Návrh hlavní stránky pro profisazkare

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod -=Ondra=- » pát pro 17, 2004 17:34

Èlánek zápasu AMBRI - BERN ...A OSTATNI TVOJE CLANKY jsou SUPR... nekdy lepsi hodnoceni nez se clovek diva na zapas :o
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod richardt » pát pro 17, 2004 20:54

Naprostý souhlas s AMZ a bubus !!

Ti kluci (nebo chlapi) naprosto pøesnì vìdí o èem hovoøí (píší).
Opravdu je velmi tìžké pøispívat by? jen tipy (teï nemyslím tipy jako napø: Bolton vyhraje protože ho mám vsazený a je na nìho kurz 6).

Každý kdo dìlal nìjakou seriozní analýzu ví,o èem mluvím.Ono to opravdu trvá nìjaký èas ! A to nemluvím o analýzách ,kdy èlovìk po dùkladném rozboru pøijde na to,že se to vlastnì vsadit nedá.

No a pak je další fáze - kdy musíte jít s "kùží na trh".Zveøejníte svùj tip (vìøím,že valná vìtšina s tìmi nejlepšími úmysly) a èekáte,jak to dopadne.

Varianta A:
Dopadne to dobøe a váš tip vyjde.Tady není celkem o èem psát - je to OK a lidi vám možná pošlou nìjaké to podìkování.

Varianta B:
Nevyjde to.Tady je to horší.Od rozumných lidí kteøí mlèí,nebo napíšou slova útìchy,až po ty,kteøí si to vsadili (tøeba i za víc) a nyní vidí jediného viníka.Ne tým který utkání prohrál,ale toho,kdo je na tento tip "navedl".

Pokud se nedaøí delší èas,tiper dojde k názoru,že nemá smysl se s tím moøit a ještì si nechat nadávat.Stáhne se do ústraní a své analýzy si nechává pro sebe (pøípadnì kamaráda,nebo úzkou skupinu "vyvolených").

Takže závìrem - rozum do hrsti.Když nìco napíšete,tak a? to má hlavu a patu.A když nìco nevyjde,tak se pøísnì zakazuje jakékoli vyèítání,neøkuli nadávání.Jedinì tak se dá dle mého názoru uspìt.

Hodnì štìstí.
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honano » pát pro 17, 2004 21:14

AMZ píše:Mám nyní chvíli volno, tak jsem mrknul co nového na Profisazkari.

Uvádíte, že pøipravujete internetový èasopis vìnovaný sportu. Je tu i odkaz na jeho titulní stránku a mùžeme se k ní vyjádøit, stejnì tak i k vìcem okolo sportovního magazínu.

Podíval jsem se tedy na titulní stranu Profisazkaøe a vlastnì nevím, co chcete slyšet. Není totiž, co hodnodit. Èervenomodrozelená tabulka anglické ligy. Je to hezké, je to barevné. Víc vám neøeknu, nic jiného tam není.

V každém pøípadì oceòuji skuteènost, že se pokoušíte dát dohromady nový sportovní web. Otázkou zústává, zda to zvládnete. Chcete tam mít postupnì vìtšinu sportovních odvìtví, což je nadlidský úkol. Zatím jste tøi, èasem možná pøibudou další pøispìvatelé. Možná pøibudou, možná ne.

Poèítejte se mnou:

Pøedpokládejme, že máte zamìstnání, rodinu (pøítelkyni), dìti, pøátele, zájmy, koníèky a že se potøebujete vyspat a obèas umýt atd.

Práce vèetnì dopravy do/ze zamìstnání.......10 hodin.
Spánek.............................................................8 hodin.

Zbývajících 6 hodin dennì máte na rodinu, pøátele, zábavu, koníèky a na vámi zmiòované vydávání sportovního èasopisu.

Opravdu to zvládnete?

Je tu samozøejmì i další možnost:

Jste bohatí rentiéøi, kteøí do práce nemusí, spíte 4 hodiny dennì, nemáte rodinu, známé, kamarády, pøítelkyni, nesouložíte, nemyjete se, nejíte, nechodíte do hospody, do kina, na fotbal, na ryby......... zkrátka jste totální samotáøi, kteøí sedí denodennì u computeru a všech zbývajících 20 hodin dennì vìnujete psaní èasopisu. V tom pøípadì to možná zvládnete.

Napsal jsem to trochu v nadsázce, ale podstata zústává. Na amatérské úrovni se podobný sportovní server dlouhodobì dìlat nedá. Sám pøíležitostnì nìco hodím do sekce "Sázení pøes internet" èi "Mužský tenis" a dobøe vím, kolik mì to stojí èasu. Pøeète se to za pár minut, ale píše se to a informace se vyhledávají hodiny.

Je zde sice registrováno témìø 1200 lidí, ale sami vidíte, jak nyní vypadají jednotlivé sekce Profisazkaøe. A nìkde jsou to jen tipy bez tabulek a pozápasových hodnocení.

Nevìøím tomu, že vymyslíte nìco lepšího a pøinutíte lidi, aby vám pomáhali. Nepíšou nyní sem, nebudou pøispívat ani na jiný server. Poèáteèní nadšení málokomu vydrží.

Omlouvám se, že jsem vás pohøbil, døív než jste zaèali. Budu jen rád, když se zmýlím a má slova se nepotvrdí.


Tak ještì jednou to zrekapituluju....já a pár dalších lidí dìláme noviny....Opakuji nikoho do tìch novin na psaní nesháníme..jen když se nìkdo najde kdo by mìl zájem, ale jinak si vystaèíme sami....Také zde znova zdùraznuji, že ta stránka nepatøí k sázení...jsou to prostì noviny...bude mì jedno jestli se nebudou líbit, ale ten kdo se na nì bude chodit dívat tak mì potìší......je to prostì jako když nìkdo vymyslí nové pití...bud vám bude chutnat nebo ne...ten kdo se tam bude chtít kouknou a tøeba se dozvìdìt jak se zápas sehrál a proè ten tým nevyhrál atd tak se to tam tøeba dozví....ještì jednou opakuji, že je jen pár linkù v èeštinì kde se dozvíte nìco po zápasech...tøeba na takový nìmecký fotbal jich asi tak moc nebude....dánksý hokej, švýcarský hokej...to není žádný....a tøeba se o to nìkdo zajímá a nebo to sází a rád se nato koukne...Ale na takový anglický nebo španìlský forbal je jen málo èeských linkù, které dìlají všechny pozápasové rozbory....tady to možná najdete...Opakuji stránka je jen provizorní a bude fungovat ASI až po novém roce takže zatím jsou tam jen dva èlánky na ukázku nic více....To je zatím vše....
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod vito » pát pro 17, 2004 23:06

Obdivuju vaše nadšení a zápal, snad vám to vydrží, bylo by to super, kdyby nìco podobného vzniklo :thumbup1:
Držím palce
Uživatelský avatar
vito
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte pro 14, 2004 20:03

*

Příspěvekod excelent » sob pro 18, 2004 1:44

Všem pochybovaèùm doporuèuji navštívit forum vìnované motorismu a speciálnì Formuli1 kde Honano dìlal recenze na které je radost pohleïet a dle kterých se dalo i slušnì vydìlat na tipování výsledkù!Prostì profi práce!
Uživatelský avatar
excelent
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 999
Registrován: čtv srp 05, 2004 8:24

Příspěvekod richardt » sob pro 18, 2004 11:32

To je právì pøíklad celkem zbyteèné práce ! Doporuèuji navštívit opravdu velmi dobrou stránku o motoristických sportech (pouze auta) -http://www.f1-news.cz/?s=1&m=1 - velké množství informací - kompletnì v èeštinì !
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honano » sob pro 18, 2004 11:48

Promin, ale takhle to nemùžeš brát jinak bysi mohl napsat, že tohle fórum je naprosto zbyteèné paè je tøeba Tipovani.cz nabo že Blesk to mùže zabalit jelikož je tu mladá fronta....takhle se to brát nemùže ber to jako konkurenci a nìco nového.....
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod richardt » sob pro 18, 2004 12:14

Já jsem to spíš myslel tak,jestli to není zbyteèné plýtvání èasem a energií psát informace,které jsou na velmi dobré úrovni napsány už jinde.

Ale je mi jasné,že mùžeš tøeba mít jiný úhel pohledu a napsat o stejném tématu jinak a jistì se najdou i ètenáøi.Je to prostì vìc názoru...
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron