Soutìž

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod AMZ » pát led 21, 2005 19:45

Mám podobný problém jako luboo:

Hlásí mi to stejný nápis, stránky Profisazkar.com se strašnì dlouho naèítají. Když napíšu analýzu a chci ji odeslat, tak se jednou odešle, podruhé zase ne, nebo se zobrazí jen prázdná stránka.

Nìkdy se nezobrazila analýza ani po opakovaném stisknutí tlaèítka Náhled, jednou se zase zobrazila moje odpovìï dvakrát, další moje odpovìï se po odeslání zobrazila až po nìkolika hodinách! Záhada.

Problémy se sáhodlouhým naèítáním stránek nebo s jejich neúplným naètením mám jen u Profisazkar.com - všechny ostatní stránky se zobrazují rychle a bez problémù. Takhle nemùžu pøispívat, upravovat svoje preview apod. Odhlásil jsem se proto ze skupiny members, protože mì vytáèí tákové naèítání stránek. Èlovìk napíše odpovìï nebo analýzu, hodinu(y) se s tím dìlá a je to k nièemu.

Nevím, kde je chyba. Pùvodnì jsem se domníval, že na mé stranì - tak jsem to neøešil. Jestli-že však má stejný problém i uživatel luboo, chyba bude možná v pøetížení serveru nebo v pøíliš velkém poètu dat a chtìlo by to zøejmì staré pøíspìvky umazat.

Než se situace vyøeší, budu pouze pasivním èitatelem volnì pøístupných stránek.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod kali » pát led 21, 2005 19:58

Jak uz jsem rekl... Firma poskytujici "profesionalni" a placeny webhosting tomuhle webu je crap :roll: Bohuzel to co drive bylo jednou za mesic (a kdo sem chodi od pocatku vi, ze se to stavalo) je ted na dennim poradku :evil:

Bohuzel prechod k jinemu provideru budu chvili trvat, nicmene, pak uz by se to opakovat nemelo.

Zaverem mohu jen rici, ze soucasny stav je peklo :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod AMZ » pát led 21, 2005 21:02

Kali, díky za vysvìtlení. Až se problém vyøeší, vrátím se a budu pøispívat.

Ještì k soutìži - nikdy jsem zde nesoutìžil a v budoucnosti ani nebudu, takže by mnì to mohlo být jedno... ale pokud se zde soutìží o nìjaké ceny a napø. luboo (pøípadnì i další uživatelé) mají problém se vùbec do soutìže nalogovat, je to nefér a soutìž by se mìla pozastavit a poèkat s ní do té doby, než se pøesunete k jinému provideru a budou tak rovné podmínky pro všechny zúèastnìné.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod -=Ondra=- » sob led 22, 2005 11:18

AMZ píše:Kali, díky za vysvìtlení. Až se problém vyøeší, vrátím se a budu pøispívat.

Ještì k soutìži - nikdy jsem zde nesoutìžil a v budoucnosti ani nebudu, takže by mnì to mohlo být jedno... ale pokud se zde soutìží o nìjaké ceny a napø. luboo (pøípadnì i další uživatelé) mají problém se vùbec do soutìže nalogovat, je to nefér a soutìž by se mìla pozastavit a poèkat s ní do té doby, než se pøesunete k jinému provideru a budou tak rovné podmínky pro všechny zúèastnìné.


Me teda dosud soutez fungovala uplne bez problemu, jak pise Kali oproti foru to bylo nebe a dudy...
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod richardt » sob led 22, 2005 11:54

AMZ napsal: Èlovìk napíše odpovìï nebo analýzu, hodinu(y) se s tím dìlá a je to k nièemu.

Vpøípadì analýz to øeším tak,že je píšu ve wordu a sem je potom pøekopíruji.Má to výhodu,že pokud se to nezobrazí,mám ji neustále k dispozici a mùžu to zkusit znovu.
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod AMZ » sob led 22, 2005 12:06

Mnì to hlásí pøi pokusu dostat se na stránky Profisazkar.com následující:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in c:\web2\www.profisazkar.com\forum\includes\template.php(127) : eval()'d code on line 45

Kali vše vysvìtlil, takže poèkám na zmìnu providera.

Co se týká soutìže:

Jak jsem uvedl, soutìž mì nezajímá. Jen jsem se zastal uživatele luboo, který se do soutìže nemùže ani pøihlásit, natož pak soutìžit. Pokud však soutìž bìží všem bez potíží a chyba je pouze na stranì luboo, není co øešit. To? vše.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod AMZ » sob led 22, 2005 12:19

to richardt:

Také mnì už nìco podobného napadlo, ale jsem zvyklý analýzu nebo pøíspìvky ještì upravovat pomocí náhledu - tzn. zdùraznit podstatné vìci barvou, druhem písma plus používám emotikony.

Je dùležitý nejen obsah pøíspìvku, ale i jeho forma. Nejhorší je dlouhý souvislý text bez odstavcù a jakýchkoliv zdùraznìní. Takový pøíspìvek je pak nepøehledný až nudný.

Já si poèkám v klidu na zmìnu providera.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod kali » sob led 22, 2005 15:49

soutez neni o ceny

jak jsem psal v sekci members, soutez ma dva cile:
a) umoznit soutezicim najit tipy ostatnich ucelene na jednom miste
b) yield ze souteze se zobrazuje u kazdeho prispevku (pod obrazkem). Tj. uvadi-li soutezici v soutezi jen tipy, ktere pise na forum, pak to presne doklada uspesnost jeho analyz.

Bod b) naplnuje navrh Richardta s uvadenim vlastnich statistik, ale uz to nemusi tiper pocitat sam, dela to za nej skript :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron