PEX vs MODERATORS

Moderátor: Moderátoři

PEX vs MODERATORS

Příspěvekod stressor » pon lis 15, 2004 15:38

ok boys,chtel jsem taky reagovat na tu prkotinu v threadu EPL,ale konecne ho nekdo zavrel,protoze tam takove hovadiny nepatri,nenasel jsem jine adekvatni misto pro vyjadreni mojeho nazoru tak to hazim sem... copy toho co jsem chtel do threadu vlozit

ciao PEX

dlouho jsem o tobe neslysel amigo,nejakou chvilku tu skrabu neco do basketu a kdyz uz se podivam jak to vypada i v jinych topics tak narazim na cely thread o tobe :D .... pekne se do tebe pustili.....

kuwa chlapi,PEX neni zadny zelenac opisujici tipy ale pro me kvalitni punter a hlavne "nekonfliktni osoba" ,to prvni lze dokazat jen danim mu trochy prostoru a casu to druhe se mu moc dokazat nepovedlo :D

Co se tyce veci,kvuli ktere jste ho napadli,tak si nemyslim ze chtel kritizovat neci praci,vyjadril svuj nazor na vec,ktery se Vas dotkl coz chapu,protoze taky nesnasim kdyz nekdo kritizuje neco,s cim ma clovek dost prace a dela to navic za nic a ku prospechu jinych lidi.

Je to vase forum,takze at vypada jak uznate za vhodne ale muj nazor je stejny jako Pexuv. Za prve,toto by melo byt forum,a na foru se co? keca o urcitych vecech.Takze aby forum stalo za to,musi na nej chodit hafa lidi s nazorem a chuti ho sdilet. Opisovaci a necinni srabci jsou presny opak.A sory ale tady na foru je jen par lidi prvni skupiny.Protoze ti ostatni prijdou zkouknou prelozenou preview a to jim bohate staci - fake punters.Takove analyzy podle me nemaji smysl a podporujou prave tuhle skupinu. Podle me patri spis na nejaky site nez na diskuzni forum. Protoze tomu kdo dela betting vazne stejne moc nepomuzou.Ofi preview si hleda kazdy,ze zdroje ktery mu nejvic vyhovuje,tak jako stats,news,recaps atd...Okaa,nazor ze ne kazdy si je umi najit - na to by mela byt sekce links,tam by mel najit vse co potrebuje,nebo nazor ze ne kazdy umi angl - existuji samozrejme i ceske stranky.Takze muj nazor je,ok at moderator klidne dela celokolove preview,ale zabira to hodne mista a neni misto pro diskuzi,takze by treba pomohlo napsat to do jednoho threadu do ktereho by nikdo jiny nemohl prispivat,a lidi by mohli diskutovat v dalsim threadu.

Jeste posledni vec: To ze PEX po konci zapasu citoval sve tipy a psal k nim vysledky bych rozhodne nechapal jako vyraz egoismu ale vyzvali jste ho k tomu aby jenom nekritikoval ale i neco napsal,takze to udelal a aby si kazdy udelal nazor shodnotil jak se mu vedlo.A to je pro ostatni dulezite,protoze to jak jsou jeho myslenky zefektivneny je nejdulezitejsi meritko kazdeho puntera,muzes psat sahodlouhou analyzku,muzes byt sportovni expert ale za kazdeho mluvi jen a jen uspesnost - TADY JDE O PRACHY PANOVE...

just my point of view....your comments welcome

-STRES-

PS: prave jsem taky videl jak nejaky chytrak otevrel dalsi tema tykajici se stejneho problemu OPET v threadu pro EPL a ten byl zamcen,takze az zas nekdo bude chtit sdelit svoje rozumy tady ma moznost. Je to presne ten tip z druhe skupiny o kterem pisu vyse,vikendovy sazkar bud bez nazoru a nebo neochotou ho sdilet,ozve se az kdyz se neco resi,jenom vyuziva vase previews za ktere vam samozrejme dekuje,ale neni duvod proc by mel prispivat. Takze tobe vzkazuju - tohle je forum,pokud si chces o vikendu pekne pocist,nemusis prochazet ang.bulvar,staci najit treba ceskou stranku venovany dane lize.Tam najdes spooooustu zajimavych informaci,ale to je na tebe asi moc slozite,jasne je jednodusi prijit sem....
Uživatelský avatar
stressor
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1199
Registrován: ned čer 27, 2004 11:38
Bydliště: OVA CITY

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron