stojí to za to?

Moderátor: Moderátoři

stojí to za to?

Příspěvekod radys » ned črc 24, 2005 14:35

Chtìl bych se alespoò podívat co píšou ostatní, a zapojit se.Pokud toho budu schopen..nemám ambice stát se na tomto serveru moderátorem, nebo jít nìkam ještì výš..chci pokecat se sázkaøi a podle toho k èemu jsem byl vpuštìn, jsou tu málo, ale rozumní kluci. Sázím hodnì dlouho a domnívám se, že s rozvahou..Vyvolal jsem anketu o tom co je lepší, jestli více penìz, nebo vìtší kurz, ale každý kdo sází ví své..píšu o ruské lize a není to moje parketa..Jediné co mùžu nabídnout, je zpùsob myšlení..Sám pro sebe mùžu øíct, že výsledky mám.Pokud s mým vpuštìním budete otálet, tak si budu myslet, že v tìchto sekcích je cosi nadpøirozeného a potom budu zbyteènì zklamaný. Stejnì pokud tady nenajdu, to, co by mi mohlo nìco pøinést, budu pravdìpodobnì vyhozen..Zkusit bych to ale chtìl..

ahojte a sázejte :idea:
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Re: stojí to za to?

Příspěvekod miraTM » ned črc 24, 2005 15:37

radys píše:Pokud s mým vpuštìním budete otálet, tak si budu myslet, že v tìchto sekcích je cosi nadpøirozeného a potom budu zbyteènì zklamaný. Stejnì pokud tady nenajdu, to, co by mi mohlo nìco pøinést, budu pravdìpodobnì vyhozen.


Jeste bych dodal nejakou veticku ... "pokud me nevezmete tak vam ten server hacknu" :D ... sorry, nechci te urazet, ale zni mi to celkem smesne.

Pokud jsem spravne pochopil, idea serveru je nabidnout prostor lidem, kteri jsou ochotni prispet nejakou analyzou nebo informacemi ostatnim tak, aby vsichni meli motivaci (a jsou po prijeti nuceni) prispivat (protoze jinak by byl pomer aktivnich a pasivnich uzivatelu tak 1:50). A doufam, ze tu take (az budu jednou snad prijat) najdu rozumnou diskusi a ne chat prokladany s livescore jako je na tipovani.cz :roll: ... no a je mi 100%tne jasne, ze nebudou prijati lidi, kteri by nebyli ostatnim uzitecni.

Kua at uz zacnou nejake normalni fotbalove ligy :evil:
miraTM
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát bře 18, 2005 14:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod radys » ned črc 24, 2005 15:46

co ti zní smìšnì..vidìl jsi jakou frekvenci má návštìvnost tento server? A vùbec v období víkendu kdy se nejvíc sází? Podívej se poøádnì a zjistíš, že píšou vlastnì jen nováèci "ktorí sa jebù" mezi sebou..Proto je mi hodnì divné, že se pøijímá tak obezøetnì..Návštìvnost je mizerná a úroveò jsem ještì nestaèil shlédnout..Spoèítej si to..
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod miraTM » ned črc 24, 2005 16:00

radys píše:co ti zní smìšnì


smìšnì mi zní ten výhružný tón, ale to je možná jen subjektivní, to neøeš

nevím, úroveò fóra posoudit opravdu nedokážu, ale jsem ochoten tady poslat pár analýz (až budu mít na co) a pokusit se tam podívat

píšou vlastnì jen nováèci "ktorí sa jebù" mezi sebou


do žádosti o pøijetí píšou jen nováèci, to asi není tak divné ne?[/quote]
miraTM
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát bře 18, 2005 14:11
Bydliště: Brno

svatá pravda, ale..

Příspěvekod radys » ned črc 24, 2005 16:10

datumy pøijatých pøíspìvkù v dalších sekcích i když se do nich nováèek nedostane hovoøí jasnì
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

omlouvám se..

Příspěvekod radys » ned črc 24, 2005 16:32

Omlouvám se za výhružný tón, pokud byl. Je to spíš moje osobní záležitost a zapálenost pro logiku v sázení, ke které jsem dospìl a dnes jsem jí hodnì vdìèný a to i finanènì..Nechci se s nikým hádat. Je mi to v podstatì úplnì jedno, ale v dané chvíli si neumím pomoci..jsem už takový.
Moje osobní zadostiuèinìní je možná to, že v mém okolí je mùj názor platný a to jen tøeba kvùli tomu, že se snažím / a udìlám to/ vylouèit rizika.Všechna rizika co vím. K zápasùm mám velkou pokoru,stejnì tak k lidem, kteøí nìco opravdu ví..
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod kali » ned črc 24, 2005 19:02

2radys:

Nehonime se za navstevnosti, nejsme komercni server :) Navstevnost tu byla pred uzavrenim fora mnohokrat vyssi a pritom byla kvalita prispevku vyrazne nizsi

Ad pocet prispevku, to je vcelku snadne, jednak jsou prazdniny, takze je hodne lidi pryc, nehraje se hokej a jen malo fotbalu... v neposledni rade pak analyzy jsou celkem obsahle, kvalita je uprednostnovana pred kvantitou...

Kdyz se mrknes na soutez, sam uvidis, ze drtiva vetsina ucastniku je v plusu, coz je take prijemnym indikatorem.
0,5 unit zaklad, 1 unit vyssi med/big, big nebude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

jasnì..

Příspěvekod radys » ned črc 24, 2005 19:14

..to beru
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Příspěvekod Tomeek » pon črc 25, 2005 10:41

Radys: Mozna neznas rozdil mezi kvalitou a kvantitou. Znam spoustu diskuznich for, kde je navstevnosti 500 lidi denne a vic, ale co to je za lidi? 12ti nebo 13ti leti mlicnaci, kteri ukradli stokorunu na nakup a jdou vsadit plachtu aby si vydelali.. :P :lol: To jsou tzv.otevrena fora.
Tady toto je uzavrene diskuzni forum. To znamena, ze ucast v nem si zaslouzi jen urcita skupina lidi. myslim ze vsichni co tu jsou members, tu jsou opravnene. Ti co tam byt nemaji, tak se tam ani nedostanou :wink:
Me osobne toto forum je velkym prinosem - protoze vim: Ze se tu muzu na vsechny spolehnout. Coz ovsem nemuzu rict o komercnich forech, honicich se kvuli ziskum z reklamy za nejvetsi navsevnosti, kde 70% navstev tvori lide, kteri nevi o co jde. Zatim jsem zadne tvoje analyzy necetel, takze nemohu usoudit, do ktere skupiny patris. Hodne stesti :wink:
Atomic Rennlaufteam forever
Uživatelský avatar
Tomeek
Host
Host
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob zář 25, 2004 13:20
Bydliště: Brno

...

Příspěvekod radys » pon črc 25, 2005 13:11

tak si to pøeèti
radys
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát črc 22, 2005 11:28
Bydliště: èeská republika

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků