moderování

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod lilo.conf » sob pro 30, 2006 22:12

Co takhle uz konecne povolit moderatorum lig upravovat prispevky a nechat je trosku se starat o jejich moderovanou sekci? Ja vim, ze se to asi bude zdat adminum zbytecne, ale NBA se hraje kazdy den, kdezto treba fotbal nebo hokej jen parkrat do tydne. Obcas to byva boj s casem, kdyz se treba objevi nejaka dulezita informace, dam to na forum, rad bych k tomu pak neco doplnil,.. musim zase psat novy prispevek. Vypisovani nabidky se nekdy tahne cely den, takze dat celou nabidku na forum taky nejde. Vetsinou neni toho casu a napsat hned kompletni analyzu obcas taky byva problem. Kdyz se naskytne nejake dulezite info o zapase,kurz nebo hcp leti nahoru/dolu, rad bych napsal treba jen tip + duveru a ty nejdulezitejsi faktory proc to zahrat, pozdej bych doplnil i ostatni informace,..zase musim psat novy prispevek...

Zamyslete se nad tim,

diky.
Uživatelský avatar
lilo.conf
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 553
Registrován: stř bře 16, 2005 9:27
Bydliště: > Glasgow c1ty >

Příspěvekod nedo » sob pro 30, 2006 22:20

Už několikrát to tu bylo zmíněno - takže ještě jednou speciálně pro lilo.conf : chystají se nová pravidla pro celé fórum. Je to práce mravenčí a dlouhodobá, nicméně na konci budou pravidla zaručující lepší fungování těchto stránek. Moderátorská otázka je samozřejmě také v řešení. Takže - pracuje se na tom, ale hluboce se omlouváme že nejsme roboti a nikdo z nás nemá čas 24 hodin denně 7 dní v týdnu diskutovat nad změnami pravidel.
:wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod lilo.conf » sob pro 30, 2006 22:49

nedo píše:Už několikrát to tu bylo zmíněno - takže ještě jednou speciálně pro lilo.conf : chystají se nová pravidla pro celé fórum. Je to práce mravenčí a dlouhodobá, nicméně na konci budou pravidla zaručující lepší fungování těchto stránek. Moderátorská otázka je samozřejmě také v řešení. Takže - pracuje se na tom, ale hluboce se omlouváme že nejsme roboti a nikdo z nás nemá čas 24 hodin denně 7 dní v týdnu diskutovat nad změnami pravidel.
:wink:


Clanky o novych pravidlech jsem jen preletel ocima, nic o tomto problemu jsem tam nenasel, snad se zas tak nestalo, kdyz jsem se zeptal. Pokud ano, tak sorry!

Diky za odpoved..
Uživatelský avatar
lilo.conf
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 553
Registrován: stř bře 16, 2005 9:27
Bydliště: > Glasgow c1ty >

Příspěvekod Pikalek » ned pro 31, 2006 6:25

uz jsem psal Petrankovi SZ, ze skript pro moderatory nefunguje.. pridal jsem tipy ze vcera, vyhodnotil, ale bodovy stav i yield mi zustal stale stejny... takze to asi nepocita :cry:
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » ned pro 31, 2006 9:29

lilo.conf píše:...snad se zas tak nestalo, kdyz jsem se zeptal. Pokud ano, tak sorry!
Diky za odpoved..
nerozčiluj se :wink:
Samozřejmě že se nic nestalo - viděl jsi problém, tak ses zeptal. To je normální.
Já chtěl poukázat jen na to, že v právě se tvořících nových pravidlech je pamatováno na vše (alespoň tak to vidím já).
Takže už jen chvilku (já osobně to vidím tak, že nová pravidla by mohla vejít v platnost začátkem března 2007. Ale zdůrazňuji - je to jen můj odhad, není to nic závazného) to vydrž se současným stavem, ju?
Měj se fajn!
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron