Swveden hokej

Moderátor: Moderátoři

Swveden hokej

Příspěvekod HOFA » pon led 10, 2005 14:21

Dnešní zápa Švédské hokejové,mezi Morou a Modem je ,alespoò pro mne protoyipem remízového zápasu.
Stavím na naprosté vyrovnanosti manèaftù a na boji o støed tabulky.

Kapánek na jistotu bych vidìl tip na Over ,pro absence v obranách na obou stranách bych tipl pøesný výsledek 4:4.

Pøeji hodnì štìstí,
Uživatelský avatar
HOFA
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován: čtv dub 29, 2004 14:15
Bydliště: Olomouc.

Příspěvekod nedo » pon led 10, 2005 14:27

Ty jsi pravdìpodobnì negramotný, viï?
Pokud máš zájem o èlenství v "Members", tak tohle patøí úplnì jinam. I když že by to bylo nìco dostateèného, tak to rozhodnì není...
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod HOFA » pon led 10, 2005 14:34

No a tímto s vámi nadobro konèím,a ty jsi pro mì totální arogantní namyšlenec,a jestli si myslíš ,že funguješ na nìjakým tipovacím serveru a tím páde jsi øeditel zemìkoule tak to teda nejsi .
Uživatelský avatar
HOFA
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován: čtv dub 29, 2004 14:15
Bydliště: Olomouc.

Příspěvekod nedo » pon led 10, 2005 14:49

Možná jsem arogantní namyšlenec, ale zkus si zpìtnì projít Ty svoje chování :
Tvùj první (nyní smazaný) pøíspìvek byl ve formì "Jsem kvalitní tipér pro Norsko a jestli chcete, budu tu s vámi." To jsi napsal v den kdy se hrála Norská liga a nepøidal jsi ani jednu analýzu a ani jeden tip.
Potom jsi (ve správné sekci, ale s úplnì špatným názvem) založil téma, kde jsi napsal jen tip na zápas bez bližšího vysvìtlení.
Teï už jdeš úplnì do jiné sekce, píšeš sem nìco co sem absolutnì nepatøí a co je samo o sobì nedostateèné.
No a na závìr nás chceš "potrestat" tím, že s námi konèíš a pouštíš se do urážek.

Možná sis mìl pro zaèátek prostudovat pravidla tìchto stránek... Jestli tu chceš skonèit, nikdo Ti to asi nerozmluví. Pokud tu ale chceš být, zkus to podle pravidel, která platí pro všechny.
Díky
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Re: Swveden hokej

Příspěvekod nedo » pon led 10, 2005 15:27

HOFA na serveru tipovani.cz píše:HOFA Komentovat, @, Tisk, 10.01.2005, 15:11, #749154
CHlapi takový postøeh se serveru Profisazkaø,vèera a dnes jsem jim tam zkopíroval nìjakou hokej.analýzu,ale zøejmì ne do správné sekce,moc se v tom tam nevyznám,no a nìjakej mazák tam od nich ten mì sjel co se do mì vešlo,docela brutální maník,nebo spíš arogantní magor,tím jsem smázl odkaz Profisázkaø z oblíbených a end.


Nejsem si jist, jestli je v poøádku jednání kdy na jednom serveru nejsi schopen pochopit základní pravidla, potom tu zaèneš urážet a následnì jdeš na jiný server kde píšeš podobné vìci. Je to samozøejmì èistì Tvoje vìc jak se chováš, ale o vhodnosti bych tu nemluvil. :cry:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron