poznámka k pravidlùm

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod fear » pon srp 01, 2005 12:41

PHPBB má jednu nevýhodu...nemùžu si dát takového blbouna do ignorace....Radysi, prosímtì, ztra? se pod jiný nick, i kdybys napsal analýzu na tøi strany zápasu v kulièkách Ali Rumbakoulí - Mohamed Al Kutal, tak tì už nikdo respektovat nebude, nebo spíše vìtšina...
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod p.a. » pon srp 01, 2005 18:01

Debata je zajímavá. Pravidla jsou daná, chceš na toto fórum, respektuješ je. Nechceš - debata mùže pokraèovat, ale k nièemu to nepovede. Èlovìk se aspoò nenudí. Tak zdar a hodnì štìstí.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod sporttipy » pon srp 08, 2005 14:33

wow tak po dlouhe dobe zase procitam poradne forum a nestacim se divit , opakuje se zase ta stejna pisnicka, prevratne napady radoby chytraku, ktere postupne usti v osobni utoky a lzi...i kdyz jsi o nekterych lidech na tomto foru, ktere pro jistotu nebudu jmenovat, myslím své....verim ze jde nesouhlas nebo rozpor s nazorem toho druheho vyjadrit slusnejsim zpusobem a predevsim ne verejne....ackoliv bych nerad nekoho kritizoval je otazkou jestli jakesi napeti ktere neustale panuje na tomto foru nevyvolala arogance vedeni.....s pysnym nazvem profiteam......opravdu nerad bych tady vyvolal dalsi retez urazek, ale rozumnou diskusi zacalo to pexem a cim to skonci?
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod Johnny.Rebel » pát srp 19, 2005 9:27

sporttipy píše:wow tak po dlouhe dobe zase procitam poradne forum a nestacim se divit , opakuje se zase ta stejna pisnicka, prevratne napady radoby chytraku, ktere postupne usti v osobni utoky a lzi...i kdyz jsi o nekterych lidech na tomto foru, ktere pro jistotu nebudu jmenovat, myslím své....verim ze jde nesouhlas nebo rozpor s nazorem toho druheho vyjadrit slusnejsim zpusobem a predevsim ne verejne....ackoliv bych nerad nekoho kritizoval je otazkou jestli jakesi napeti ktere neustale panuje na tomto foru nevyvolala arogance vedeni.....s pysnym nazvem profiteam......opravdu nerad bych tady vyvolal dalsi retez urazek, ale rozumnou diskusi zacalo to pexem a cim to skonci?


ja jsem si teda zadne arogance "Vedeni" nevsiml, a to tu jsem uz nejakej ten patek 8) .. jediny, ceho jsem si vsiml, ze je tu dobra parta lidi, ktera se snazi rpedavat to, co umi, vi a zna a snazi se tim pomahat ostatnim , jako i s nimi spolupracovat .. pokud tady nekdo vidi neco jinyho, nejspis je slepej anebo blbej :bouncy:

kaslete , lidi, na ty svary atd, o nic prece nejde , proc porad hledat nejaky problemy .. be cool and funny ! :lmao:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Allex12 » pát srp 19, 2005 10:06

Johnny.Rebel píše:ja jsem si teda zadne arogance "Vedeni" nevsiml, a to tu jsem uz nejakej ten patek 8) .. jediny, ceho jsem si vsiml, ze je tu dobra parta lidi, ktera se snazi rpedavat to, co umi, vi a zna a snazi se tim pomahat ostatnim , jako i s nimi spolupracovat .. pokud tady nekdo vidi neco jinyho, nejspis je slepej anebo blbej :bouncy:

kaslete , lidi, na ty svary atd, o nic prece nejde , proc porad hledat nejaky problemy .. be cool and funny ! :lmao:


Já bych se pod Johnnyho slova taky podepsal. Nejsem tu sice zas až tak dlouho,ale taky jsem si žádné arogance nevšiml. Spíše naopak.
A co se týèe hádání, tak si myslím že na to bohatì staèí nadøízení, podøízení, zákazníci, manželky, tchýnì atd... Tak proè se hádat i tady :?:
Holt, kdo problém hledá, ten jej najde všude...
Jeden problém máme všichni spoleèný a sice boj proti bookies :idea: Tak proè zbyteènì plýtvat energií :?:

Hezký den a GL všem!!
Nemusí pršet, stačí když pravidelně něco kápne!
Uživatelský avatar
Allex12
Host
Host
 
Příspěvky: 327
Registrován: sob čer 11, 2005 15:06
Bydliště: Brno

Příspěvekod p.a. » pát srp 19, 2005 12:47

Nìkdy není výmìna názorù na škodu. Aspoò si èlovìk mùže pøebrat argumenty, zhodnotit je a pak se podle toho zachovat. Nemá to ale skonèit zastøenýma urážkama a osobníma invektivama. Je to, ale lepší než cenzura, ta nevede vùbec nikam.
Upozoròuji, že píšu všeobecnì a nesnažím se nìkoho napadat, nebo se nìkoho zastávat.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Egal » pát srp 19, 2005 15:28

Ja by som pridal len tolko:

Pocas existencie ludstva sa ako forma vladnutia najlepsie presadila demokracia. Nie je dokonala, ale nikto este nevymyslel nic lepsie. Despocia a sekty vyhovovali len mensine a v demokracii je spokojnejsia najvacsia cast ludstva.

A to plati aj na tomto fore. Pravidla nie su dokonale, ale kto ich dodrziaval, tak clenom Members je. Ina cesta nie je. Ak budem pravidla napadat a chciet ich zmenit, stracam cas, lebo keby som sa riadil podla pravidiel, usetreny cas by mi zostal na analyzu a bol by som v Members skor.

A miesto tejto debate tu mohla byt diskusia o nejakom zaujimavom zapase ...
Aj v zlych casoch si zachovavaj pokojnu mysel. (Horatius)
Uživatelský avatar
Egal
Host
Host
 
Příspěvky: 119
Registrován: sob říj 30, 2004 18:22
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Dawa » pát srp 19, 2005 17:26

Egal píše:Ja by som pridal len tolko:

Pocas existencie ludstva sa ako forma vladnutia najlepsie presadila demokracia. Nie je dokonala, ale nikto este nevymyslel nic lepsie. Despocia a sekty vyhovovali len mensine a v demokracii je spokojnejsia najvacsia cast ludstva.

A to plati aj na tomto fore. Pravidla nie su dokonale, ale kto ich dodrziaval, tak clenom Members je. Ina cesta nie je. Ak budem pravidla napadat a chciet ich zmenit, stracam cas, lebo keby som sa riadil podla pravidiel, usetreny cas by mi zostal na analyzu a bol by som v Members skor.

A miesto tejto debate tu mohla byt diskusia o nejakom zaujimavom zapase ...


:thumbup1: a tím bych to ukonèil...
Uživatelský avatar
Dawa
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 656
Registrován: čtv dub 01, 2004 13:27
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron