Diskuse na tema "Mrtve duse" a budoucnost fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Honano » ned pro 26, 2004 17:54

No asi takhle jestli GAGIN tak já taky......jestli to celé dobøe chápu tak tady natom fóru je snad každý úplnì zbyteèný...protože z toho nikdo nic nemá a je to ztráta èasu tak proè bych tu mìl být také?..nevidim dùvod snad jediný je že mì to prostì baví...takže prosimtì Pantere proè tady píšeš nìco takovýho, že si rád že to tu chce Gagin zabalit...já tì nechápu napøed si tu všichni stìžují nato, že sem nikdo nepíše a pak odsud nìkoho budeš vyhánìt no promin, ale co to je?...Já se s nikým nechci hádat, ale proè radši neudìláš nìjakou analýzu?...odpovìz mì...proè nìco nenapíšeš?...ukaž se?..slova jsou tu silná, ale èiny žádné.... :idea:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod Eric88 » ned pro 26, 2004 17:58

Mno doufám, že Gagin si to rozmyslí. Panthera jsem mìl za solidního, ale po tý reakci na Gaginùv odchod nejde øíct nic jinýho, než že je to primitiv... Vždy? už jsou dobrý návrhy na novou podobu fóra, tak to kluci nebalte, pls...
Uživatelský avatar
Eric88
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2185
Registrován: ned črc 04, 2004 13:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Phoenixman » ned pro 26, 2004 21:10

Hm, zajimave nazory. ;] Ja jsem tez psaval analyzy na fr. fotbal, ale pak sem s tim jaksi skoncil, bo nebyl cas, nalada, moc chuti a ocekavane vysledky neprichazeli. No, tak at si na toto forum, kdyz existuje, pise kazdy o tipovani co chce, jak chce a kdo chce. [Jinak nevim vlastne o co tu de a co tu porad resite, vid Honano] ;]
Co se tyce urazlivych a sprostych prispevku, jeho autora bych doporucoval [jak se rozhodne admin] okamzite smazatbez odskodneho.

[Sorry za hacky, ale mam tu na komplu vsecko anglicky a cestina nejak nejde nabehnout] :roll: :lol: :)
"Obecné pocity ovlivòují profesionální úsudek"
www.phoenixman.ic.cz
Uživatelský avatar
Phoenixman
Host
Host
 
Příspěvky: 660
Registrován: čtv črc 29, 2004 14:51
Bydliště: Strabenice; Ostrava

Příspěvekod Honano » ned pro 26, 2004 21:24

Phoenixman píše:Hm, zajimave nazory. ;] Ja jsem tez psaval analyzy na fr. fotbal, ale pak sem s tim jaksi skoncil, bo nebyl cas, nalada, moc chuti a ocekavane vysledky neprichazeli. No, tak at si na toto forum, kdyz existuje, pise kazdy o tipovani co chce, jak chce a kdo chce. [Jinak nevim vlastne o co tu de a co tu porad resite, vid Honano] ;]
Co se tyce urazlivych a sprostych prispevku, jeho autora bych doporucoval [jak se rozhodne admin] okamzite smazatbez odskodneho.

[Sorry za hacky, ale mam tu na komplu vsecko anglicky a cestina nejak nejde nabehnout] :roll: :lol: :)


Já tu nic neøešim...tomuhlé tématu se vyhýbám jak jen mohu paè je to bezpøedmìtné jak jsem již psal...jen jsem se zastal kamaráda co byl uražen. Jinak nic...dneska se celkem povedla ta anglická liga a všem dìkuji, že se pøidali do konverzace i Pexovi ( nemyslim to nijak zle rád si poslechnu všechny názory).. :arrow:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod Strenght » ned pro 26, 2004 22:19

Achjo je mi z toho tady smutno a i me presla chut na tohle forum jeste nejaky analyzy psat, nrekuli ze bych byl pomalu jedinej az na par svetlych vyjimek...Ted uz se tu jen vsichni urazej a hadaj, kam sme to dopracovali? Nemyslite ze by bylo vhodny se opet zamerit na vydelanavi penez?:)
Èlovìk, který nìco píše, aby se ujistil, že je kumštýø, je s odpuštìním trouba.
Uživatelský avatar
Strenght
Host
Host
 
Příspěvky: 484
Registrován: čtv zář 23, 2004 17:08

Příspěvekod Panther » ned pro 26, 2004 22:20

Honano píše:No asi takhle jestli GAGIN tak já taky......jestli to celé dobøe chápu tak tady natom fóru je snad každý úplnì zbyteèný...protože z toho nikdo nic nemá a je to ztráta èasu tak proè bych tu mìl být také?..nevidim dùvod snad jediný je že mì to prostì baví...takže prosimtì Pantere proè tady píšeš nìco takovýho, že si rád že to tu chce Gagin zabalit...já tì nechápu napøed si tu všichni stìžují nato, že sem nikdo nepíše a pak odsud nìkoho budeš vyhánìt no promin, ale co to je?...Já se s nikým nechci hádat, ale proè radši neudìláš nìjakou analýzu?...odpovìz mì...proè nìco nenapíšeš?...ukaž se?..slova jsou tu silná, ale èiny žádné.... :idea:

pokud chces zverejni nas rozhovor na msn, myslim ze se vse vyjasnilo.
ericu...primitiv? at nerozjizdime dalsi hadku ok?
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Phoenixman » pon pro 27, 2004 0:10

Honano píše:
Phoenixman píše:Hm, zajimave nazory. ;] Ja jsem tez psaval analyzy na fr. fotbal, ale pak sem s tim jaksi skoncil, bo nebyl cas, nalada, moc chuti a ocekavane vysledky neprichazeli. No, tak at si na toto forum, kdyz existuje, pise kazdy o tipovani co chce, jak chce a kdo chce. [Jinak nevim vlastne o co tu de a co tu porad resite, vid Honano] ;]
Co se tyce urazlivych a sprostych prispevku, jeho autora bych doporucoval [jak se rozhodne admin] okamzite smazatbez odskodneho.

[Sorry za hacky, ale mam tu na komplu vsecko anglicky a cestina nejak nejde nabehnout] :roll: :lol: :)


Já tu nic neøešim...tomuhlé tématu se vyhýbám jak jen mohu paè je to bezpøedmìtné jak jsem již psal...jen jsem se zastal kamaráda co byl uražen. Jinak nic...dneska se celkem povedla ta anglická liga a všem dìkuji, že se pøidali do konverzace i Pexovi ( nemyslim to nijak zle rád si poslechnu všechny názory).. :arrow:


Asi si me spatne pochopil :wink: . Chtel jsem tim rict ze ti to taky vadi tahle diskuze o nicem :wink: :lol:
"Obecné pocity ovlivòují profesionální úsudek"
www.phoenixman.ic.cz
Uživatelský avatar
Phoenixman
Host
Host
 
Příspěvky: 660
Registrován: čtv črc 29, 2004 14:51
Bydliště: Strabenice; Ostrava

Příspěvekod Honano » pon pro 27, 2004 9:33

Ok...hele já myslim, že tahle diskuze je koneènì u konce...s hodnì lidma jsem mluvil a všichni se mì zdáte jako inteligentní osoby takže bych byl nerad, kdyby se tu roztrhla nìjaká další hádka. Vìtšina z nás je pøece dospìlích tak se tu nebudeme chovat jak kluèíci.... :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod fear » pon pro 27, 2004 10:50

aspon tak poznas, kdo je zrno a kdo plevel
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod kali » úte pro 28, 2004 17:58

Hm... :doh:

Kdybychom byli vsichni takhle aktivni pri rozebirani zapasu, tak by asi sazkovky utrzili velke ztraty

Zmeny jsou prodiskutovany, schvaleny a v nekolika dnech budou v provozu.

Diky vsem za nabidky pomoci, radi vasi pomoc vyuzijeme, hned co dojde k premene fora.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron