ANTITIP dne

Moderátor: Moderátoři

ANTITIP dne

Příspěvekod Allex12 » čtv črc 21, 2005 7:50

Zdravím všechny,
zkuste prosím posoudit mùj nápad, zda by nemìlo smysl založení sekce která by byla takovým nìjakým opakem sekceTIP DNE
V této sekci by mìl každý možnost upozornit ostatní, že existuje nìjaký dùvod ( zranìní, pokles formy, distanc, nepøíznivé podmínky, atd. ) proè by nemìl pomìrnì jasný zápas vyjít. Øadil bych sem zápasy dejme tomu s kurzem 1.7 a nižším
Skoro každý den se nìjaký takový zápas objeví a je možné, že pro nìkoho to není vùbec pøekvapení. Urèitì by bylo zajímavé sledovat tyto antiprognózy

Jsem na fóru pomìrnì nový, zatím se pomale rozkoukávám a mùžu øíct, že si strašnì vážím a smekám pøed pravidelnými pøispìvateli :ave:
A protože se mi na fóru velmi líbí a záleží mi na nìm ( tak jako asi nám všem ), tak pøicházím s tímto drobným návrhem.

Díky za posouzení, názory, nebo pozmìòovací návrhy :)
Hodnì štìstí a hezký den všem!!
Uživatelský avatar
Allex12
Host
Host
 
Příspěvky: 327
Registrován: sob čer 11, 2005 15:06
Bydliště: Brno

Příspěvekod kali » pát črc 22, 2005 11:06

Zdravim Allexi,
zcela jiste zajimavy napad, myslim, ze neco podobneho tu nedavno velmi uspesne vedl tusim Noucamp. Ta sekce byla o kontratipech, myslim, ze je v sekci Livescore a chat, ale musim se podivat, sam ted nevim :oops:
0,5 unit zaklad, 1 unit vyssi med/big, big nebude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kulturistik » pon črc 25, 2005 8:03

No to znie celkom zaujímawô :)
Uživatelský avatar
kulturistik
Host
Host
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned črc 17, 2005 14:07
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Allex12 » pon črc 25, 2005 8:44

Jak poznamenal kali, tak podobná sekce již opravdu fungovala. Kdo se o toto téma bude zajímat, tak se tam mùže mrknout. Opravdu to dìlal noucamp a jmenuje se to: Profláknuté zápasy a kontratipy a najdete to v Chatu a pokecu.
Je to docela zajímavé poèteníèko :)
Takže kdo nìco podobného bude mít, tak své postøehy mùžete smìrovat na to pravé místo.
P.S. Nevìdìl náhodou nìkdo nìco vèera o Salzburku? :evil: :razocaran:
Uživatelský avatar
Allex12
Host
Host
 
Příspěvky: 327
Registrován: sob čer 11, 2005 15:06
Bydliště: Brno

bral bych

Příspěvekod radys » pon črc 25, 2005 10:58

:idea:
"Informaèní centrum" tohoto typu by stálo za to..Pro sázkaøe je to totiž nutnost..
Není to možná kontra tip, ale dobrý Tip dne, pokud vyjde..protože pøedpokládám dvojku místo "tutové" jednièky a naopak..tím pádem vysoký kurz a tím pádem i možnou solo sázku..napø.

:idea: ..Je to výborný nápad.. :idea:

1.
K tomu aby fungoval je potøeba lidský faktor v podobì serfování na internetu, ètení novin, potom zápisu do sekce a v neposlední øadì správné vyhodnocení informací za což je zodpovìdný každý sám..

2.
Druh informací by ale mìl být pøedem dán.. a mìla by to být pouze
[/b] FAKTA a v žádném pøípadì ne ÚVAHY
komentáøe bych dal jinam, aby se nic nepletlo

Zkusit by se to mohlo

ahojte a sázejte :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte črc 26, 2005 7:42

oki, tak jestli jsem to spravne pochopil, sem by se mely psat ty Antitipy :) .. no proc to nezkusit,ze? :D .. dneska sice to tak horky jeste neni, spis az v dal.dnech, ale tenis mozna nabidne par "zkratu tutovek" .. nabizi se santoro : przesiezny , Robredo : Kuerten , no a asi nejvic lakave vypada debl Montanes/Portas : Dragic/Pehar .. abychom to uvedli trosku do praxe, udelame z toho kombika po ctyrech skupinach A-C, dame to na dvojice (at to dame do realnych sfer, tak dvojice treba po 150Kc), no a uvidime, zda jsme vyhodili 450Kc do vzduchu ci ne :?: :) .. no, jeste me napada zkusit Pala/Novak, ale radsi nebudem prehanet :lol: .. ale jak jsem rekl, dneska to je jen tak na zkousku, az v dalsich dnech bude lepsi si odchytit ty "tutovky" :wink:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 8:52

Já bych to myslel takto

/s rezervou je to jen pøíklad/

Sekce tenis

Federer - Dlouhy kurzy 1.07 - 2,95

Handicapovaný:Federer
Druh turnaje: bìžný halový turnaj
Dotovaná èástka 120 000 Eur
Pøíští turnaj : US OPEN ATP
Zranìní Bolesti v noze viz. ovázaný kotník
Zdroj: Satelitní pøímý pøenos rozhovoru sanice
Eurosoport dnes v 9,30 ráno
zaèátek zápasu ve 14.00..odstoupit ze zápasu nehodlá

poznámka autora: Za tìchto okolností by urèitì odstoupil , ale tak nìjak jsem to myslel
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte črc 26, 2005 9:13

radys píše:Já bych to myslel takto

/s rezervou je to jen pøíklad/

Sekce tenis

Federer - Dlouhy kurzy 1.07 - 2,95

Handicapovaný:Federer
Druh turnaje: bìžný halový turnaj
Dotovaná èástka 120 000 Eur
Pøíští turnaj : US OPEN ATP
Zranìní Bolesti v noze viz. ovázaný kotník
Zdroj: Satelitní pøímý pøenos rozhovoru sanice
Eurosoport dnes v 9,30 ráno
zaèátek zápasu ve 14.00..odstoupit ze zápasu nehodlá

poznámka autora: Za tìchto okolností by urèitì odstoupil , ale tak nìjak jsem to myslel


prehnane slozity az zbytecny :) , to tam rovnou muzem psat barvu trenyrek , jak se vyspal atd :D kazdopadne at uz se to rozjede jakymkoliv smerem, je celkem fajn se venovat tem "tutovkam"
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod hobbybet » úte črc 26, 2005 9:48

Já osobnì si myslím, že téma, které založil noucamp bohatì staèí. Jeho nápad je dobrý a pokud nìkdo profláknutý zápas chce vsadit proti a? ho tam klidnì uvede. Proè to vše dramatizovat a komplikovat...
Abychom nakonec všichni nedopadli tak, že budeme vìnovat energii tomu proè zápas nevsadit místo toho abychom hledali zápasy vhodné ke vsazení anebo abychom neskonèili jen u psaní rùzných deníèkù, zápisníèkù atd.
GL
Uživatelský avatar
hobbybet
Host
Host
 
Příspěvky: 191
Registrován: čtv dub 29, 2004 22:43
Bydliště: Czech Republic

nerozumím..

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 10:42

V tomto pøípadì každý tìžký zápas který mùže skonèit jakkoliv, mùže být antitip..ale je to spíš ruleta..nebo sportka ..

Výše uvedené tenisy jsou loterie a je úplnì jedno jestli si pùjdu na skok vsadit èervenou do rulety, nebo dám Montanes/Portas vs Dragic/Pehar.
Antitip je to možná v tom, že na lístek tyto zápasy vùbec nepatøí, protože Dragiè/Pehar nikde neuvedli že jeden z nich je zranìn, nebo že na zápas úplnì kašlou..a pod..nebo to prostì sem nikdo nenapsal. A o tom se bavíme.. Každý musí uvést proè, alespoò ten jeden zápas..

Je pøece rozdíl, nebo by alespoò mìl být, že je nìco jiného vsadit z rozmaru v sázkovce kravinu s vysokým kurzem a pak se na ten zápas dívat..proè ne, klidnì..a já budu opravdu držet palce ale druhá vìc je nìco vìdìt o zápase, a napsat to ostatním..Nemusí nikdo pøece nic psát..ale když už napíše, tak dùvod je vždycky prospìšnìjší než pocit

a? si pøece sází každý co chce, jen v pøípadì že chce nìco opravdu o antitipu sdìlit, tak ho musí zdùvodnit..a nejen o antitipu, to ví každý nováèek..mám své zkušenosti..

..a zabere to pìt minut

já si to fakt myslím a opravdu to není namíøeno proti nikomu..
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron