SHANE

Moderátor: Moderátoři

SHANE

Příspěvekod Honano » pát led 07, 2005 21:01

Takže narazil jsem tu na jeden takový zajímavý ......uživatel Shane chtìl bych po tobì vysvìtlení?...je tvoje jméno také Mrtinezz???nebo jen kopíruješ infa, která jsou na stránce www.sportforum.cz ???no jestli tedy nejsi tatáž osoba, která je tam dala tak jsi kopíráèek....To je tedy dost ubohé a hodnì nefér...ale jestli jsi Martinezz tak nic.....Shane tady na fóru píše infa na nìmecký hokej a španìlský fotbal...a je to to samé co je na stránce www.sportforum.cz takže jen mì to zajímá.....
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod Phoenixman » sob led 08, 2005 5:11

Hm ,ten je asi jasnej, myslel jsem si a doufal, že má 2 nicky, ale když sem si pak v sekci Španìlská 1. liga pøeèetl pod jeho zkopèenými ve slovenštinì napsanými analýzami jeho pøíspìvek, ve kterém se marnì snažil právì o slovenštinu......
(CITACE: Pøesnì tak,tanhle zápas bude mít na tiketu vela ludi,no i ja zrejme.Ale v handicapu sevilu hrat nebudu,pøece jen je to první kolo po pøestávce a buh vi co s nimi ta pøestávka udelala.Ted se budu držet jìštì pøi zemi. Uvidime.).......
utvrdilo mì to v jediné, že je to podvodník no :? Když teda SHANEE nìco pøíštì budeš kopírovat, bude nejlepší, když to napíšeš svými slovy ve svém ostravském jazyce :lol: Cafec, domluvil jsem :shock: :arrow:
"Obecné pocity ovlivòují profesionální úsudek"
www.phoenixman.ic.cz
Uživatelský avatar
Phoenixman
Host
Host
 
Příspěvky: 660
Registrován: čtv črc 29, 2004 14:51
Bydliště: Strabenice; Ostrava

Příspěvekod Shane » pon led 10, 2005 19:25

Já netvrdím,že jsem nekopiroval cizi pøispìvky.Ale jak už jsem tu nekolikrát psal, nedelal jsem to pro svoje dobro,aby jste mi øíkali, že mám dobré ipøispšvky atd. Chtìl jsem jen ostatní nabidnout další rozbor,nekteøí ty stránky sportforum neznají,tak se to tu hodil,aby si pøeèetli další rozbor. Toto vše. A s tou slovenštinou. No pár let jsem žil na slovensku, takže mi neco zustalo.Myslíš,že se tu budu snažit komentovat neco slovensky. Pane bože lidi......s tìma pøíspìvkama jsem to mysle jenom dobøe. Když vám to tak vadí, už to sem házet nebudu. Tot vše
Uživatelský avatar
Shane
Host
Host
 
Příspěvky: 124
Registrován: pon lis 22, 2004 11:42
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bubus » pon led 10, 2005 20:27

Shane píše:Já netvrdím,že jsem nekopiroval cizi pøispìvky.Ale jak už jsem tu nekolikrát psal, nedelal jsem to pro svoje dobro,aby jste mi øíkali, že mám dobré ipøispšvky atd. Chtìl jsem jen ostatní nabidnout další rozbor,nekteøí ty stránky sportforum neznají,tak se to tu hodil,aby si pøeèetli další rozbor. Toto vše. A s tou slovenštinou. No pár let jsem žil na slovensku, takže mi neco zustalo.Myslíš,že se tu budu snažit komentovat neco slovensky. Pane bože lidi......s tìma pøíspìvkama jsem to mysle jenom dobøe. Když vám to tak vadí, už to sem házet nebudu. Tot vše


priklanam sa na tvoju stranu a suhlasim :!: :!: :!: : to neznamena,ze ked si analyzu"nevymyslel"ty nemozes ju sem prekopirovat :shock: napr. z ineho serveru... :!: to je blbost :arrow: ide predsa o info k zapasu a kde si ho nasiel to je predsa jedno :!: aj ked je to z ineho fora :arrow: ktore mozno niektory ani nepoznaju... :wink:
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

Příspěvekod quinton » pon led 10, 2005 20:40

Jenomže takhle to vypadalo že to opravdu vydáváš za své. :roll:
Pøíštì hoï jenom link a každý si tu analýzu pøeète od svého pùvodního autora. :wink:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod nedo » pon led 10, 2005 20:41

bubusi, to máš jistì pravdu - ale alespoò takovou základní lidskou slušností by bylo, kdyby pod ten zkopírovaný pøíspìvek dopsal "zkopírováno z ***** od uživatele *****". Ono je to totiž tak, že samozøejmì ne všichni známe všechny servery, pøípadnì ne všichni je dennì navštìvujeme. Takže takové zkopírování mùže být z tohoto pohledu pøínosem. Ale na duhou stranu - nìkdo si s tím dá práci, tak alespoò touto formou (zmínkou na konci) by se to mìlo dát vìdìt ostatním.
Jistì ani Tobì by nebylo pøíjemné, kdyby jsi strávil nìjaký ten èas nad analýzou nìjakého zápasu a potom ji našel slovo od slova zkopírovanou na jiném serveru a u jiného uživatele. Myslím, že by Tì to pìknì "rozpálilo". Ale kdyby tam na konci bylo "zkopírováno z bubus.sk od uživatele bubus", tak bys byl rád a neprotestoval bys, ne?
Takže - v celém tom problému jde jen o to, pøiznat to že nejsem autorem. Ale rozhodnì to neznamená nìjaký zákaz kopírování z jiných severù.. :wink:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod -=Ondra=- » pon led 10, 2005 20:46

bubus píše:priklanam sa na tvoju stranu a suhlasim :!: :!: :!: : to neznamena,ze ked si analyzu"nevymyslel"ty nemozes ju sem prekopirovat :shock: napr. z ineho serveru... :!: to je blbost :arrow: ide predsa o info k zapasu a kde si ho nasiel to je predsa jedno :!: aj ked je to z ineho fora :arrow: ktore mozno niektory ani nepoznaju... :wink:


No tak pak by alespon mohl uvest puvodniho autora :roll: :roll:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod quinton » pon led 10, 2005 20:51

Pøesnì tak. Navíc sem se dnes podíval na tipovani kde si na nás HOFA zaèal stìžovat.
Hned další reakce pod tím byla ža nabíráme lidi kteøí sem zkopírujou nìjaký analýzy z cizích webù.
Ona je to vlastnì pravda. Shane byl pøijat na základì analýz které on sám nenapsal. Podobných stránek je spousta a není v našich silách znát každou analýzu. Takže spoléháme pouze na poctivost lidí. :roll:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod nedo » pon led 10, 2005 21:40

quintone, HOFA si stìžoval na toto : http://profisazkar.com/forum/viewtopic.php?t=3447
A? si o tom udìlá každý obrázek sám - já to nechci pitvat.
No a reakce tam byla od uživatele voTOMtoje, který je registrovaný i zde. Sice se s nìèím z té jeho reakce dá souhlasit, ale je zajímavé, že tady své výhrady nenapsal (ani veøejnì, ani nikomu soukromu zprávou) a tam se hned pøipojil k "pálení èarodìjnic". V každém pøípadì je to jak øíkáš, quintone. Není v nièích silách, aby kontroloval všechny pøíspìvky jestli nejsou náhodou odnìkud zkopírovány. Ovšem - to nìkterým lidem, kteøí mají svoji existenci založenou pouze na nekonstruktivní kritice, prostì nevysvìtlíš. :cry:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod PEX » pon led 10, 2005 21:44

moja rec aj ja se priklanam na tvoju stranu a suhlasim :!: :!: :!: : to neznamena,ze ked si analyzu"nevymyslel"ty nemozes ju sem prekopirovat :shock: napr. z ineho serveru... :!: to je blbost :arrow: ide predsa o info k zapasu a kde si ho nasiel to je predsa jedno :!: aj ked je to z ineho fora :arrow: ktore mozno niektory ani nepoznaju... :wink: .... TAK BUDME I K SHANEOVI TROCHU TOLERANTNI :!:
Uživatelský avatar
PEX
Host
Host
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte led 20, 2004 15:36

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron