stejnì jako oni na stránky, forum, profteam,soutìž :?: :?: :?: Když nad tím pøemýšlím, nechtìl bych být v pozici lídí, kteøí dìlají víc než ostatní a za to se jim dostává jen opovržení. Chce to trochu soudnosti chlapi

Napsal jsem tady názor èlovìka, nikoliv sázkaøe
Možná nevídím poøádnì do problémù spojených se sázením, ale z lidského hlediska si stojím za tim, co píšu 8)
Uživatelský avatar
vito
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 14, 2004 20:03

Příspěvekod sporttipy » sob pro 25, 2004 18:24

kali píše:Nestacim se divit kolik stran bylo za posledni dva dny popsano :shock:

Mam jen chvilinku, takze jen par vet:
1. Kritika profiteamu (clenum, kteri neprovozuji tento server) Nechapu jak nekdo muze davat zodpovednost za soucasny stav fora profiteamu.
Ti lide, ktere kritizujete toho napsali na verejne forum vic, nez kdokoliv z kritiku.

2. Kritika na provozovatele forum
nad tim zustava rozum stat... Protoze jsem jednim z "provozovatelu", vyjadrim se k tomu (alespon za svoji osobu).

:arrow: platim penize za to, aby forum existovalo
:arrow: webu jsem venoval stovky hodin volneho casu

Od zari mam bohuzel malo casu na sazeni i na web. To se bohuzel zakonite projevuje i pri samotnem sazeni, cim mene casu tomu clovek da, tim horsi jsou vysledky. Z casovych duvodu jsem tedy musel omezit aktivitu na foru, ne proto, ze bych nechtel psat... ale protoze neni cas a ja nehodlam placat nejake kraviny, ktere nebudou mit hlavy ani patu... to radeji nenapisu nic :oops:

Tohle forum je zdarma a jedini, ktere jeho provoz stoji finance, jsou provozovatele.
Kdyby se jednalo o vydelecne forum, pak bych chapal urazky a nadavani. My to delame ve vlastnim volnem case, zadarmo a pro radost nasi i ostatnich. Ja bych byl strasne rad, kdybych mohl na zmenach na foru pracovat kazdy den, ale ctenari fora mi za to nezaplati najem, jidlo, piti, benzin, takze chte nechte musim take delat jine veci, nez jen ty, ktere me bavi.

Ptal jsem se:
Kdo by chtel pomahat s vyberem lidi pro "closed" forum atd.


Nikdo se neozval :roll: Vsichni kritizuji, ale vlastni volny cas tomu nikdo dat nechce, my tomu cas davame ... a jen slysime, ze forum kvuli nam umira :?

Napady Zirkona, Houmelese, Hynka, Richardta a dalsich... konecne neco konstuktivniho, diky za ne

Ted uz musim bezet, takze jen zaverem:
- uzijte si vsichni pohodovych svatku
- nesmirne si vazim lidi, ktere jsem na tomto foru poznal a ktere povazuji nejen za kvalitni tipery, ale predevsim pohodove lidi

Myslim si, ze kdyby v budoucnu meli pristup na forum jen tito bezproblemovi lide, k zadnym hadkam by nedochazelo.

:!: Diky vsem, kteri pro forum neco udelali :!: Vazim si toho, ze jste tomu venovali vas volny cas

Na zmenach na foru se pracuje
- neni to nas fulltime job a tak tady nemuzu rici, ze to bude hotovo zitra, pozitri nebo za tyden. Verim, ze od pocatku roku 2005 by melo ke zmenam dojit.


ok Kali já bych klidnì pomáhal s výbìrem ale nevím jestli jsem nato dostateènì zpùsobilý,protože na tomto foru pùsobím teprve od sprna
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod Eric88 » sob pro 25, 2004 19:23

vito píše:Jsem jedna z "mrtvých" duší protože nemám zatím co nabídnout a trochu se i bojím napsat první pokusnou analýzu když vím, že úroveò bude strašná :oops: :oops: :roll: Chtìl bych v budoucnu vrátit vám všem, to co jsem se díky vám za tenhle mìsíc pøiuèil.


K tomu Ti mùžu øíct jenom jedno-neboj se ! :wink: Každý jsme nìjak zaèínali, každý mùže svoje analýzy postupem èasu vylepšovat, nejtìžší je ale vždycky to poprvý. Takže jde o to to pøekonat, tady Ti za analýzu nikdo hlavu neutrhne :D
Uživatelský avatar
Eric88
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2185
Registrován: ned črc 04, 2004 13:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gagin » ned pro 26, 2004 15:40

Takže jsem koneènì pøeèetl tìch asi 6 stránek, a mám z toho rùzné pocity takže se tady ke všemu vyjádøím.

První bych vhtìl øíci že si nesmírnì vážím lidí z profiteamu a narážky na celý profiteam nebo i na jednotlivého èlena mì fakt štvou, jak tady byli popsáno bez (kaliho, smallbodyho a mì) by tu žádný fórum nebylo, a když je tak jen nadávaáte a urážíte. Fórum ale není jen naše práce ale i Vás, musím uvést neda, který tomuto fóru pomohl v jeho zaèátích parádnì, ae i dalších uživatelù.

Teï se budu snažit jen trochu citovat.

Panther tu píše o profesionalitì, mùj øíspìvek nebyl profesionální. Možná ne, ale co já jsem jen èlovìk a vyjádøil jsem svùj názor a musím bejt za každou cenu profesionální? Já si myslím že o profesionalitu tu nejde!

Hned v dalším pøíspìvku (strana asi 18 -19 nebo tak nìjak) na mì naráží znovu Panther cituji: Do profitýmu se dostat nemohu, protože odmítám zásobovat kvalitnímy tipy lidi jako je gagin apod.
Tak z tohodle mi je fakt smutno, ano já vím jem nic (tedy podle Panthera) nìkdo to tøeba vidí jinak ale já respekzuji všechny. Ale tohle byl mùj poslední høebíèek do rakve.... Na tomto fóru konèím, staral jsem se o nìj, nìkdy i nìkolik hodin hodin dennì, pamatuji si jak jsme s kali zakládali jednotlivé sekce asi do 3 hodin do rána. Byly to hezký èasy a tyhle lidi, který respektujou mì respektuji i já a budu s nimi v kontaktu. POkud b jstre nìkdo chtìli vìdìt proè konèím -------> Ptejte se Panthera který mì k tomu donutil.

Ještì bych se chtìl zastat UtahhJazze píšeš že je to "pøísavka" a ty jsi jako bùh? nebo co? Pokud proti mì nìco Panthere máš tak mi to napiš soukromou zprávou, ale tímhle jsi mì hodnì naštval. :roll:

PS. Pøeji a? se tyto stránky dají do poøádku a jen chci øíci kalimu a dalším kdo budou dìlat zmìny na tom že jsme k dispozici a pokud si nebudete vìdìt rady rád Vám pomùžu.

Všem hezký nový rok :roll:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Panther » ned pro 26, 2004 15:58

To jsem vazne netusil, ze to pujde tak rychle. uz jenom utah a johny a snad zase zacnu procovat pro profiszkare... :lol:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Honano » ned pro 26, 2004 16:08

Tak nechtìl sem do toho opìt zasahovat, ale ted si mì doslova NASRAL a jestli tohle uvidim ještì jednou tak si tu skonèil i ty...Pøipadá mì to jako závist, že je nìkdo lepší než ty...a je to moc smutný...Gagin tady nekonèí paè je super a j velkým pøínosem a ty už ho nech bejt a nìco se sebou udìlej...Ty jeden "tipére".... :evil:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron