Propagace

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Gagin » úte zář 14, 2004 15:50

SirRaist píše:Smallbody - prosím pošli mi jeden velký a jeden malý banner. Až je umístím napíšu.

Jinak proè by toto forum mìlo mít vìtší vìhlas? To je jednoduché...sice se tady na kvalitních rozborech více lidí veze než pøizpívá (jsem taky sprostý opisovaè). Ale když se ze mezi sty lidmi co se jen veze najde jeden takový "Nedo" nebo "Panter" èi já nevím kdo komu to jde jako po másle tak jedinì dobøe ne?! Nekvalitní kecy, tipy bez odùvodnìní, machrování a pod se tady nepodporuje a nemá dlouhého bytí, tudíž zùstávají zde vìtšinou jen dobré rozbory.......výsledek tìch rozborù je vìc druhá. Ale ikdyž tady bude chodit moøe lidí a kteøí budou prd vìdìt tak se nic nestane, protože když nic neví tak nic nenapíšou. Ale naopak to mùže pøílákat lidi co nìco vìdí. Díky zdejším adminùm apod. Jsou rychle mazány hlouposti a pozùstává to podstatné a když bude více lidí kteøí sem budou chodit vzroste pravdìpodobnost že sem vleze nìkdo kdo tomu taky rozumí. A pokud nìkomu vadí že se na nìm nìkdo veze....ok buï dobrý a dostaò se do Profiteamu....tam už budeš dávat své rady jen lidem kteøí jsou minimálnì stejnì dobøí jako ty. Ti už se nevezou. Toliko k mému náhledu na tohle forum.


Tohle bylo øeèeno velice hezky a taky velice dobøe a samozøejmì je to pøesnì tak!!!! Moderátoøi se postarají aby to tak zùstalo poøád! :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod smallbody » stř zář 15, 2004 7:59

Omlouvám se ale disk jsem zapomìl doma. Bannery až zítra. :oops: :?
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod SirRaist » stř zář 15, 2004 8:38

smallbody píše:Omlouvám se ale disk jsem zapomìl doma. Bannery až zítra. :oops: :?
njn koukal jsem že nic nedošlo.....však v pohodì ikdyby to bylo za týden tak je to v klidu.
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron