Jak sjednotit hodnocení

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod frudolf » čtv led 27, 2005 11:43

Je preci uplne jedno jestli nekdo napise 8/10 nebo 9/10...a zapas mu vyjde.A zkouset neco 50 na 50 ja nehodlam.Spis bysme si meli tady vsichni uvedomit,ze nam vsem jde jen o to,jak vybrat....a ne,ze si nekdo uhadne kurz 3,65.Stejne na tom nevybere nic,protoze solo za 1000 to neda.Takze je tady jen jedna sance-kazdy z nas bude makat pouze na jednej(max. dvou) lize.Napr. Honano-svycarskej hokej,Eric88-spanelskej fotbal,Stresor-nba atd,atd.A pak se da udelat peknej a hlavne ZODPOVEDNEJ tiket.Jinak nevybereme nic.Nemyslite????
frudolf
Host
Host
 
Příspěvky: 1249
Registrován: pon led 03, 2005 9:40

Příspěvekod martas13 » čtv led 27, 2005 12:17

Je preci uplne jedno jestli nekdo napise 8/10 nebo 9/10...a zapas mu vyjde.A zkouset neco 50 na 50 ja nehodlam.Spis bysme si meli tady vsichni uvedomit,ze nam vsem jde jen o to,jak vybrat....a ne,ze si nekdo uhadne kurz 3,65.Stejne na tom nevybere nic,protoze solo za 1000 to neda.Takze je tady jen jedna sance-kazdy z nas bude makat pouze na jednej(max. dvou) lize.Napr. Honano-svycarskej hokej,Eric88-spanelskej fotbal,Stresor-nba atd,atd.A pak se da udelat peknej a hlavne ZODPOVEDNEJ tiket.Jinak nevybereme nic.Nemyslite????


Samozøejmì... pokud se nìkdo vìnuje jen urèité lize pøináši vìtši pravdìpodobnost výhry. To je urèite dobrý nápad a jsem jen pro. Ovšem na to navazuje sjednocené hodnocení, protože pokud nebudu mít èas poøádnì sledovat dìní v jiných ligách, tak se musím spolehnout více na druhé.

Neøíkejte mi však, že pokud napíšete analýzu k nìjakému zápasu, tak ho vždy vsadíte a vìøíte na 100%, že vyjde. Mì se tedy stává, že nìjaký zápas mì nejprve zaujme a pak si zjiš?uji o nìm info. Ve finále mi mùže z tohoto zápasu vyplynout, že to zas není úplnì to nejlepší a tøeba ho ani nevsadím, ale stanovit dùvìru, jak tento zápas dopadne už pravdìpodobnì dokážu.... a mùžu taky øíct... TUDY NE PØÁTELÉ !!!

Možná mluvím jak tatar, ale stále se mi zdá, že mùj zámìr sjednotit hodnocení zùstává spíš nepochopen.
HAVE A GROOVY DAY !!
Uživatelský avatar
martas13
Host
Host
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 03, 2005 21:55

Příspěvekod housenka » čtv led 27, 2005 12:43

martas13 napsal: poøád to tam neumím pøesunout celý ..............

Plnì chápu tvùj úmysl a vím že je to potøeba.Ale narážíme na problém,že každý máme jinej smysl pro stupnici.Já ohodnotím zápas 6/10,podle nìkoho jiného je to 5/10 a dalšího tøeba 7/10.
Docela by mì zajímal tvùj stupeò dùvìry na MU-Exeter.Když podám tiket tak mu prostì dùvìøuju.Pak by pøece nemìlo smysl sázet.Na stránkách 1x2tip.com každý den ukazujou jednotlivé zápasy a kolik lidí na nìj vsadilo.Všichni pøece chceme vyhrávat.
Pracuji abych mohl sázet
Uživatelský avatar
housenka
Host
Host
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon črc 05, 2004 19:44
Bydliště: Praha-vychod

Příspěvekod martas13 » čtv led 27, 2005 13:20

housenka píše:Docela by mì zajímal tvùj stupeò dùvìry na MU-Exeter.Když podám tiket tak mu prostì dùvìøuju.Pak by pøece nemìlo smysl sázet.Na stránkách 1x2tip.com každý den ukazujou jednotlivé zápasy a kolik lidí na nìj vsadilo.Všichni pøece chceme vyhrávat.


Samozøejmì, že když podám tiket, tak mu dùvìøuju, že vyjde, ale jak už tu bylo nìkolikrát øeèeno, tak nic není na 100%. Kdyby byl totiž i výsledek vždy na 100%, tak nelezu na žádný stránky a tutlám si své tutovky doma.

Jde o to, že si po pøeètení analýzy pøeètu i hodnocení a pokud vím jak ho ten èi onen èlovìk má nastavené a jak se o danou ligu (sport) zajímá, mùžu si udìlat pøedstavu o tom jak hodnì opravdu vìøí ve výsledek a mùže to být pro mì dùvod utkání vsadit. Pokud je tu však 500 úèastníkù, tìžko si mùžu pamatovat vše a proto jsem vùbec zaèal se sjednocením. Proto se mi také líbí i nápad "frudolf", kde sjednocené hodnocení by bylo doplnìno i specializací (ale to už je asi trochu pøíliš toto chtít). :) Nejjednoduším kriteriem je pro mì to, že znám nìkteré lidi za kolik vsází, o co se zajímají a jejich výbìr + výše sázky na urèitý zápas je pro mì dùležitým vodítkem, ale to se tu nedá použít.

...co se týèe hodnocení MU vs Exeter, je snadné dìlat ho po zápase, když znám výsledek... mùžu teï machrovat, ale hlavní je, že ten zápas jsem nevsadil, protože MU mìlo ve své sestavì dost mladíkù, je to pohár a pro Exeter je jakýkoliv bodový úspìch nad MU historickou událostí. Neznamená to, že bych si vsadil na Exeter, ale pro mì byl tento zápas netipovatelný.
HAVE A GROOVY DAY !!
Uživatelský avatar
martas13
Host
Host
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 03, 2005 21:55

Příspěvekod housenka » čtv led 27, 2005 19:19

martas13 napsal ............
Vidíš to a v tom je jenom mezi námi velký rozdíl.Beru že pro Exeter je bodování na MU úspìch,beru i to že za MU hráli mladícèi,ale poøád je to MU
a tenhle výsledek je pro nì ostudou.Já zápas vyhodnotil jako 10/10 /vím že nic není na 100%/ a pro tebe byl netipovatelný.A teï se musíme dohodnout na stupnici.A takových utkání je v každodenní nabídce dost.Nápad frudolfa je vynikající jenom mám strach,že se to potom mùže obrátit proti tìm,kteøí jednotlivé ligy budou vyhodnocovat.Nejlepší by asi bylo si to prostì vyzkoušet,na každý den vybrat jeden zápas a a? se k nìmu každý vyjádøí a ohodnotí svým bodováním.Za zkoušku by to stálo.
Pracuji abych mohl sázet
Uživatelský avatar
housenka
Host
Host
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon črc 05, 2004 19:44
Bydliště: Praha-vychod

Příspěvekod AMZ » pát led 28, 2005 14:24

Když už tady øešíte neøešitelné, pøidám také jeden tip ze stupnice Btip:

Házená: Øecko - Kanada

Øecko dá za celý zápas více než 18 branek :thumbup1:

Stupnice Btip: 10/10

Proè hodnocení 10/10? : chyba bookmakera

Pozn.: Sázka bude pravdìpodobnì vyhodnocená jako chyba, ale sázkovka ji drží vesele už nìkolik hodin. Tak se necháme pøekvapit 8)
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod quinton » pát led 28, 2005 14:34

to AMZ:
Jaká SK?
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron