Diskuse na tema "Mrtve duse" a budoucnost fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Johnny72 » sob pro 25, 2004 8:37

Panther píše:
Johnny72 píše:
Panther píše:
Johnny72 píše:Panthere, poøád øešíš jednu jedinou vìtu, k ní jsi schopen napsat sáhodlouhou litanii, ale že to podstatné je vyjádøené až pozdìji jsi zkrátka nepochopil.No,s tím nic nenadìlám,zvláštì když ke zbytku - podle mì k tomu podstatnìjšímu - se prostì nevyjádøíš.Buï prostì nechceš nebo toho nejsi schopen - myšleno bez urážky,protože podle mì lepší øešení než se tady nabízelo zøejmì neexistuje...
Takže pokud nìco píšeš,prosím,popøemýšlej nad tím.


To je vrchol, nedivim se Pexovi ze byl (asi) sprostej, vo*e to vis ze resim jednu vetu, kdyz totiz nejsi schopnej pochopit jednu vetu jak chces pochopit celej clanek !! :twisted: AMOK. pripada mi to jak v jedlickarne.


Tak tohle je už je vážnì k pousmání... :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že ty nechápeš vùbec podstatu toho o èem se tady celou dobu mluví, nemá cenu dál to zde øešit.Rozhodnì ne s Tebou.
Víc se k tomu vyjadøovat nehodlám.
Buï zdráv, AMOK Tì èasem snad pøejde.


no ty jsi neskutecny kreten, tys to uplne otocil. uz nepis prosimte. zapomen na nase setkani protoze dal by to vedlo jen k hadkam s tebou.. KONEC ok? my dva se proste neshodnem, souhlasis?


:lol: Tak pøesnì takovouto reakci jsem od Tebe oèekával.... Koneckoncù nièeho jiného nejsi evidentnì schopen..
To, že se neshodneme bylo snad jasné od zaèátku.I to se ovšem dá øešit ponìkud inteligentnìji.
Tahle klasická reakce nìkoho komu dojdou argumenty o Tobì ledacos napoví.
Tohle je moje opravdu poslední reakce na Tebe, respektive na Tvé pøíspìvky.
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Panther » sob pro 25, 2004 9:35

Johnny72 píše:
Panther píše:
Johnny72 píše:
Panther píše:
Johnny72 píše:Panthere, poøád øešíš jednu jedinou vìtu, k ní jsi schopen napsat sáhodlouhou litanii, ale že to podstatné je vyjádøené až pozdìji jsi zkrátka nepochopil.No,s tím nic nenadìlám,zvláštì když ke zbytku - podle mì k tomu podstatnìjšímu - se prostì nevyjádøíš.Buï prostì nechceš nebo toho nejsi schopen - myšleno bez urážky,protože podle mì lepší øešení než se tady nabízelo zøejmì neexistuje...
Takže pokud nìco píšeš,prosím,popøemýšlej nad tím.


To je vrchol, nedivim se Pexovi ze byl (asi) sprostej, vo*e to vis ze resim jednu vetu, kdyz totiz nejsi schopnej pochopit jednu vetu jak chces pochopit celej clanek !! :twisted: AMOK. pripada mi to jak v jedlickarne.


Tak tohle je už je vážnì k pousmání... :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že ty nechápeš vùbec podstatu toho o èem se tady celou dobu mluví, nemá cenu dál to zde øešit.Rozhodnì ne s Tebou.
Víc se k tomu vyjadøovat nehodlám.
Buï zdráv, AMOK Tì èasem snad pøejde.


no ty jsi neskutecny kreten, tys to uplne otocil. uz nepis prosimte. zapomen na nase setkani protoze dal by to vedlo jen k hadkam s tebou.. KONEC ok? my dva se proste neshodnem, souhlasis?


:lol: Tak pøesnì takovouto reakci jsem od Tebe oèekával.... Koneckoncù nièeho jiného nejsi evidentnì schopen..
To, že se neshodneme bylo snad jasné od zaèátku.I to se ovšem dá øešit ponìkud inteligentnìji.
Tahle klasická reakce nìkoho komu dojdou argumenty o Tobì ledacos napoví.
Tohle je moje opravdu poslední reakce na Tebe, respektive na Tvé pøíspìvky.


Reagoval jsem na prispevek gagina, ze je to blbost a ty jsi to dokazal dotahnout az sem a otocil to proti me. Klasickej priklad jak vyvratit neci pravdu. Dokazal si se cca 10 prispevku hrabat mtvemu v prdeli tak se nediv ze ti nekdo napise ze jsi kreten. S tvou inteligenci byt na tvym miste tak napouzivam :D ale :cry:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod Honano » sob pro 25, 2004 10:17

Já se vážnì nestaèim divit.....proè se tu hádáte a urážíte...?...to vážnì nepochopím...tahkle diskuze už není o fóru a jeho problémech, ale o lidech a jejich problémech....KDYŽ SE VÁM FÓRUM NELÍBÍ TAK SEM NECHODTE A NEBO SI UDÌLEJTE SVOJE......já jdu psát nìjaká infa lepší než tu øešit to co vùbec nemá smysl....Chytrý èlovìk se kemnì pøidá nebo bude psát nìco co má smysl...no a hloupý holt bude pokraèovat v téhlr zábavì...:twisted: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » sob pro 25, 2004 10:20

minormartine,
protože reaguješ na mùj pøíspìvek, tak bych Ti rád odpovìdìl. Nìkteré vìci totiž vytrháváš z kontextu a nìkteré jsi buï neèetl pozornì, nebo prostì ne zcela pochopil.
Takže : to co jsem napsal, byl jen mùj soukromý názor. Já jsem èlenem Profiteamu, ale nejsem majitelem ani tvùrcem tìchto stránek. Velmi mi na tomto fóru záleží, ale necítím se povolán k tomu, abych zde vymýšlel nové zmìny. Do toho se zapojuji jen na pøímou výzvu. A teï už ke Tvým dotazùm a komentáøùm :
minormartin píše:...na jedné stranì volání profiteamu po názorech a na stranì druhé upozornìní, že fórum stejnì bude fungovat jak se rozhodnou majitelé fóra...

Nevím, co se Ti na tom nelíbí a proè to jsou pro tebe dvì rùzné strany? Vvyèítáš tu majitelùm, že chtìjí zlepšit chod tìchto stránek a že vyzývají k nápadùm jak a co vylepšit stávající èleny fóra? Hmmm...

minormartin píše:...dovolím si otázku a zároveò na ni i odpovím... Kdo jsou majitelé fóra? "Majitelé fóra jsou zaroveò i èlenové profiteamu". (nebo snad ne?)...
...tak proboha už zavøete tohle téma, když ani nemáte ponìtí jak ho øešit...
...tolik èasu kolem nìèeho, co stejnì nemá smysl zøejmì øešit veøejnì...

Už odpovìzeno výše - jsi prostì totálnì mimo. Majitelé stránek jsou (samozøejmì) i èlenové Profiteamu! Ale uvìdom si, že jeden z majitelù byl na nìkolik mìsícù z Profiteamu vyøazen, když jeho výsledky v soutìži byly špatné! Proè? Prostì proto že taková pravidla byla nastavena a nikdy nebylo a není v zájmu majitelù tady nìkoho nìjak podvádìt!!! A Tvoje útoèná vìta "tak proboha už zavøete tohle téma, když ani nemáte ponìtí jak ho øešit" svìdèí o tom, že netušíš o èem píšeš. Znovu musím opakovat, že majitelé rozhodnì ponìtí mají jak to øešit, ale vyèítat jim že chtìli dát prostor k názorùm VŠEM, to je k smíchu. Ano - toto téma se bohužel zvrhlo na osobní výpady a podobnì, ale smysl byl naprosto jiný...

minormartin píše:...neøíkejte lidem, že oni jsou tvùrci osudu budoucího "lepšího" fóra - vždy? je to hloupost...
...ona je tu druhá strana mince, že? ... a co si budeme namlouvat ... lidi mimo profiteam jsou tu také pro profiteam a ten je si toho dobøe vìdom... a v tom je možná ten zakopaný pes... nikoho neodradit... co když tam je potencionální zdroj dobrých tipù pro profiteam (i majitele)?...


Nikdo neøíká, že lidé jsou "tvùrci osudu budoucího fóra", jak tady plácáš. Napiš spíše spolutvùrci (to je blíž pravdì než si myslíš) a nesnaž se tu urèuvat co je a co není hloupost. Pokud se Ti to zdá jako hloupost, že majitelé se zajímají o názory èlenù - tak do tohoto tématu nepiš! Je vítán každý nápad týkající se budoucnosti tohoto fóra. Každý - tedy i ten Tvùj! Jenže Ty jsi evidentnì spíše jen na tu kritiku, než na nìco konstruktivního...

minormartin píše:...TAKŽE asi nezbývá než si ujednotit hlavnì názor uvnitø profiteamu (i mezi majiteli) na to, jak by mìlo to budoucí "lepší" forum vlastnì vypadat a pak teprve se ptát a pak je možné oèekávat, že tu padnou nìjaké konstruktivní nápady - pokud je nìkdo vùbec oèekává... nebo prostì stanovit "nová" pravidla bez ohledù na ostatní a vyžadovat jejich dodržování...

Jistì - uvnitø Profiteamu se to diskutuje, buï bez obav. Ale je to furt dokola - píšeš jen bláboly, opìt za vše špatné mùže jen a pouze Profiteam - a teï mají ještì dokonce tu drzost se ptát na názor ostatních, co? Nepochopil jsi prostì nic a jak už jsem psal ve svém minulém pøíspìvku - toto téma se zvrhlo jen na nesmyslné útoky, na pláè tìch "ublížených" - ale aby nìkdo vystoupil se smysluplným návrhem tak k tomu se (až na pár vyjímek - naposledy zirkonxx) nikdo nemá...

minormartin píše:...a prvním krokem k "lepším zítøkùm" by mohla být i otázka: Co oèekáváte od novì se registrujícího èlena fóra? (...malé krùèky, také krùèky...)

A zakonèil jsi to ve "svém" stylu - tedy všechno otoèit. Novì registrujícího se èlena fóra pøece nikdo k registraci nenutí, ne? Každý jeden z nás je tu naprosto dobrovolnì. A každý novì se registrující tu registraci provádí s nìjakým oèekáváním. Takže správnì ta otázka má znít - co od tohoto fóra oèekává novì se registrující èlen?
Ale i tak je ta otázka jaksi "mimo" - protože zájem byl, aby se o ní diskutovalo už dávno. Bohužel na 22 stránkách v tomto tématu se to moc neøeší.
No - jsem si jist, že nìkdo opìt špatnì pochopí co jsem tu napsal a zaène to pootáèet a poupravovat a mìnit smysl a podobnì...
Takže už do tohoto tématu radìji nic psát nebudu, protože jak je vidìt, tak vìtšina pøispìvatelù absolutnì nemá zájem pøijít s nìèím konstruktivním, spíše to tu zmìnili na jakési fórum kam si mohou pøijít zanadávat, poplakat a "ukázat na viníky"... Jestli je nìkde snaha nìco øešit, tak je to v Profiteamu - a mùžeš si o tom kritiku minormartine myslet co chceš. :cry:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Panther » sob pro 25, 2004 10:22

Honano píše:Já se vážnì nestaèim divit.....proè se tu hádáte a urážíte...?...to vážnì nepochopím...tahkle diskuze už není o fóru a jeho problémech, ale o lidech a jejich problémech....KDYŽ SE VÁM FÓRUM NELÍBÍ TAK SEM NECHODTE A NEBO SI UDÌLEJTE SVOJE......já jdu psát nìjaká infa lepší než tu øešit to co vùbec nemá smysl....Chytrý èlovìk se kemnì pøidá nebo bude psát nìco co má smysl...no a hloupý holt bude pokraèovat v téhlr zábavì...:twisted: :evil: :evil:


Honano,
i me je to hrozne hloupy a docela se za to stydim. Me rozhorceni vypramenila z toho, ze jsem reagoval na reseni problemu k foru. Z toho meho prïspevku si tu jeden clovek vybral naprosto nepodstanou vec a proste se do me oprel. Proste nechtel resit problem fora ale chtel ukazat ze je nekdo asi mebo nevim proc to udelal. Timto se tobe a vsem (krome Johnyho72) omluvam, ze musi tu hruzu cist... :oops:
Kdo se boji nesmi do lesa !
Panther
Host
Host
 
Příspěvky: 443
Registrován: pon kvě 03, 2004 10:22

Příspěvekod minormartin » sob pro 25, 2004 11:18

nedo píše:minormartine,
protože reaguješ na mùj pøíspìvek, tak bych Ti rád odpovìdìl. Nìkteré vìci totiž vytrháváš z kontextu a nìkteré jsi buï neèetl pozornì, nebo prostì ne zcela pochopil.



...uffff.....

...víc už radši nebudu citovat, protože to nemá význam...

...jsi zahledìný pøíliš do sebe !!!! ... a celkem mì urážíš... s tím prosím pøestaò...

...nechápu co se tì dotklo...

...toto?: ...je v tom spousta pravdy, ale také polopravdy a také protiøeèení, jsou v tom emoce a je to bezvadný, je to šik i vtip tam je ... má to glanc - švih - lesk, ale .... je to na nic...

...nebo snad toto?: ... heslo " k lepším zítøkùm"...

...jestli ano, tak to budu radši považovat jen za jakýsi druh nepochopení...

...nebyla to jen citace a následná má reakce pouze na tvùj pøíspìvìk, ale na celý profiteam...

...nemám zájem se s tebou pøít a proto nevyvolávej další konflikty - kdybych nechtìl celý problém øešit, tak sem nepíšu a vztahováním nìkterých vìt na sebe tomu nepomùžeš...

...nemá smysl ti tu vysvìtlovat dopodrobna proè jsem co napsal v minulém pøíspìvku a proè jsem použil nìkterá slova tak a tak, proè je slovosled takový a ne takový...myslím, že by to zase zùstalo nepochopeno...

(toto bylo urèeno Nedovi)

(a následné je urèeno všem vèetnì Neda)

...nechápu, proè se vše zde obrací obrací naruby - je v tom averze vùèi konkrétní osobì nebo o co tu jde?...

...jen tu polopatì napíšu, co jsem svým pøedchozím pøíspìvkem myslel a co jsem považoval za své øešení:
1) debata se táhne pøíliš dlouho a je tu spousta emocí, které znemožòují cokoliv vyøešit.
2) už zavøít tohle téma, které nikam nevede a ponìkud se zmìnilo v osobní souboje !
3) profiteam (majitelé) musí mít nejdøív pøedstavu jak má fórum vypadat a teprve pak je možné psát nìjaká pravidla a chtít aby se k nim ostatní vyjádøili. Nemá smysl tu psát jak si co pøedstavuju, když nevím jestli tu vùbec budu mít možnost pùsobit.
4) prvním krokem pøi nové registraci by mìla být právì otázka, kterou musíte zodpovìdìt nejdøíve vy a to je právì: Co oèekáváte od novì se registrujícího èlena fóra?

...napsal jsem to teï srozumitelnìji nebo je tam zas nìco co se dá otoèit proti mì...??
Je lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej.
minormartin
Host
Host
 
Příspěvky: 260
Registrován: čtv dub 29, 2004 14:22

Příspěvekod Strenght » sob pro 25, 2004 11:22

Zvrhlo se to jen v urazky a nadavky, ale myslim ze vyplynul skutecnej problem. A to ten zasadni ze do open fora uz pise MINIMUM lidi, tohle by se melo nejak resit a kazdej by mel zacit u sebe...
Èlovìk, který nìco píše, aby se ujistil, že je kumštýø, je s odpuštìním trouba.
Uživatelský avatar
Strenght
Host
Host
 
Příspěvky: 484
Registrován: čtv zář 23, 2004 17:08

Příspěvekod nedo » sob pro 25, 2004 11:40

nedo píše:No - jsem si jist, že nìkdo opìt špatnì pochopí co jsem tu napsal a zaène to pootáèet a poupravovat a mìnit smysl a podobnì...


Tak jsem se bohužel nemýlil :cry:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Honano » sob pro 25, 2004 12:02

Tak pánové prosím pøeètìte si tohle, ale pozornì....Popsalo se tu 22 stránek v diskuzi, která se mì zdá je celkem o nièem...kdyby sem ted pøišel nìkdo nový a celé si to tu proèetl tak asi neví o èem je øeè a musel by se zasmát....Dohromady si tu ted píše tak 10 no možná 15 lidí na probém, který je celé fórum a to se mì zdá také celkem divné...Diskutuje se zde na téma co je to s fórem, ale já opìt a dùraznì øíkám, že s fórem nic není. Problém je v nás lidech a když si vezmu že jsou svátky a my tady øešíme tohle a furt jen slovy, která sem asi nepatøí tak je mì trochu tìžko u srdce....hele lidi proè prostì tohleto nukonèíme...Prosím ukonèeme to...ted a hned...lidé z PT a vedení tìchto stránek si spolu dá velkou debatu na toto téma a celé to zkusíme znovu a od základu prodiskutovat a najdeme nìco co to doufám zažehná, ale do té chvilky to tu prosím ukonèíme...stejnì nikdo tady na nic nepøišel za 22 stránek a je to úplnì zbyteèné...budte s rodinou, pøáteli a užijte si poslední chvilky tohoto roku a pak se uvidí....OK???....nebo si napištì nìjakou analýzku na nìco jako já a pár dalších v anglickém tématu a uvidíte, že se sem lidi zase jen pohrnou...Když se tady bude psát tak ten kdo sem pøijde uvidí, že tady má smysl zùstat a pøidá se...než kfyž sem pøíjde a koukne do tohodle tématu....Lidi mìjme rozum.... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod minormartin » sob pro 25, 2004 12:05

Honano píše:Tak pánové prosím pøeètìte si tohle, ale pozornì....Popsalo se tu 22 stránek v diskuzi, která se mì zdá je celkem o nièem...kdyby sem ted pøišel nìkdo nový a celé si to tu proèetl tak asi neví o èem je øeè a musel by se zasmát....Dohromady si tu ted píše tak 10 no možná 15 lidí na probém, který je celé fórum a to se mì zdá také celkem divné...Diskutuje se zde na téma co je to s fórem, ale já opìt a dùraznì øíkám, že s fórem nic není. Problém je v nás lidech a když si vezmu že jsou svátky a my tady øešíme tohle a furt jen slovy, která sem asi nepatøí tak je mì trochu tìžko u srdce....hele lidi proè prostì tohleto nukonèíme...Prosím ukonèeme to...ted a hned...lidé z PT a vedení tìchto stránek si spolu dá velkou debatu na toto téma a celé to zkusíme znovu a od základu prodiskutovat a najdeme nìco co to doufám zažehná, ale do té chvilky to tu prosím ukonèíme...stejnì nikdo tady na nic nepøišel za 22 stránek a je to úplnì zbyteèné...budte s rodinou, pøáteli a užijte si poslední chvilky tohoto roku a pak se uvidí....OK???....nebo si napištì nìjakou analýzku na nìco jako já a pár dalších v anglickém tématu a uvidíte, že se sem lidi zase jen pohrnou...Když se tady bude psát tak ten kdo sem pøijde uvidí, že tady má smysl zùstat a pøidá se...než kfyž sem pøíjde a koukne do tohodle tématu....Lidi mìjme rozum.... :lol: :lol:


...koneènì nìco rozumného...
...díky Honano za tyhle vìty...

...hezké svátky...
Je lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej.
minormartin
Host
Host
 
Příspěvky: 260
Registrován: čtv dub 29, 2004 14:22

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron