Problem

Moderátor: Moderátoři

Problem

Příspěvekod Salat » stř úno 09, 2005 21:14

Tak jste dneska uspesne prenesli server jinam, me to ovsem zpusobilo takovej mensi problem... Nevim jestli jsem sam, ale na jinejch forech funguju normalne, takze u me nejspis problem neni :?

Jedna se o to, ze kdyz se chci prihlasit, tak se normalne objevim mezi prihlasenejma uzivatelema, ale okno mam porad neprihlaseny... Takze kdyz kliknu na nejaky tema, musim se prihlasit znova a pak uz to jde. Tim mi ale zmizi oranzovy znacky novejch prispevku, coz me docela dost stve, protoze tim totalne ztracim veskerej prehled...

Nevim jestli je chyba u vas nebo u me, ale myslim ze spis u vas. A pokud ne, muzete mi nekdo poradit, jak ji odstranit :?: Diky moc
Salat
Host
Host
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned led 30, 2005 18:54

Příspěvekod kali » stř úno 09, 2005 21:18

pokud ti to fungovalo treba predevcirem a ted ne... tak to neni na strane fora, protoze jen doslo ke zmene dns, ale bezelo na stejnem serveru jako ted (na tom starem to nebezi uz 14 dni)

vyres to tim, ze si das automaticky login a problemy mit nebudes :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Salat » stř úno 09, 2005 21:28

kali píše:vyres to tim, ze si das automaticky login a problemy mit nebudes :wink:


to bych rad, jenze pak prijde bratr, da www.profisazkar.com/forum, napise sem nejaky sileny kraviny a jak pak budu vysvetlovat, ze jsem to nebyl ja?

Kazdopadne diky za opdoved, ja si snad nejak poradim :?
Salat
Host
Host
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned led 30, 2005 18:54

Příspěvekod kali » stř úno 09, 2005 21:33

Salat píše:
kali píše:vyres to tim, ze si das automaticky login a problemy mit nebudes :wink:


to bych rad, jenze pak prijde bratr, da www.profisazkar.com/forum, napise sem nejaky sileny kraviny a jak pak budu vysvetlovat, ze jsem to nebyl ja?

Kazdopadne diky za opdoved, ja si snad nejak poradim :?


Hehe, tak ho musis drzet pod zamkem a nepoustet k PC :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod KODA1 » stř úno 09, 2005 21:39

Já mám stejnej problém,jakmile se naloguju,tak se mi všechny fora ukáží jako pøeètená,ale jsou tam nové pøíspìvky :(
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod kali » stř úno 09, 2005 21:43

ano, ja mam pocit, ze uz se tohle jednou v minulosti resilo a nevyresilo, nebo mozna ano, zkuste projet starsi diskuse v teto sekci.

Kdyz nejsem automaticky prihlasen, mam stejne problemy, t.j. musim se zalogovat na druhy pokus, i kdyz dole mezi uzivateli je muj nick hned po prvnim loginu...

Kazdopadne automaticky login je jedine reseni, ktere mne napada.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Salat » stř úno 09, 2005 21:48

me jde o to, ze do vcerejska to bylo OK i pri normalnim loginu
Salat
Host
Host
 
Příspěvky: 197
Registrován: ned led 30, 2005 18:54


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron