moderování

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod nedo » úte zář 06, 2005 12:47

Pikalku, ale jak øíkám - je to jen mùj názor a ten je v této vìci nepodstatný. Poèkej si na odpovìï povolaných. :wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Btip » úte zář 06, 2005 15:22

tornad píše:
nedo píše:Povolanìjší jsou quinton a kali, nicménì mùj názor je ten, že funkce moderátora byla vždy pøidìlována za odmìnu. Tedy ne pøidìlována - ale nabídnuta tomu, kdo v nìjakém tématu odvádìl dobrou práci.
Ale tento moderátorský projekt je v samém zaèátku a úèastní se ho všichni, kdo se pøihlásili. Tím pádem by byla funkce Moderátora jako taková okamžitì degradována, když by byla pøiøazena každému kdo se pøihlásil, protože všichni souèasní moderátoøi pro tu funkci udìlali mnohem víc, než že se jen nìkam pøihlásili..
Je to jen mùj názor a tøeba se pletu, závazné vyjádøení jistì dají výše jmenovaní. :wink:


Tak já se o èeském fotbale snažím psát od samého zaèátku a za odmenu no tak v èem ta odmìna je? Mì jde èistì o to ,abych když napíšu o nákém zápase ve støedu a dozvím se doplòující informace v sobotu ráno napø. o absencích tak abych je mohl zveøejnit a ne dávat novou odpovìd atd.


když edituješ, tak ostatní nevidí zmìnu, tak je vidìt jen u nových pøíspìvkù. Takže osobnì editace nemám rád, jsou mi k nièemu :wink:
Btip
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 658
Registrován: pon led 03, 2005 10:45

Příspěvekod tornad » úte zář 06, 2005 17:41

Btip píše:
tornad píše:
nedo píše:Povolanìjší jsou quinton a kali, nicménì mùj názor je ten, že funkce moderátora byla vždy pøidìlována za odmìnu. Tedy ne pøidìlována - ale nabídnuta tomu, kdo v nìjakém tématu odvádìl dobrou práci.
Ale tento moderátorský projekt je v samém zaèátku a úèastní se ho všichni, kdo se pøihlásili. Tím pádem by byla funkce Moderátora jako taková okamžitì degradována, když by byla pøiøazena každému kdo se pøihlásil, protože všichni souèasní moderátoøi pro tu funkci udìlali mnohem víc, než že se jen nìkam pøihlásili..
Je to jen mùj názor a tøeba se pletu, závazné vyjádøení jistì dají výše jmenovaní. :wink:


Tak já se o èeském fotbale snažím psát od samého zaèátku a za odmenu no tak v èem ta odmìna je? Mì jde èistì o to ,abych když napíšu o nákém zápase ve støedu a dozvím se doplòující informace v sobotu ráno napø. o absencích tak abych je mohl zveøejnit a ne dávat novou odpovìd atd.


když edituješ, tak ostatní nevidí zmìnu, tak je vidìt jen u nových pøíspìvkù. Takže osobnì editace nemám rád, jsou mi k nièemu :wink:


Takže mam zakládat nový pøíspìvek ,když pøíjdeu na dvì nová jména ,která nemùžou hrát?
Uživatelský avatar
tornad
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1000
Registrován: pon dub 18, 2005 20:18
Bydliště: V.M

Příspěvekod Johnny72 » úte zář 06, 2005 17:50

tornad píše:Takže mam zakládat nový pøíspìvek ,když pøíjdeu na dvì nová jména ,která nemùžou hrát?


To je podle mì nejlepší øešení - jinak je dost pravdìpodobné,že se to pøahlédne...
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod tornad » úte zář 06, 2005 18:00

Johnny72 píše:
tornad píše:Takže mam zakládat nový pøíspìvek ,když pøíjdeu na dvì nová jména ,která nemùžou hrát?


To je podle mì nejlepší øešení - jinak je dost pravdìpodobné,že se to pøahlédne...


Dobøe tak to budu dìlat takhle!
Uživatelský avatar
tornad
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1000
Registrován: pon dub 18, 2005 20:18
Bydliště: V.M

Příspěvekod kali » úte zář 13, 2005 0:08

skript je kompletni, vsichni byste meli mit detaily v emailove schrance. Doplnte do skriptu tipy za obdobi 5.9. (pocatek moderovani) - 13.9.
0,5 unit zaklad, 1 unit vyssi med/big, big nebude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Filipi » sob zář 24, 2005 14:05

Asi jsem to špatnì pochopil. Já myslel že na forum má kaødý moderátor umís?ovat jen jednu analýzu s ohodnoceným tipem. Ostatní, pokud nìjaké ohodnocené ještì má, dát jen do scriptu pro moderátory. Má se to tak dìlat? A? to nedìlám jako jediný. Já si to u nikoho ještì nevšimnul, nerad bych byl za vola.

Ještì jedna vìc, když pøidám analýzu do scriptu tak tam mám nefunkèní odkazy a obrázky. Asi nìco dìlám špatnì nebo jestli to tam nejde tak je to dost blbé.
Zatím mì to baví...
Uživatelský avatar
Filipi
Host
Host
 
Příspěvky: 283
Registrován: pát bře 11, 2005 21:15

Příspěvekod tornad » čtv pro 22, 2005 14:28

Jak tento projekt bude pokraèovat dál? Už je stanovena náká hranice úspìšnosti?
Uživatelský avatar
tornad
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1000
Registrován: pon dub 18, 2005 20:18
Bydliště: V.M

Příspěvekod sporttipy » pát pro 23, 2005 11:17

tornad píše:Jak tento projekt bude pokraèovat dál? Už je stanovena náká hranice úspìšnosti?


taky by mì to zajímalo...jak to tedy vypadá??? 8)
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod kali » sob pro 24, 2005 0:39

v prubehu zaveru tohoto mesice a pocatku nasledujiciho se to rozhodne... budete informovani :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron