edit

Moderátor: Moderátoři

edit

Příspěvekod jajaja1111 » pon zář 12, 2005 17:42

Chtel bych se zeptat, zda by nebylo mozne editovat sve prispevky.
Uživatelský avatar
jajaja1111
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned srp 21, 2005 23:13

Re: edit

Příspěvekod JaraP » pon zář 19, 2005 13:17

jajaja1111 píše:Chtel bych se zeptat, zda by nebylo mozne editovat sve prispevky.


k tomuto se pøipojuji - konkrétnì mi jde o chat, kde si vedu svùj deníèek. Pøi vyhodnocení bych nemusel posílat novou odpovìï, ale staèilo by jen použít jinou barvu.

Hledal jsem, jestli tady o tomto není nìkde nìco napsané, ale kromì FAQ jsem nic nenašel. A tam je:

Jak zmìním nebo smažu pøíspìvek ?
V pøípadì, že nejste moderátor nebo administrátor, tak mùžete upravovat nebo mazat jen svoje pøíspìvky. Mùžete upravit zprávu (nìkdy jen do omezeného èasu po pøispìní) kliknutím na tlaèítko upravit. Pokud již nìkdo odpovìdìl na váš pøíspìvek, objeví se vám malinký výstup textíku pod pøíspìvkem, když se vrátíte k tématu, což ukazuje, kolikrát jste tento pøíspìvek upravovali. Toto se objeví, pokud nikdo neodpovídal, nebo pokud moderátor èi administrátor zmìnili pøíspìvek (mìli by zanechat vzkaz proè jej zmìnili). Normální uživatelé nemohou pøíspìvek smazat, pokud na nìj nìkdo již odpovìdìl.

Toto tady ale nefunguje.

Pokud nìkdo víte jak na to (samozøejmì jen legálnì :) ), tak poraïte. Dík
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod -=Ondra=- » pon zář 19, 2005 14:33

Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod JaraP » úte zář 20, 2005 9:58



to jsem už døív taky èetl, ale všiml jsem si, že tono ve svém deníèku ty barvy používá, i když není moderátor. Teï jsem se k nìmu mrknul znovu a musím to vzít zpìt - dìlá to jako já, tedy novým pøíspìvkem.

To ale nic nemìní na tom, že ve FAQ je napsané nìco, co není pravda!!!
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod AMZ » úte zář 20, 2005 11:13

Mám ten dojem, že edit nejde /nešel/ používat hlavnì kvùli soutìži z dùvodu možné manipulace s tipy.

Ale jistý si tím nejsem.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Gagin » úte zář 20, 2005 15:34

Jde o to, že pokud by byl dovolen edit, mohl by se tady najít i nìkdo kdo by toho zneužíval, ikdyž vìøím že tady nikdo takový není, pøeci jenom je to takhle jistìjší.

Uživatelé by si potom mohli upravovat své tipy apod. A nechceme dopustit zbyteèné hádky. Asi tak :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod JaraP » stř zář 21, 2005 10:22

Gagin píše:Jde o to, že pokud by byl dovolen edit, mohl by se tady najít i nìkdo kdo by toho zneužíval, ikdyž vìøím že tady nikdo takový není, pøeci jenom je to takhle jistìjší.

Uživatelé by si potom mohli upravovat své tipy apod. A nechceme dopustit zbyteèné hádky. Asi tak :wink:


tomu samozøejmì rozumím, ale nešlo by to vyøešit tak, aby bylo vidìt, co bylo v pøíspìvku opravené? Tøeba jiným fontem. Nevím, jak by to bylo nároèné, tak mì prosím nekamenujte :lol:

Byl to jen takový nápad :idea:
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod Gagin » stř zář 21, 2005 14:58

JaraP píše:
Gagin píše:Jde o to, že pokud by byl dovolen edit, mohl by se tady najít i nìkdo kdo by toho zneužíval, ikdyž vìøím že tady nikdo takový není, pøeci jenom je to takhle jistìjší.

Uživatelé by si potom mohli upravovat své tipy apod. A nechceme dopustit zbyteèné hádky. Asi tak :wink:


tomu samozøejmì rozumím, ale nešlo by to vyøešit tak, aby bylo vidìt, co bylo v pøíspìvku opravené? Tøeba jiným fontem. Nevím, jak by to bylo nároèné, tak mì prosím nekamenujte :lol:

Byl to jen takový nápad :idea:


Bohužel programování by to nejspíš bylo složité a já osobnì bych si s tím rady nevìdìl, jelikož zvládám jen základní vìci, ale každopádnì tu tøeba nìjaký takový programátor a mùže nám øíct jak by to bylo nároèné?

:lol:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron