Zmeny na foru - co se prave deje

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod qwertyy » pon led 03, 2005 21:30

polopes píše:Ze by se to tady opet trochu rozjelo? :zbunj:

Tak to teda zkusim obcas taky necim prispet :)

Taky nestaèím žasnout - dneska je tady skoro celý odpoledne online prùmìrnì alespoò 20 uživatelù :shock: :shock: :shock:
"Práce je poslední zpùsob jak si vydìlat peníze"


MOD: fotbal - Itálie
Uživatelský avatar
qwertyy
Host
Host
 
Příspěvky: 1251
Registrován: úte bře 09, 2004 9:19
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod mobil » pon led 03, 2005 21:38

To gwertyy,je to uz na zaver-aspom mi uz nikto nebude pisat zaèiatoèník[/b]
Uživatelský avatar
mobil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř říj 06, 2004 12:51
Bydliště: Prievidza

Příspěvekod kali » úte led 04, 2005 3:46

sportovni rubriky jsou od teto chvile uzavreno vsem, kteri nemaji opravneni members :unsure:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod LOUKI » úte led 04, 2005 10:46

Jsem roèník 72,nemám ty znalosti angl.jazyka jako VY,abych pøekládal angl.sportovní stránky,takže jsem byl odkázan na pøeklady Honana a dalších dopisovatelu.Nevím jestli vás uspokojí,když doslova vyseru nìjakou analýzu z køištalový koule.Prostì to nemám daný.Takže si tu treninkovì vyskouším jednu analýzu Henry nedal dvì kola gol,takže je 80 % šance,že ho dneská dá.......všechno se dá koupit napište mi radši kolik to vaše MEMBRS stojí.S pozdravemLOUKI
LOUKI
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 30, 2004 12:20
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvekod sis » úte led 04, 2005 11:39

A kde mame teda psát pøíspìvky, když nemame nikde pøístup?
Kdo nehraje, nevyhraje! Ja hraju, ale nevyhraju :-)
Uživatelský avatar
sis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát dub 09, 2004 10:05
Bydliště: prajzsko

Příspěvekod AMZ » úte led 04, 2005 12:23

Vstup je povolen jen uživatelùm s oprávnìním "members"

Nemáte oprávnìní?
1. jste-li novì registrovaný návštìvník fóra, aktivnì se zapojte v sekci "Žádost o pøijetí" - napište analýzu, názor k sázkové pøíležitosti na základì vaše výbìru. Není dùvod se nièeho obávat, zajímá nás jen, zda máte snahu...

To byla citace kaliho.

Podle mì byl pøístup uzavøen jen do sportovní sekce, ostatní jsou zøejmì veøejnì pøístupné. Vyzkouším to, odhlásím se ze skupiny members a budu psát rozbory a pøíspìvky do sekce "Žádost o pøijetí".
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod AMZ » úte led 04, 2005 12:32

Tak je to dobrý, skuteènì to funguje pøesnì tak, jak jsem popsal. Takhle mùžu psát veøejnì pro všechny, než moje jednotlivé pøíspìvky a rozbory pøesunou moderátoøi podle druhu sportu do pøíslušných sekcí.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod nedo » úte led 04, 2005 12:49

LOUKI píše:Jsem roèník 72,nemám ty znalosti angl.jazyka jako VY,abych pøekládal angl.sportovní stránky,takže jsem byl odkázan na pøeklady Honana a dalších dopisovatelu.Nevím jestli vás uspokojí,když doslova vyseru nìjakou analýzu z køištalový koule.Prostì to nemám daný.Takže si tu treninkovì vyskouším jednu analýzu Henry nedal dvì kola gol,takže je 80 % šance,že ho dneská dá.......


Jsem starší než Ty a s angliètinou (pøípadnì s pøeklady z jiných jazykù - díky internetovým pøekladaèùm) nemám problémy. Není to o vìku, spíše o snaze...

LOUKI píše:všechno se dá koupit napište mi radši kolik to vaše MEMBRS stojí.S pozdravemLOUKI


Tady jsi ale HODNÌ ujel, nemyslíš? :cry:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod sis » úte led 04, 2005 13:06

Po pøeètení diskuze na téma "mrtvé duše" a žeto stálo zato, bych chtìl také pøispívat. Bohužel jsem pøed chvíli nìco napsal na hokej , ale nìjak se to ztratilo tak nevím kde je chyba? :?:
Kdo nehraje, nevyhraje! Ja hraju, ale nevyhraju :-)
Uživatelský avatar
sis
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát dub 09, 2004 10:05
Bydliště: prajzsko

Příspěvekod LOUKI » úte led 04, 2005 14:01

Tak jako nejsem zdatný v jazycích,nejsem zdatný ani v PC,pøekladaèe neznám, neumim používat,takže do tý doby mám smulu.Myslel jsem,že snahou tìchto stránek je minimalizovat zisky sáz.kanceláøí,ne všichni,kdo se na vaše stránky zaregistrovali jsou tak bystøí,chytøí jako vy a to myslim bez urážky,musím skuteènì pøiznat,že ètením vaších stránek jsem zredukoval své prohry,tímto se dostávám k myšlence platit si mìsíènì...roènì váš members,abych tak trochu zaplatil ty kluky co dìlaj na PROFESIONALNI urovní analýzy.Není težké si 10 analýz vypujèit vìtu ,pozmìnit slovosled a nová analýza bude na svìtì,to ale urèitì není cilem MEMBERS.Konec pøedešlého pøípìvku jsem napsal dost nevybiravì,timto se omlouvám.
LOUKI
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 30, 2004 12:20
Bydliště: OSTRAVA

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron