Návrh hlavní stránky pro profisazkare

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod quinton » pon pro 13, 2004 15:52

bubus píše:ja by som bol rad,keby sa skor urobili noviny,alebo clanky a vsetko o com to pises skor "z menej dolezitych lig-menej sledovanych" :lol: ,to este nikto nema :suck: :!: :?: ,a zhanaju sa tazsie info :arrow: 4.skotska/PETERHEAD+GRETNA=CELTIC+GL.RANGERS :arrow: to este velmi vela ludi nevie/ :roll: ,3-5.anglicko.... :arrow: podla mna odtial vedie cesta k VYHRAM :wink: :!: :!: :!:


Pokud do toho vidíš a to info ti nedìlá problém sehnat, mùžeš se toho ujmout.
Naprosto s tebou souhlasím že na málo sledované ligy se lépe sází. Není v tom tolik penìz a nemùže se stát to co se stalo v sobotu v Nìmecku. :? (Mùj názor)
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod bubus » pon pro 13, 2004 16:30

quinton píše:
bubus píše:ja by som bol rad,keby sa skor urobili noviny,alebo clanky a vsetko o com to pises skor "z menej dolezitych lig-menej sledovanych" :lol: ,to este nikto nema :suck: :!: :?: ,a zhanaju sa tazsie info :arrow: 4.skotska/PETERHEAD+GRETNA=CELTIC+GL.RANGERS :arrow: to este velmi vela ludi nevie/ :roll: ,3-5.anglicko.... :arrow: podla mna odtial vedie cesta k VYHRAM :wink: :!: :!: :!:


Pokud do toho vidíš a to info ti nedìlá problém sehnat, mùžeš se toho ujmout.

tak na to cas veru nemam :roll: ,to tu "rozoberat",NIKTO MA ZA TO NEPLATI :!: bohuzial...,viem ze budes oponovat tym,ze naco sem chodim a podobne,ale na tejto stranke sa niekedy docitam aj nieco zaujimave,a cerpam info... :lol: ,je to "sebecke",ale je to tak :!: Im SORRY :!: a GL :!: :!: :!:
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

pro Honana

Příspěvekod noucamp » pon pro 13, 2004 16:36

urcite tu stranku znate, mi se to libi, pokud by to melo byt neco v tom stylu, tak by to mohlo byt super, ale asi casove dost narocne ... jedna se o www.eurofotbal.com
Uživatelský avatar
noucamp
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 957
Registrován: stř říj 06, 2004 10:55
Bydliště: Havirov

Příspěvekod quinton » pon pro 13, 2004 17:02

bubus píše:tak na to cas veru nemam :roll: ,to tu "rozoberat",NIKTO MA ZA TO NEPLATI


Tak to nepotøebuje komentáø, takhle se k tomu postaví každej a mùžeme to rovnou zabalit.
Je škoda že pokud se (napø v tìch nižších anglických ligách) dobøe orientuješ a víš kde sehnat info a zranìních, situaci v klubu atd... že se s náma o to nepodìlíš.

Toto si zde zaèal ty a pokud jenom sháníš nìkoho (Komu za to nebude zaplaceno) kdo to bude dìlat aby si z toho mìl zase jen užitek, pak s tebou 100% souhlasím.
Jsi SOBEC :evil:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod bubus » pon pro 13, 2004 17:32

tak to nepotøebuje komentáø, takhle se k tomu postaví každej a mùžeme to rovnou zabalit.

PLNE S TEBOU SUHLASIM,bohuzial...,ale menit to nebudem,a zazelam len GOOD LUCK :!:
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

Příspěvekod Honano » pon pro 13, 2004 17:52

Jo noviny dìlám já (Honano) Mathis a Zirkonxx.....budeme se snažit to udìlat poøádnì a øádnì aktualizováno...kdyby náhodou nìkdo mìl zájem na vípomoc nebo tak nìco at mì pošle soukromou zprávu a já to s ním proberu.... :arrow:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod zirkonxx » úte pro 14, 2004 2:44

Honano píše:Jo noviny dìlám já (Honano) Mathis a Zirkonxx.....budeme se snažit to udìlat poøádnì a øádnì aktualizováno...kdyby náhodou nìkdo mìl zájem na vípomoc nebo tak nìco at mì pošle soukromou zprávu a já to s ním proberu.... :arrow:


s chlapama souhlasim hledame treba prave vas

A kdyby se nasel nejaky sponzorsky dar taky bych se nezlobil,...

A ted k tomu nejdulezitejsimu a to pokroku na hlavni strance .. zaintegroval jsem login z fora takže vidite informace o svem uctu (nove prispevky od posledni navstevy,soukrome zpravy) nebo se muzete prihlasit

HOWG pro dnesek tohobylo dost tak se mejte zitra trebas hlavni stranku opet rozsirim
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod AMZ » pát pro 17, 2004 1:21

Mám nyní chvíli volno, tak jsem mrknul co nového na Profisazkari.

Uvádíte, že pøipravujete internetový èasopis vìnovaný sportu. Je tu i odkaz na jeho titulní stránku a mùžeme se k ní vyjádøit, stejnì tak i k vìcem okolo sportovního magazínu.

Podíval jsem se tedy na titulní stranu Profisazkaøe a vlastnì nevím, co chcete slyšet. Není totiž, co hodnodit. Èervenomodrozelená tabulka anglické ligy. Je to hezké, je to barevné. Víc vám neøeknu, nic jiného tam není.

V každém pøípadì oceòuji skuteènost, že se pokoušíte dát dohromady nový sportovní web. Otázkou zústává, zda to zvládnete. Chcete tam mít postupnì vìtšinu sportovních odvìtví, což je nadlidský úkol. Zatím jste tøi, èasem možná pøibudou další pøispìvatelé. Možná pøibudou, možná ne.

Poèítejte se mnou:

Pøedpokládejme, že máte zamìstnání, rodinu (pøítelkyni), dìti, pøátele, zájmy, koníèky a že se potøebujete vyspat a obèas umýt atd.

Práce vèetnì dopravy do/ze zamìstnání.......10 hodin.
Spánek.............................................................8 hodin.

Zbývajících 6 hodin dennì máte na rodinu, pøátele, zábavu, koníèky a na vámi zmiòované vydávání sportovního èasopisu.

Opravdu to zvládnete?

Je tu samozøejmì i další možnost:

Jste bohatí rentiéøi, kteøí do práce nemusí, spíte 4 hodiny dennì, nemáte rodinu, známé, kamarády, pøítelkyni, nesouložíte, nemyjete se, nejíte, nechodíte do hospody, do kina, na fotbal, na ryby......... zkrátka jste totální samotáøi, kteøí sedí denodennì u computeru a všech zbývajících 20 hodin dennì vìnujete psaní èasopisu. V tom pøípadì to možná zvládnete.

Napsal jsem to trochu v nadsázce, ale podstata zústává. Na amatérské úrovni se podobný sportovní server dlouhodobì dìlat nedá. Sám pøíležitostnì nìco hodím do sekce "Sázení pøes internet" èi "Mužský tenis" a dobøe vím, kolik mì to stojí èasu. Pøeète se to za pár minut, ale píše se to a informace se vyhledávají hodiny.

Je zde sice registrováno témìø 1200 lidí, ale sami vidíte, jak nyní vypadají jednotlivé sekce Profisazkaøe. A nìkde jsou to jen tipy bez tabulek a pozápasových hodnocení.

Nevìøím tomu, že vymyslíte nìco lepšího a pøinutíte lidi, aby vám pomáhali. Nepíšou nyní sem, nebudou pøispívat ani na jiný server. Poèáteèní nadšení málokomu vydrží.

Omlouvám se, že jsem vás pohøbil, døív než jste zaèali. Budu jen rád, když se zmýlím a má slova se nepotvrdí.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod bubus » pát pro 17, 2004 10:04

[quote="AMZ"] Pøeète se to za pár minut, ale píše se to a informace se vyhledávají hodiny.

Presne otom som pisal v mojom prispevku :thumbup1: :arrow: jednoducho aspon ja osobne nemam cas/myslim ze rovnaky nazor ma vacsina/ sa rozpisovat :bouncy: :arrow: ved kedy by som potom tipoval :suck: :?: :?:,je pekne o nejakom infe napisat a tesit sa z toho :pljesko: ,ze "to vyslo",ale ziadny "velky"tipery to takto jednoducho nerobia 8) :arrow: len cihaju,hladaju info,smiruju :kicking: :arrow: trebarz aj tu a nerozpisuju sa... :arrow: ale "bezia"vsadzat tie spravne zapasy kym nespadnu kurzy... :arrow: JE TO SEBECKE :!: ,ale len to je cesta k uspechu... 8)

VSETKYM PRAJEM GOOD LUCK :!:
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

Příspěvekod Honano » pát pro 17, 2004 11:58

Tak ještì jednou : Pøipravuje se PØIPRAVUJE se jedna stránka která bude mít funkci nìco jako noviny o sportu....Ted zdùraznuji, že tam nebude žádné sázení s tím to nebude mít nic spoleèného.....nebodou tam nìjaké tipy ani analýzy, ale reportáže, rozhovory atd...prostì stejné jako byste si koupili sport..jenže tam bude mnohem více...budu tam více sportovních událostí jako tøeba ten fotba a hokej....a dále....a u každého bude vlastní liga což znamená anglická, nìmecká atd....nebudou tam samozøejmì všechny ligy..ale bude jich dost....také tam ke každé lize bude reportáž z odehraného kola...ale bude to vìlká reportáž se vším všudy....moc takových na èeských stránkách nenajdete..jen na premierleague.cz...ale není tam taho zas tak moc.....dále tam bude vždy rozbor nejdùležitìjších zápasù....a aktualizované zajímavosti....Zatím je stránka jen stránka....takže hodnotit ji nemá cenu jelikož to co tam je je zatím ve stádiu vývoje je to tam jen aby si èlovìk udìlal pøedstavu nemùže se to hodnotit...ty èlánky jsou jen ukázaèka a spíše je to pro nás abysme to vidìli jak to tam vypadá....S tím èase máte opravdu pravdu, ale když si vezmu, že kola se budou reportovat vždy po skonèení to jest vìtšinou po nedìli tak v tom nevidím problém....dále v týdnu se tam budou ukazovat jen novinky.....je nás nato dost abysme to udrželi v chodu to se nebojte.....jak píšu kdo se myslí, že umí psát a rozumí nìjaké sportovní lize atd...tak at mì napíše soukromou zprávu....tady to neøeštì............Ještì jednou zdùraznuji....nebude to o sázení nato je tu fórum...ti lidé co to dìlají tak nás to baví a dìláme to jak pro vás tak pro sebe....takže když s tím nìkdo nesouhlasí tak to vlastnì není jeho vìc a nemusí nato vùbec koukat.....Jen, že nìjaké informace co tam budou tøeba nikdo z vás nesežene....Kouknìte se prosím na èlánek zápasu AMBRI - BERN...a napištì jestli to nìkdo najde....zdùraznuji že to není opsané....dìlal jsem to normálnì podle televizního pøenosu...nìkdo to tøeba nesází, ale ten kdo jo tak mu to hodnì pomùže protože moc zpùsobù jak vidìt toto utkání není...a tady vám to mohu nabídnout.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron