ANTITIP dne

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte črc 26, 2005 10:49

nemyslim, ze patrim k lidem, co jen tak ze randy napisi tip a nemam k tomu padne duvody 8) .. jsem to naznacil v mem prispevku, ze ted to jen tak zkusim, ze to hlavni bude v tech dalsich dnech, tam uz to treba zduvodnim (i kdyz to pravdepoodobne taky neudelam, protoze vse podstatny napisi do patricnych sekci ) a kdyz se to tak vezme, tak je to vlastne to samy jako ty "kontratipy", akorat se tomu rika jinak , ale nebudu se tady tahat o slovicka, to me nebavi a nudi :bouncy:

mam takovej dojem, Mr. Radys, ze si svym vystupovanim (vseobecne) rikas o potize , chce to trosku ubrat plyn 8)
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

...

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 11:17

Vycházej z toho, ze ses pøihlásil do tématu Antitip..pøímo do tohoto tématu.
..pøinesl jsi pøíspìvek kde jsi reagoval na mùj.. co jsem napsal, na tom trvám..pokud by mùj brácha chtìl vsadit co jsi uvedl, rozmluvím mu to, ani se nebudu muset moc namáhat. Bez zdùvodnìní, je to pouze tìžký zápas

:idea: Neuvedl jsi proè..to je celý problém :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Allex12 » úte črc 26, 2005 11:40

Tak jsem ani netušil jaká diskuze se tady rozbìhne když jsem toto téma otevíral :oops:
V ten moment jsem ale nevìdìl o té sekci, kterou vedl noucamp. Když jsem se na ni podíval, tak si myslím, že opravdu splòuje kritéria o kterých jsem psal. Jen do ní nikdo dlouho nic nnenapsal, tak trochu upadla v zapomìní...
Radysi, tvùj návrh nebyl špatný, jen asi vážnì není potøeba až takových detailù. V každém pøípadì se tìším na tvoje analýzy.
Uživatelský avatar
Allex12
Host
Host
 
Příspěvky: 327
Registrován: sob čer 11, 2005 15:06
Bydliště: Brno

...

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 12:59

ahoj Alexi..zdravím tì

že není potøeba takových detailù, tak s tím souhlasím, ale jen do jisté míry. Informací není nikdy dost

Tuto diskusi jsi rozproudil ty, tak to máš na triku..ha..ha

...ještì neumím vložit pøedešlý soubor abych to mohl ukázat, ale to co je tuènì napsáno v tom mém pøíspìvku, by byl formuláø na tenisy a každý by tam mohl napsat co ví..

Uvažuj.. Federer má potíže s kotníkem od raního tréniku, ale hraje doma ve Švýcarsku a nechce odstoupit, že to ještì zkusí..Hrbatý to ví a bude mu rozhazovat balony, jak taky jinak..Protože je ten zápas špatnì dotovaný, bude navíc hrát US OPEN, tak se na toho Hrbatého vykašle.. To si dokáže vydedukovat snad každý..Ale jak se to dozví...Mohla by to být dvojka a samozøejmì nemusela..Ten kdo se nìco doví první, tak to napíše do pøíslušného formuláøe.

Byl to nápad a hned jsem dostal za uši..ha..ha

vždy? já Alexi pøce vùbec nevím, že tady nìjaká taková sekce je a tøeba je to vedeno opravdu dobøe..já tomu i vìøím, ale co to má spoleèného s tím, co jsem napsal..


Vezmu to jinak

Scénáø

1.Vstupuji na stránku Profisázkaø.com

2. V horním pravém rohu bliká èevený odkaz, /tøeba jen koleèko/

3. kliknu na nìj, a zobrazí se mi /hokej/fotbal/tenis/ atd.

4. protože blikala ikona pøi vstupu tak vím že tu nìco je
ejhle...tenis..zelenì..

5. otevøu tenis

púvodnì tam byl tento formuláø..

zápas ...................kurs......................

handicap

podrobnosti

zdroj

odkaz na zdroj

hlasování............ dùvìryhodné, nedùvìryhodné

ježe protože bliká pøi vtupu odkaz, je tam toto:

zápas - Federer - Dlouhy kurs 1,07 - 2.95

handicap Federer

podrobnosti poranìný kotník

zdroj WWW. urazy. com / ha..ha../

hlasování dùvìryhodné 2 nedùvìryhodné 10 /tøeba/

Je to jen pøíklad, nic bych v tom nehledal

..prostì já nevím, tenisy stejnì nesázím ale pokud bych chtìl vidìt informace potom tøeba o fotbale, tak mi pomùže když budou jasné struèné a dùvìryhodné..Pøece sen každého sázkaøe je vydìlávat..
Pokecat si o tom je stìjnì dùležité a baví mì to..ale je to nìco jiného :D :D

bylo by s tím urèitì hodnì práce, zásah do programu a tak dál, ale je to jen nápad..konstruktivní dost na to, abych ho mohl alespoò napsat..

Omlouvám se jestli to už tøeba bylo, nebo v nìjaké jiné formì je..to fakt nemùžu vìdìt..ale nápad to byl.. :lol:

Ještì bych snad dodal, že informace které neposlouží jednomu, poslouží tøeba jinému..Když je seznam informací bez komentáøù, tak je to objektivní..Tøeba se to dá udìlat jinak..

..uff..už jsem to napsal a mazat to nebudu..

ahojte a sázejte :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Tomeek » úte črc 26, 2005 16:42

Ja nechapu o co tu bezi :cry2:
Atomic Rennlaufteam forever
Uživatelský avatar
Tomeek
Host
Host
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob zář 25, 2004 13:20
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte črc 26, 2005 16:45

Tomeek píše:Ja nechapu o co tu bezi :cry2:


zas dalsi , co si sem sel delat srandu z nas , obycejnych primitivu :lol: :lol:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod AMZ » úte črc 26, 2005 20:00

To je pøece náš milý OMÄNBIIK, který už dva a pùl mìsíce pilnì pracuje na Sázkaøskem kodexu.

Dobøí holibi se vracejí :D
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 20:13

Tak teï nechápu já..
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

na závìr tématu

Příspěvekod radys » úte črc 26, 2005 22:32

Pokud jsem øekl nìco špatnì, budiž..pøiznám se, že mi to je jedno

Ale mùžu vysvìtlit proè si poèínám tak, jakl si poènám

pracoval jsem 9 let ve Vídni v Prátru, v hospodì hned vedle stadionu Rapidu a hned vedle sázkové kanceláøe Admiral, jiná v tom okolí dodnes není. Hned se dostanu k tomu proè to øíkám..je to totiž velmi zajímavé..

Admiral je rakouský gigant v oblasti sázení, ale má nìkolik a to velmi podstatných nevýhod a proto ho mezi renomovanými sázkovými kanceláøemi nenajdeš

1. nemá dvojtipy
2. pokud je tøeba u nás kurz na Real Madrid s nìjakým salátem
1,45 tak Admiral má 1.15 a to se týká všech favoritù, že ten kurz je
opravdu podstatnì menší doma i venku..zkrátka aby vydìlali, protože musíš dát o dva až tøi zápasy víc, abys dosáhl kurzu jako u nás. tím pádem se nìkolikanásobnì zvyšuje možnost, že tam ty peníze necháš a budeš to poøád dokola zkoušet

3. nabídka na týden dopøedu je utopií, maximálnì na tøi dny

4. Pokud hledáš v prvním kole napø. Wimbledonu na jejich nabídce všechny zápasy tak je hledáš zbyteènì..dají ti 8 zápasù "MUŽI" a 8 Zápasù "ŽENY" a to s "pøíslušným" kurzem

5.Pokud si tam zvykneš chodit, což je velmi jednoduché, protože jejich komfort, v obrazovém pøenosu vèetnì závodù koní, chrtù, Nachste Torr, což je :kdo vstøelí pøíští gól- v pøímém pøenosu atd. a máš to nejblíž z práce, znáš lidi a mentalitu, není problém se nauèit pøemýšlet v tìchto dimenzích které jsem uvedl a chodit tam. Pastí je tam opravdu hodnì..
.. pozdìji se tam rozmohl i ten èeský model a jsou tam i kanceláøe jako u nás , ale na nic se tam nepodíváš..jsou to vìtšinou jen pøepážky..

V tom pøípadì se musíš nauèit myslet ekonomicky a co hlavnì, ANtitip tam
má cenu ZLATA, protože sázka proti favoritovi se velmi vyplatí " pokud vyjde", protože o co tì okradou na výhru favorita, tak o to ti pøidají na kurzu proti nìmu.. :!: sází se to tam hodnì :!:

To je to, o èem mluvím já...Musíš se hodnì otáèet, abys vyhrál a nepodlehl
místním "šílencùm" co vsadí na všechno co se hýbe

jsou prostì vtažení do systému

:idea: Nauèíš se jinak pøemýšlet a jsi opatrnìjší..detaily jsou to, co ti pomùže vyhrát.. :idea:

Jinak "rakušáci" jsou k èechùm a vùbec nováèkùm dost arogantní, jsme v podstatì povl..Užil jsem si tam své..Pokud by si nìkdo myslel, že mì rozhodí..Nikdy jsem tady o žádné pøijetí nežádal a nejpíš si mì ten èlovìk, který to uvedl, s nìkým spletl..

:!: Nìkterému mùj pøíspìvek bude nejspíš vadit, protože pro zkušeného sázkaøe to není nic nového pod sluncem a uráží ho každý takový pøíspìvek
který napíše nováèek, který pøece nebude pouèovat..

:idea: ale já si skuteènì myslím, že každý nápad tímto smìrem, má cenu ZLATA :idea:

:( názory ve kterých mám být za chytráka se dají pøežít, ale chu? mi to samozøejmì bere

..Skoro se mi zdá, že nìkteøí mìli štìstí, že se toto fórum uzavøelo až oni sem byli sami pøijati, protože si nejsem jist, jestli by dnes obstáli pøed takovými, jakými jsou oni sami.. :(

Ahojte a sázejte :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Johnny.Rebel » stř črc 27, 2005 1:51

AMZ píše:To je pøece náš milý OMÄNBIIK, který už dva a pùl mìsíce pilnì pracuje na Sázkaøskem kodexu.

Dobøí holibi se vracejí :D


bud anebo je naklonovanej jako Ripleyova ve Vetrelcich :lol:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron