Zmeny na foru - co se prave deje

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod excelent » úte led 04, 2005 15:32

LOUKI píše:Tak jako nejsem zdatný v jazycích,nejsem zdatný ani v PC,pøekladaèe neznám, neumim používat,takže do tý doby mám smulu.Myslel jsem,že snahou tìchto stránek je minimalizovat zisky sáz.kanceláøí,ne všichni,kdo se na vaše stránky zaregistrovali jsou tak bystøí,chytøí jako vy a to myslim bez urážky,musím skuteènì pøiznat,že ètením vaších stránek jsem zredukoval své prohry,tímto se dostávám k myšlence platit si mìsíènì...roènì váš members,abych tak trochu zaplatil ty kluky co dìlaj na PROFESIONALNI urovní analýzy.Není težké si 10 analýz vypujèit vìtu ,pozmìnit slovosled a nová analýza bude na svìtì,to ale urèitì není cilem MEMBERS.Konec pøedešlého pøípìvku jsem napsal dost nevybiravì,timto se omlouvám.


Vážený Neználku není zas tak jednoduché takové forum vymyslet a zprovoznit!Nikdo zde se nebrání kritice a všichni kteøí se zde starají,aby forum plnilo svùj smysl si kritiky užili požehnanì.Pokud máš strach a nechce se ti pøispìt je to tvùj problém,ale slovy nejsem zdatný,neznám,neumím si rozhodnì nepomùžeš. :wink2:
Uživatelský avatar
excelent
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 999
Registrován: čtv srp 05, 2004 8:24

Naèo hcete analýzy ?

Příspěvekod Holstein » ned led 09, 2005 19:55

cez weekend som dal 4 príspevky do rubriky remizy a reakcie 000000000000000000 ,tak neviem pre koho som to tam dával..... :(
Uživatelský avatar
Holstein
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát kvě 14, 2004 10:39
Bydliště: Košice

Příspěvekod AMZ » ned led 09, 2005 22:28

to Holstein:

To máš tìžké. Je zde registrováno nìco kolem tisícovky èlenù a ne každý ète všechno a není ani úèelem tìchto stránek za každou cenu na všechno odpovídat.

Já kupøíkladu pøispívám a ètu si prakticky jen rubriky: tenis, skoky na lyžích, sázení pøes internet a pøíležitostnì házená. Vím, že je tu výteènì zpracovaná napø. anglická kopaná (Honano) a španìlský fotbal (Eric88), ale protože fotbaly, stejnì jako napø. baskety (vèetnì NBA) a hokeje nesázím, tak pøíspìvky neètu ani na nì nereaguji.

Co by mìl øíkat tøeba takový Johnny72, který dnes výbornì zpracoval norskou házenou a stoprocentnì mu vyšla? Jeho analýzu si pøeèetlo pøed zveøejnìním výsledkù asi 10 lidí!

Díval jsem se na tvé pøíspìvky, které jsi možná trochu nìš?astnì zaøadil do rubriky STRATEGIE SÁZENÍ - REMÍZY A TAKTIKA, což má být rubrika, kde se rozebírá ve všeobecné rovinì (teoreticky) strategie sázení.

Dnes jsi podával 6 remíz (5 v kombi rozpisem a z toho ti 3 remízy vyšly) a jednu sólo, která nevyšla. Ke každému zápasu jsi napsal jednu vìtu ve stylu: "dlouho neremizovali, dnes budou". Co ti máme odpovìdìt? Jak máme reagovat na vìtu ve stylu: "Vìøím tomu tolik, že to dávám sólo za 300,-Kè"?. Za kolik to dáváš, nikoho nezajímá. Pro nìkoho jsou tøi stovky spousta penìz, pro nìkoho je to naopak smìšná èástka.

Když jsi psal zápasy, na které sázíš remízy, mìl jsi zápasy více rozebrat, napsat k nim kurzy a po odehrání tipovaných utkání napsat výsledky a krátké vyhodnocení tvých tipù nebo sázky - nìco ve stylu, jaký jsi trefil výsledný kurz v rozpisu, zda se sázka vyplatila apod. Prostì a jednoduše se pochval. Zpìtnì jsem si vyhledával výsledky tebou tipovaných utkání a kurzy. Ne každý to je ochoten udìlat a navíc poèítat, kolik je výsledný trefený kurz na remízy pøi rozpisu 3/5 a v jakém kurzu jsi v plusu.

Možná by ses také setkal s vìtší odezvou, kdybys psal rozbory (ne jen holé tipy) pøímo do jednotlivých hokejových nebo basketbalových rubrik a k tomu napsal poznámku, že to podáváš napø. se tøemi dalšími utkáními do rozpisu. Jak jsem v úvodu napsal, zvolil sis trochu neš?astnì spíše takovou teoretickou rubriku, ikdyž tipy tam víceménì svojí taktikou, rozsahy na šest rùzných lig a navíc vsazené do rozpisù zapadají.

Zkus prostì více a podrobnìji uvést dùvody (napø. doplò statistiky), které tì vedou ke vsazení remízy, uveï tam kurzy a po skonèení utkání i výsledky s tvým komentáøem a vyhodnocením úpìšnosti nebo neúspìšnosti sázek. Nezapomeò, že jsi tu novým èlenem a tak nejprve musíš pøesvìdèit ostatní, že jsi zkrátka dobrý - že máš nìjaké pozitivní výsledky. Pak se jistì setkáš s odezvou.

Takže vytrvej - pøeji hodnì zdaru.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod quinton » ned led 09, 2005 22:36

Nebo se pøíspìvky tohoto tipu mùžou psát do sekce LIVESCORE A CHAT kde se mùže na každý den otevøít nové téma.
Ale to tady už pøed nìjakou dobou bylo a moc velký úspìch to nemìlo.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Holstein » ned led 09, 2005 23:38

to AMZ: ok,beriem tvoje pripomienky a skusim to dáva? do sekcii,kde patria pod¾a športu a následne vyhodnocova? GL
Uživatelský avatar
Holstein
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát kvě 14, 2004 10:39
Bydliště: Košice

Příspěvekod AMZ » pon led 10, 2005 0:00

to Holstein:

Problém je trochu složitìjší, protože ty nesázíš klasicky jednotlivé remízy samostatnì, ale vybíráš si podle urèitých kritérií zápasy z rùzných lig a sportù, které vsázíš v rozpisech - kde se výsledný vysoký kurz na remízy nìkolikanásobnì zvìtší a tiket je úspìšný již napø. pøi chycení tøí remíz ze šesti apod.

Je to jedna z mnoha strategií a ty máš možnost tady ostatní pøesvìdèit, že umíš do ní vybírat vhodné zápasy.

Do jaké rubriky však takové analýzy, které pøesahují rámec jednoho sportovního odvìtví, pøesnì zaøadit - to nevím. Øešení jsem sice navrhl, ale pro tvùj styl sázení není ideální. Snad poradí nìkdo jiný nebo nìco vymyslíš sám.

Hodnì štìstí.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron