Jen mùj názor

Moderátor: Moderátoři

Jen mùj názor

Příspěvekod rev3al » sob led 22, 2005 11:56

Když jsem naposled opouštìl toto forùm, jednalo se o velmi kvalitní web, kde se dalo sehnat spousty zajímavých informací. Teï se zde objevím znova a chci vstoupit do nìjaké sportovní sekce a pøekvapí mì hláška : Promiòte, ale jen uživatelé se zvláštním oprávnìním mohou èíst témata v tomto fóru Zkouším další a další, ale furt to stejné "milé" pøekvapení. Tak jsem teda zaèal zjiš?ovat, co se zde dìje. Pøeèetl jsem pár pøíspìvkù a musím øíct, že jsem byl trošku zklamaný. Možná, že jsem to špatnì pochopil, ale jednotlivé sekce byly uzavøeny z toho dùvodu, že vìtšina lidí nepøispívala do fóra. Plnì chápu váš problém ... na druhou stranu ... víte co udìlá vìtšina lidí po pøeètení vašeho øešení ? Prostì stránku jednoduše zavøe a potøebné informace zaène hledat nìkde jinde. A to mi nezní zrovna jako nejlepší "zlepšovák". Právì naopak, prostì tím toto fórum jednoduše pohøbíte. S postupem èasu jsem zaène chodit èím dál tím ménì lidí, protože jen mála hrstka vytrvalcù se bude snažit dostat vizitku Member. Èeši jsou líní (ne všichni :) ) a radší si najdou jinou cestu k informacím a proè ? Protože je to bude stát daleko menší usílí, než zde psát nìjaké predikce. A když se teda nìkdo odhodlá, tak to stejnì udìlá stylem, že jakmile dostane oprávnìní vstoupit do jednotlivých sekci, tak prostì a jednoduše opìt pøestane pøispívat.
Fórum je pøece od toho, aby mohl každý svobodnì vyjadøit svùj názor. Ale jak se tak dívám, tak tady svùj názor na zápas se dá vyjádøit jen zteží. A když se teda nìkomu pøispívat nechce, tak si alespoò názory prohlíží a pravidelnì tyto stránky navštìvuje a tím zvyšuje návštìvnost. Už jenom tím, že tento web navštìvuje, pøíspívá k tomu, že toto fórum bude fungovat dál.
A øešení, na to že zde málo lidí pøispívá ? Zkusil bych lidi motivovat jiným zpùsobem. Co tøeba peníze ? Trocha komerce by fóru urèitì pomohla. Vemte si napø. systém kolemdvou.cz ... taky to tam hodnì upadalo a nakonec se objevili soutìže o získání celkem vysokých odmìn (myslím, že to sponzoroval Sportingbet), což systému bezesporu urèitì pomohlo. Umístìte na stránky reklamu, najdìtì sponzory na soutìže, atd. ... neøíkám, že to bude snadná zaležitost nebo že to stránky na 100% zachrání, ale za zkoušku by to urèitì stálo. Ale nejvíc zaleží na tom, jestli opravdu máte zájem toto fórum zachranit. Jestliže tuto chu? nemáte, tak se o to ani nepokoušejte, protože to je základní kámen úspìchu.

No, snad jsem nikoho neurazil. Jen jsem chtìl pomoct. GL !
BettingAdvice tipster - section EuroHockey
Uživatelský avatar
rev3al
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 29, 2004 16:45

Příspěvekod zirkonxx » sob led 22, 2005 14:07

tohle jsem psal:

Rekapitulace
Tak vše v teto diskuzi zaèalo když nedo Kermitovi vycital ze napsal tip bez zduvodneni a pak se radoval jak mu to vyšlo takže"
1: Když už tady pøijdeš pøeèti si pravidla: ti co na to upozoròují staèí napsat PREÈTI SI PRAVIDLA a nikdo se nemusí urážet... nebudou se potom konat takove dlouhe rozbroje a valky...
Z toho vyplývá další vìc:
2: Vytrvejte ve sve praci vsichni jsme lide nevdecni a mnohdy vam nepodekujeme, mnohdy ani neodepišeme takze VYTRVEJTE
Vždy tu budopu lide kteøí budou opisovat... a kteøí se tady budou prizivovat...
jako jednu z moznosti bych videl zamezeni pristupu anonymum a registraci potvrzenou adminem ne automatickou ta bude trvat dele a bude tak zaruceno pri zruseni jednoho nicku ze se pod jinym hned nevrati ale bude to chvili trvat a trebas ho to casem otravi a odejde jinam.Dalsim resenim by byla moznost psat svoji analyzu popripade pozapasove zhodnoceni na hlavni stranku do clanku tam si myslim to lide vice oceni a casem by za to mohla byt i nejaka odmena. Bylo tu i napsano ze anonymove budou za to platit: pak navrhuji aby se na to udelaly mikroplatby sz nichz by se platilo autorum jednotlivych analyz ... Konkretnimu cloveku ktery by se registroval by se dala moznost zhlednou od kazdeho autora trebas dve analyzy a za zbytek zaplatit a nebo napsat analyzu vlastni a za ni zikat kredity..
Ohledne profi teamu zda se se ze tady dela rozbroje to ze lide z profi prispivaji treba jen v jejich sekci a z toho vyplyva ze:
3 Profiteame zkuste psat dejme tomu 50 na 50 procent mezi verejnou a vasi sekci.... lidi budou spokojenejsi. Otevrenost profiteamu tu zaznìla takze profiteame zkuste na verejnou cast dat sve starsi tipy at lide vedi jak to u vas probiha ...
4 Musi se udìlat pøesná pravidla pro vstup do profi teamu ktera budou nekde verejne pristupne
5. Obvinovat cloveka z toho ze neprispiva ikdyz pred tim napsal spoustu clanku nejde U teto situace by stalo za zamysleni jak to resit ale dokud to neni neunosnou dobu tak to to neni problem pri delsi dobe by se melo nejak uspavat, ale toto je jen navrh ...
6. Pokud nebudete prispivat z rozumneho duvodu napiste to do specialniho fora usetri se tim rozbroje doporucuji toto dopsat do pravidel fora
7. Mrtve duse po pul roku s poctem prispevku mensim nez pet MAZAT nejsem si jisty ale z nejvetsi pravdepodobnosti si forum uchovava datum posledniho prihlaseni a nejaky vyhodnocovaci nastroj je taky mozne napsat ktery vypise uzivatele kteri jsou "mrtvi"... a adminum to hodne pomuze.
8. soutìž nedoporucuji pro vstup do profi spise z ni v budoucnosti nejakou odmenu... financni nebo jinou treba hmotnou...
9. Tipy bez analýzy by se mohly dávat do urciteho fora a nikam jinak a kdyz je nekdo dobrej tak ostatní z toho taky budou mit uzitek
10. Èekatelé do profitemu se muzou nekde vypsat, -- dobry napad a motivace pro lidi
11. Soutìž se pøedìlá na yield a bude se to zobrazovat u jmen lidi na foru. Timhle se da velice rychle zjistit uspesnost sazkare popripde si o nem ucinit nejaky obrazek. Jinak k soutìži nejlepším øešením bude udìlat databázi zápasù která bude pevná a nikdo si tak nebudemoct napsat zápas vlastni (i ten se bude dát pøidat ale jen diky adminovi ktery to overi..) nebo jakymkoliv zpusobem podvádet kdyz to udela bude to jasne videt a výsledek tipu by daly do souteze poverene osoby a je jedno kdo to tipoval. Pokud bude výsledek spatne muze kdokoliv napsat a opravi se to a zaroven se to promitne u vsech ostatnich. Mozna by se hodilo v soutezi zobrazovat tipy ostatnich soutezicich az se zapas odehraje, ale to je jen navrh (kali prosimte napis jak jsi to zamyslel ty?). Pro pocitani yieldu by clovek mel natipovat minimalne 5 az 10 zapasu.

HOWG dopsal jsem toto je moje nejdelsi analyza jakou jsem zde napsal a jeste prosim aby jste se vyjadrovali k tomuto jednotnym zpusobem...

Vždy uvedte bod ktereho se to tyka a konkretne piste co a jak pokud vam cokoliv u jednotlivych bodu chybi tak to napiste jako treba bod 10.a a tak postupne zvetsujte pismena abecedy a jestlize se k nicemu nehodi napiste to jako dalsi bod. Snazil jsem se zde sesumirovat co se zde ve vsech vice jak 210 prispevcich stalo a z diskuzi s jednotlivymi lidmi, tak doufam ze jsem nic nevynechal.

Jen pro zajimavost tento prispevek jsem psal vice jak sest hodin a stal me hodne pozornosti tak ho nehazejte nekde do kyticek a pozorne si ho prectete a hlavne napiste... Zaroven se omlouvam vsem ktere jsem nejak urazil ci popudil predchozimi prispevky

Diky a prijemne svatky Vam Preje Zbynìk
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod nedo » sob led 22, 2005 14:18

zirkonxx píše:Tak vše v teto diskuzi zaèalo když nedo Kermitovi vycital ze napsal tip bez zduvodneni ...



Takže za vše špatné na této stránce mùže vlastnì nedo, který nìkdy nìco nìjak (ani neví jak) zaèal. :lol:

:thumbup1:
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Honano » sob led 22, 2005 14:22

hm....nechcete toho už nechat.....když se to tady lidem fakt nelíbí tak to tady zavøete a každej at si udìlá vlastní fórum nebo at jde na tipování...je to jednoduché...furt tu nìkdo mektá o nìèem co má smyslu asi jako terorismus.... :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Re: Jen mùj názor

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob led 22, 2005 14:36

tak predem dik za to, ze vlastne si uz toto forum pohrbil a poslal do vecnych lovist :lol: .. myslim, ze naopak forum ma svuj boom , ale nebudem se tu ted slovickarit .. je to tezky posoudit spravne , ale staci si jen predstavit, ze clvoek stravi denne nekolik hodin u hledani infos atd , pak to jeste napise , aby ses tim mohl podelit s ostatnimi , prida k tomu jeste svuj tip ci odhad vysledku, pro nekoho to je par radku, co precte za pul minuty, pro nekoho treba pul dne usilovnyho hledani a analyzovani .. ty rikas, proc nekrmime lzici ostatni, kdyz uz jsme jim to jidlo uvarili a nachystali? odpoved je jednoducha, kazdy ma svoje ruce a pokud neni chromej, je schopnej si do te ruky lzici vzit a nakrmit se sam, kdyz uz si to jidlo nemusi varit ani chystat na talir 8) .. a tak je to i s tim uzavrenim , protoze uprimne, kdo ti ze sazkaru, tkeri chodi sazet do TIpace atd rekne svoje horky tipy na dany zapas? skoro nikdo, vetsina si svoje tipy chrani a hlida a jen malokomu je sveri .. a co se deje tady? .. porot kdyz uz lidi maji takovy to luxus, ze jen civenim do monitoru se muzou dostat behem par minutek k par dobrym tipum, tak by taky mohli hejbnout trosku svym "zadkem" a ne se jen prizivovat .. nebo tobe by to snad nevadilo, kdyby se kazdej prizivoval na tvy praci, aniz by se ti nejak odvdecil, revansoval ci ti v tom nejak pomohl? .. pochybuji, ze jo.. problem je v tom, ze vsichni chcete hejbat celym svetem, ale abyste hejbnuli svym zadkem, to uz nikoho nenapadne :D .. klidne at si kazdej odejde hledat infos nekam jinam, pochybuji, ze kdyz do ted vetsina nebyla poradne schopna si je najit a jen se prizivovala, ze nejak budou schopni sami neco vyhledat atd :lol: .. nevim o kterym foru mluvis, ale nevsiml jsem si, ze tady malo lidi prispiva , ale to je zas tahani o slovicka .. jinak je dojemny jak se snazis resit nasi "krizovou" situaci, ale co to tak vyresit tak, ze misto toho narikani a vymysleni jak se bez prace dostat k tem kolacum, zkusit zacit pracovat a prispivat do fora prispevky, ktere budou mit hlavu a patu , coz je ten zakladni kamen uspechu :wink: 8) .. how, domluvil jsem ! Johny Rebel 8)
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zirkonxx » sob led 22, 2005 14:37

tady si muzes prispevek precist a zamyslet se nad tim

http://profisazkar.com/forum/viewtopic.php?p=30199#30199

jinka nedovi se omlouvam jen jsem chtel napsat ze zacal diskusi mrtve duse
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob led 22, 2005 14:40

Honano píše:hm....nechcete toho už nechat.....když se to tady lidem fakt nelíbí tak to tady zavøete a každej at si udìlá vlastní fórum nebo at jde na tipování...je to jednoduché...furt tu nìkdo mektá o nìèem co má smyslu asi jako terorismus.... :cry: :cry: :cry:


to vis, lidi jsou nevdecni a nikdy nedoceni toho, co se pro ne dela :roll:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod quinton » sob led 22, 2005 14:49

Já myslím že tyhle diskuze nemaj za korunu cenu.

Ale všimli jste si že se vždycky ozývaj ty lidi, kteøí tady toho nejvíc napsali. :roll:

rev3al: Bohužel k tomuhle øešení nás dohnali lidi jako seš ty. Jsi tady registrován skoro pùl roku a moc toho tady po tobì nezùstalo. A takových tady bylo asi 1200 :?
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod kali » sob led 22, 2005 16:00

Souhlas s tim co tady kluci pisou:

A) tohle forum neni komercni, cilem je dat dohromady lidi, kteri jsou nadseni do sazeni, venuji tomu svuj cas a radi se podeli s ostanimi.
B) uzavreni fora nebyl napad provozovatelu, ale prispivatelu
C) kdyz nekomu nevysel tip stavalo se, ze dostal soukrome zpravy plne urazek od nekoho kdo nemel ani jeden prispevek, na forum nepsal a jen opisoval a paj jeste urazel... dalsi duvod se techto lidi zbavit
D) uzavreni fora naopak vedlo k tomu, ze ti co to mysli vazne, proste dali zadost o vstup a jsou uvnitr. Ti "lenosi" zadost nedali a v members nejsou... V podstate to vede jen k te selekci, ktera je foru prospesna...

A to co pises o navstevnosti... hehe, co myslis, ze je lepsi?

1000 navstev denne = 50 prispevku a 1 urazliva soukroma zprava autorovi tipu, ktery nevyjde
...nebo...
500 navstev = 50 prispevku, zadne urazlive zpravy

jednoznacne moznost B), alespon pro nas...
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod AMZ » sob led 22, 2005 20:42

to rev3al:

Kdybys vìnoval alespoò èást èasu, který jsi potøeboval k napsání "svého názoru", k vytvoøení jedné analýzy, mohl jsi být již èlenem members.

Je zde registrováno necelých 1500 lidí a z toho je pouze 150 aktivních pøispìvovatelù ve skupinì members. To vypovídá o mnohém.

Mnì osobnì je milejší názor nìkolika zdejších "tenisákù" než to, jestli si moje preview pøeète o 1000 lidí více. Ta tisícovka ètenáøù je mi k nièemu.
Až mnì onìch 1000 ètenáøù bude živit, tzn. že každý za pøeètení preview zaplatí 50 haléøù, budu si každého z nich považovat a doslova jej hýèkat 8)

Teï ale vážnì:

Nechte fórum Profisazkar.com žít, pøestálo krizi a velmi dobøe se rozebìhlo. Teprve èas ukáže, jakým smìrem se dát, co zlepšit a pøípadnì zmìnit. Dejte mu 90 dnù hájení, jako se dává nové vládì. Sejdeme se zde opìt 1.dubna a pak dáme øeè.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron