ANTITIP dne

Moderátor: Moderátoři

Re: na závìr tématu

Příspěvekod Allex12 » stř črc 27, 2005 8:01

radys píše:Pokud jsem øekl nìco špatnì, budiž..pøiznám se, že mi to je jedno


Ahoj radysi. Promiò, ale tato vìta není moc š?astná :? Pøinejmenším na mì pùsobí dost povýšenì... :cry:

radys píše:pracoval jsem 9 let ve Vídni v Prátru, v hospodì hned vedle stadionu Rapidu


Urèitì jsi tam nabral spoustu zkušeností a cenných znalostí o rakouské lize!! To jsou hlavnì ty informace, které tady mají místo a o které se chceme dìlit a které jsou hlavnì smyslem tohoto fóra.


radys píše: Jinak "rakušáci" jsou k èechùm a vùbec nováèkùm dost arogantní, jsme v podstatì povl..Užil jsem si tam své..Pokud by si nìkdo myslel, že mì rozhodí..Nikdy jsem tady o žádné pøijetí nežádal a nejpíš si mì ten èlovìk, který to uvedl, s nìkým spletl..


Mùžu tì ubezpeèit, že znám rakušany. 25 let jsem bydlel ve Znojmì ( tímto je zdravím :D ) Jen si myslím, že na tomto fóru tyto nálady nepanují. Naopak!!! Vím z vlastní zkušenosti, že staøí pardálové se dokážou i nováèka zastat!!
A psal jsi do sekce žádost o pøijetí, pamatuješ??

radys píše:Skoro se mi zdá, že nìkteøí mìli štìstí, že se toto fórum uzavøelo až oni sem byli sami pøijati, protože si nejsem jist, jestli by dnes obstáli pøed takovými, jakými jsou oni sami.. :(


Promiò, ale toto je znovu tón, který ti v nièem nepomùže. Pokud máš zájem tìžit z tohoto fóra, tak v klidu napiš pár analýz, v pohodì se sem dostaneš a potom mùžeš dál diskutovat o svých nápadech. Myslím si že v zásadì to myslíš dobøe. Jen jsi zvolil asi ponìkud neš?astný zpùsob svojí prezentace. Neøíkám že máš nìkomu lézt do zadku, to by ani neprošlo, ale opravdu by asi stálo za to nejprve poznat zevnitø práci tìch lidí které kritizuješ.
Ber toto jako pøátelskou radu Znojmáka Znojmákovi. Snad se tì nìjak nedotkne. Tvá budoucnost na tomto fóru je jen ve tvých rukách.
Pøeju ti hodnì štìstí a hezký den :D
Uživatelský avatar
Allex12
Host
Host
 
Příspěvky: 327
Registrován: sob čer 11, 2005 15:06
Bydliště: Brno

Příspěvekod Tomeek » stř črc 27, 2005 9:19

radys napsal:
Jinak "rakušáci" jsou k èechùm a vùbec nováèkùm dost arogantní, jsme v podstatì povl..Užil jsem si tam své..Pokud by si nìkdo myslel, že mì rozhodí..Nikdy jsem tady o žádné pøijetí nežádal a nejpíš si mì ten èlovìk, který to uvedl, s nìkým spletl..
***
Mùžu tì ubezpeèit, že znám rakušany. 25 let jsem bydlel ve Znojmì ( tímto je zdravím ) Jen si myslím, že na tomto fóru tyto nálady nepanují. Naopak!!! Vím z vlastní zkušenosti, že staøí pardálové se dokážou i nováèka zastat!!
A psal jsi do sekce žádost o pøijetí, pamatuješ??

No co se tyce rakusanu, tak radys ma zcasti pravdu. rodinu mam v rakousku, myslim ze se aspon polovinou ducha muzu povazovat za rakusaka. v rakousku ta arogance takova neni vuci cizincum, alespon ted jiz ne, kdyz se z vidne stava kongo. ale co se tyce rakusanu na vedoucich postech ve firmach v cechach tak se valna cast z nich chova arogantne - je normalni ze v automobilovem prumyslu pusobi z rakouska vyuceni automechanicim ktere dali za vernost firme ridit pobocku v cr, ti se potom chovaji jako chudaci, cechum nadavaji do rusu a ukrajincu apod. ti co jsou ale vzdelani a jakymsi zpusobem si zaslouzili vest skupinu cechu, tak se chovaji slusne a o aroganci se mluvit neda.. tot muj nazor.
to ale nemeni nic na tom,ze:

Téma Antitip Dne se prehouplo uplne do jine diskuze nez by mela patrit k tomuto tematu, tak se prosim vratte k puvodnimu duvodu zalozeni tohoto tematu. Diky :wink: :roll:
Atomic Rennlaufteam forever
Uživatelský avatar
Tomeek
Host
Host
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob zář 25, 2004 13:20
Bydliště: Brno

...

Příspěvekod radys » stř črc 27, 2005 12:53

Samozøejmì máš pravdu, ale svoje pùsobení v Rakousku jsem uvedl jenom proto, aby se mì tøeba nìkdo zbyteènì neptal, kde jsem k tìm informacím pøišel.
Jinak jsem se poøád držel tématu a to vysvìtlování bylo vlastnì o tématu.
Pokecat si o tom nìkdy mùžeme.
Navzdory všemu co se v tomto tématu odehrálo, jsem velmi veselý èlovìk a svým zpùsobem znalý..

..a ta znalost tøeba spoèívá v tom, že pokud se nebudu držet tématu
nikam nedospìju. Pro téma jsem udìlal co šlo..podle možností..dokonce jsem byl ochoten udìlat ze sebe pitomce v podobì rakouského svìtáka, jen abych to téma zachránil..

co k tomu dodat..mùžu si sednout do kouta a èekat až mì to pøejde, nebo bojovat dál..nebo nìco mezi tím..nebo nevím, zatím..

Èetl jsem Tomku pøíspìvky, když jste øešili v prosinci budoucnost Fóra..je normální, ze když ti o nìco pùjde, ale fakt pùjde, použiješ expresivnìjší, pak možná i smutný tón..Ale poøád se musíš držet vìci..dívej, já to udìlal..dìlal jsem to hlavnì pro ty, kteøí se zatím ještì neozvali..ale budou i jiná témata..ale dotahovat vìci do konce, je témìø hrdinství

Budeš se možná divit, ale patøím spíš k lidem, kteøí si myslí, že ostatním nemají co øíct..A normálnì bych mlèel a sázel i tøeba pøes to, že mùj tiket který jsem v nìjaké sekci prezentoval - nevyjde. No a co?
jenže já jsem nováèek a od toho se chce, aby pøispíval a byl aktivní..

Do urèité sekce se dostanu za urèitých okolností, víš to líp než já..
Tak se prostì snažím..když to nevyjde, nezblázním se.. když to vyjde, budu rád..

z tohoto tématu jsem vytìžil asi nejvíc ze všech zúèastnìných, a protože jsem se chtìl nìco dozvìdìt, tak jsem se dozvìdìl co jsem potøeboval..

..žádné obavy, není to nic podobného tomu..polibte mi všichni pr..VY kur..
na to mám sázení moc rád, ale na aktivitu se tøeba musí z jiné strany, nebo o ni nikdo nestojí..to samozøejme nemùžu vìdìt, ale pøijdu si na to sám, ...pouze sám

Svoje místo tady mám, protože nakonec se stejnì najde nìkdo s kým pokecám a tøeba spolu nìco vymyslíme.. bude to odmìna za pøíspìvky, kterým se spolehlivì vìnuju..

Téma Antitip do doby konstruktivního pøíspìvku je pro mì uzavøeno

Už mám pár tipù na lidi se kterými se jednou urèitì domluvím..tøeba i osobnì..stojí mi to za to..


tak ahojte a sázejte :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron