stojí to za to?

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod -=Ondra=- » pon črc 25, 2005 13:36

radys píše:Podívej se poøádnì a zjistíš, že píšou vlastnì jen nováèci "ktorí sa jebù" mezi sebou..

:shutup: no comment
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

...

Příspěvekod radys » pon črc 25, 2005 13:56

ale jen pro upøesnìní.

kali mi to "vysvìtlil" a já to "pochopil. Všechno ostatní je mimo mísu.

Pokud bys èetl co jsem napsal, tak bys vìdìl, že jsem se mírnì chytil se servilním nováèkem, který se mi snažil vysvìtlovat smysl tohoto fóra, aniž by o nìm nìco vìdìl, a aniž by do nìj "pøispíval". Zøejmì šlo o pokus zavdìèit se..Vyprudilo mì to, a vùbec jsem netušil,že to bude pozdìji téma, ke kerému se mùže kdokoliv vyjádøit.

Je to moje chyba, ale nic tak hrozného se zase nestalo. Navíc s tou návštìvností je to pravda..ale, no a co? ..urèitì to bude lepší, nic se nedìje.
Já narozdíl od tebe ty pøíspìvky ètu, protože už vím jak na to..chvíli..
Na tomto tématu jsem tøeba zjistil, že mì nikdo neposlal do prdele a od kaliho mi bylo vysvìtleno jak to je..Stejnì jsem to vìdìl.. taky jsem ani neceknul..

Nikdo se ke mnì nechoval paranoidnì /možná trošku ty/a to o kultuøe tohoto fóra velmi vypovídá..a to je velmi pøíjemné zjištìní
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Tomeek » pon črc 25, 2005 14:56

:lol: , z jakyho mesta pochazis, jestli se muzu zeptat?
Atomic Rennlaufteam forever
Uživatelský avatar
Tomeek
Host
Host
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob zář 25, 2004 13:20
Bydliště: Brno

Příspěvekod nedo » pon črc 25, 2005 15:00

Tomeek píše::lol: , z jakyho mesta pochazis, jestli se muzu zeptat?


Tome, radys je ze Znojma, ale nevím jestli je to nìjak podstatná informace. :wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Tomeek » pon črc 25, 2005 15:08

Takze ti preji Radysi hodne stesti, pis dale analyzy do Zadosti o prijeti a clenove skupiny members pak sami rozhodnou, zda li to je na prijeti,ci nikoliv. Hodne stesti :wink:
Atomic Rennlaufteam forever
Uživatelský avatar
Tomeek
Host
Host
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob zář 25, 2004 13:20
Bydliště: Brno

...

Příspěvekod radys » pon črc 25, 2005 15:19

kluci díky, budu se snažit..
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Re: ...

Příspěvekod miraTM » pon črc 25, 2005 18:47

radys píše: že jsem se mírnì chytil se servilním nováèkem, který se mi snažil vysvìtlovat smysl tohoto fóra, aniž by o nìm nìco vìdìl, a aniž by do nìj "pøispíval". Zøejmì šlo o pokus zavdìèit se..


to myslíš mì? :lol: jestli slušné chování je u tebe servilita, tak jsme prostì z jiného kraje
na netu se pohybuju od roku 1996, rok od roku pozoruju, že procento náctiletých exotù roste a s ním se mìní i atmosféra na fórech
jestli jsem øekl nìjaký nesmysl tak mì prosím upozorni konkrétnì, ale anální alpinismus mi prosím nepodsouvej, to fakt nemám zapotøebí :roll:
miraTM
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát bře 18, 2005 14:11
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron