Propagace

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod smallbody » čtv zář 02, 2004 11:38

Panther píše:Panove existuje tu neco jako vymena banneru ???
diky


No myslim že by sme se mohli domluvit. Napiš mi soukromkou zprávou co máš na mysli.... :wink:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod smallbody » pon zář 06, 2004 10:34

Ahoj. Takže BANNER je pøipravenej ale zatím v rozmìru 468x60.

Menší Bannery budou k dispozici od zejtøka.... :wink:

Všem budeme velmi vdìèni za umístìní BANNERu na své stránky....
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

miesto zelenych...

Příspěvekod AC_28 » pát zář 10, 2004 20:52

Haaaaloooo!!!!

Propagujem Vas tunak... :-))))

http://www.mujweb.cz/sport/acbetts/index.htm

...inak keby ste chceli iny banner, no problemos...

...to miesto zelenych... Oneeee... su tam len tikety, bez analyz, avsak verim ze to je bic na bookies...

GL kolegoveeee!!!!
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

Re: miesto zelenych...

Příspěvekod Gagin » ned zář 12, 2004 12:52

AC_28 píše:Haaaaloooo!!!!

Propagujem Vas tunak... :-))))

http://www.mujweb.cz/sport/acbetts/index.htm

...inak keby ste chceli iny banner, no problemos...

...to miesto zelenych... Oneeee... su tam len tikety, bez analyz, avsak verim ze to je bic na bookies...

GL kolegoveeee!!!!


Super díky AC_28 :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Jandos » ned zář 12, 2004 16:03

Co se tyka te propagace tak kdyz se podivam kolik lidi si tady precte kazde forum a kolik do nej napise smysluplnou analyzu tak tady 95 % lidi pouze opisuje a na tomto foru se veze, takze diky te propagaci tady bude opisovatelu jeste vic a nevim kolik pribude lidi kteri jsem neco napisou ti uz si tohle forum davno nasli.
IMO
Uživatelský avatar
Jandos
Host
Host
 
Příspěvky: 208
Registrován: sob črc 31, 2004 10:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod smallbody » pon zář 13, 2004 7:11

POKUD BUDE MÍT NÌKDO ZÁJEM O PROPAGOVÁNÍ TÌCHTO STRÁNEK NA SVÉM WEBU PAK JSOU K DISPOZICI REKLAMNÍ BANNERY.

NAPIŠTE NA SMALLBODY@PROFISAZKAR.COM A JÁ VÁM JE POŠLU.

DÍKY MOC ZA POMOC. :wink:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod zirkonxx » úte zář 14, 2004 0:49

smallbody píše:POKUD BUDE MÍT NÌKDO ZÁJEM O PROPAGOVÁNÍ TÌCHTO STRÁNEK NA SVÉM WEBU PAK JSOU K DISPOZICI REKLAMNÍ BANNERY.

NAPIŠTE NA SMALLBODY@PROFISAZKAR.COM A JÁ VÁM JE POŠLU.

DÍKY MOC ZA POMOC. :wink:


a proc tu nemuzes napsat linky na nì to se za nì stydis
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod smallbody » úte zář 14, 2004 12:38

zirkonxx píše:
smallbody píše:POKUD BUDE MÍT NÌKDO ZÁJEM O PROPAGOVÁNÍ TÌCHTO STRÁNEK NA SVÉM WEBU PAK JSOU K DISPOZICI REKLAMNÍ BANNERY.

NAPIŠTE NA SMALLBODY@PROFISAZKAR.COM A JÁ VÁM JE POŠLU.

DÍKY MOC ZA POMOC. :wink:


a proc tu nemuzes napsat linky na nì to se za nì stydis


Ne, nestydim se ze nì ale nemam ještì pøístup na FTP! Tak proto.
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod SirRaist » úte zář 14, 2004 12:54

Smallbody - prosím pošli mi jeden velký a jeden malý banner. Až je umístím napíšu.

Jinak proè by toto forum mìlo mít vìtší vìhlas? To je jednoduché...sice se tady na kvalitních rozborech více lidí veze než pøizpívá (jsem taky sprostý opisovaè). Ale když se ze mezi sty lidmi co se jen veze najde jeden takový "Nedo" nebo "Panter" èi já nevím kdo komu to jde jako po másle tak jedinì dobøe ne?! Nekvalitní kecy, tipy bez odùvodnìní, machrování a pod se tady nepodporuje a nemá dlouhého bytí, tudíž zùstávají zde vìtšinou jen dobré rozbory.......výsledek tìch rozborù je vìc druhá. Ale ikdyž tady bude chodit moøe lidí a kteøí budou prd vìdìt tak se nic nestane, protože když nic neví tak nic nenapíšou. Ale naopak to mùže pøílákat lidi co nìco vìdí. Díky zdejším adminùm apod. Jsou rychle mazány hlouposti a pozùstává to podstatné a když bude více lidí kteøí sem budou chodit vzroste pravdìpodobnost že sem vleze nìkdo kdo tomu taky rozumí. A pokud nìkomu vadí že se na nìm nìkdo veze....ok buï dobrý a dostaò se do Profiteamu....tam už budeš dávat své rady jen lidem kteøí jsou minimálnì stejnì dobøí jako ty. Ti už se nevezou. Toliko k mému náhledu na tohle forum.
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Příspěvekod smallbody » úte zář 14, 2004 13:18

SirRaist píše:Smallbody - prosím pošli mi jeden velký a jeden malý banner. Až je umístím napíšu.

Jinak proè by toto forum mìlo mít vìtší vìhlas? To je jednoduché...sice se tady na kvalitních rozborech více lidí veze než pøizpívá (jsem taky sprostý opisovaè). Ale když se ze mezi sty lidmi co se jen veze najde jeden takový "Nedo" nebo "Panter" èi já nevím kdo komu to jde jako po másle tak jedinì dobøe ne?! Nekvalitní kecy, tipy bez odùvodnìní, machrování a pod se tady nepodporuje a nemá dlouhého bytí, tudíž zùstávají zde vìtšinou jen dobré rozbory.......výsledek tìch rozborù je vìc druhá. Ale ikdyž tady bude chodit moøe lidí a kteøí budou prd vìdìt tak se nic nestane, protože když nic neví tak nic nenapíšou. Ale naopak to mùže pøílákat lidi co nìco vìdí. Díky zdejším adminùm apod. Jsou rychle mazány hlouposti a pozùstává to podstatné a když bude více lidí kteøí sem budou chodit vzroste pravdìpodobnost že sem vleze nìkdo kdo tomu taky rozumí. A pokud nìkomu vadí že se na nìm nìkdo veze....ok buï dobrý a dostaò se do Profiteamu....tam už budeš dávat své rady jen lidem kteøí jsou minimálnì stejnì dobøí jako ty. Ti už se nevezou. Toliko k mému náhledu na tohle forum.



PØESNÌ TAK

Zejtra ti to pošlu. Ja je mam doma na disku. A už jsem se dohodl s kalim že je sem na web umístíme takže to bude o to jednodušší.

:wink: Pøedem díky moc za snahu propagovat tento webík. :wink:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron