DOTAZY

Moderátor: Moderátoři

DOTAZY

Příspěvekod quinton » sob dub 17, 2004 13:43

Mám takvej malej dotaz.
Vždy když se pøihlásím tak zmizí oznaèení diskuzí který sem si ještì nepøeèetl. Potom se v tom tìžko orientuju a musím hledat podle datumu.
Dìlá to ještì nìkomu??? Popøípadì èím to je??? :(
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod nedo » sob dub 17, 2004 13:56

Já podobný problém nemám, takže možná bude chyba v nastavení tvého PC. Zkus poslat vzkaz Gaginovi, ten ti urèitì dá pøesnou odpovìï.
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Gagin » sob dub 17, 2004 15:43

Takže mì to bohužel dìlá taky, zkoušel jsem to i z jiného PC ale poøád to samý! :?

Nevím èím to je, ale když používáš jedno PC a dáš pøihlásit automaticky pøi další návštìvì tak se ti to oznaèí OK!

Jinak si to neumím vysvìtlit! :?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod zirkonxx » pon dub 19, 2004 18:37

jedna rada na hlavní stránce fora je odkaz na zobrazení nových pøíspìvkù od pøihlášení a tam se ti zobrazí všechny pøíspìvky od opravdového posledního pøihlášení
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod zirkonxx » pon dub 19, 2004 18:41

konkrétnì to je nahoøe vpravo http://profisazkar.com/forum/search.php ... d=newposts je tam napsáno nìco jako zobrazit všechny nové pøíspìvky od poslední návštìvy---
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

mail

Příspěvekod Pivomil » stř kvě 19, 2004 17:26

Zdravim, pred chvili jsem se zaregistroval a napadla me v souvislosti s tim otazka, zda by bylo mozne mit emailove schranky ve tvaru username@profisazkar.com Nemusi byt moc velke, ale mozna by se sposute lidi hodilo mit zvlast email kam by si mohli nechat zasilat zpravy z tohoto fora, at si to nemusime nechat posilat na stavajici emailove adresy..
Uživatelský avatar
Pivomil
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř kvě 19, 2004 16:55
Bydliště: Czech Republic

Re: mail

Příspěvekod kali » čtv kvě 20, 2004 15:18

Pivomil píše:Zdravim, pred chvili jsem se zaregistroval a napadla me v souvislosti s tim otazka, zda by bylo mozne mit emailove schranky ve tvaru username@profisazkar.com Nemusi byt moc velke, ale mozna by se sposute lidi hodilo mit zvlast email kam by si mohli nechat zasilat zpravy z tohoto fora, at si to nemusime nechat posilat na stavajici emailove adresy..


Nekteri uzivatele uz v soucasne dobe maji emailove adresy ve tvaru neco@profisazkar.com. Vzhledem k tomu, ze web (zatim jen forum) vzniklo za ucelem diskuse a zvyseni vyhernosti a jedna se samozrejme o prodelecny web, byl zrizen hosting s nizkymi naklady. To se projevilo prave na poctu emailovych adres, kterych je k dispozici malo.

T.j samozrejme, ze by slo pridelovat emailove adresy, ale musely by se dokoupit a vzhledem k soucasnemu poctu registrovanych lidi (zhruba po 6 tydnech fungovani) - pres 300, uz by se jednalo o nezanedbatelnou castku...

Takze zatim tezko rict, ale da se o tom uvazovat
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Re: mail

Příspěvekod qwertyy » čtv kvě 20, 2004 16:55

kali píše:
Pivomil píše:Zdravim, pred chvili jsem se zaregistroval a napadla me v souvislosti s tim otazka, zda by bylo mozne mit emailove schranky ve tvaru username@profisazkar.com Nemusi byt moc velke, ale mozna by se sposute lidi hodilo mit zvlast email kam by si mohli nechat zasilat zpravy z tohoto fora, at si to nemusime nechat posilat na stavajici emailove adresy..


Nekteri uzivatele uz v soucasne dobe maji emailove adresy ve tvaru neco@profisazkar.com. Vzhledem k tomu, ze web (zatim jen forum) vzniklo za ucelem diskuse a zvyseni vyhernosti a jedna se samozrejme o prodelecny web, byl zrizen hosting s nizkymi naklady. To se projevilo prave na poctu emailovych adres, kterych je k dispozici malo.

T.j samozrejme, ze by slo pridelovat emailove adresy, ale musely by se dokoupit a vzhledem k soucasnemu poctu registrovanych lidi (zhruba po 6 tydnech fungovani) - pres 300, uz by se jednalo o nezanedbatelnou castku...

Takze zatim tezko rict, ale da se o tom uvazovat


jen kdybys potøeboval - http://www.pipni.cz tam to mají nejlevnìjší (doména *.com + 500MB mì stála asi 300,- za rok :wink: :idea:
"Práce je poslední zpùsob jak si vydìlat peníze"


MOD: fotbal - Itálie
Uživatelský avatar
qwertyy
Host
Host
 
Příspěvky: 1251
Registrován: úte bře 09, 2004 9:19
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod kali » čtv kvě 20, 2004 22:30

Diky Qwertyy, koukal jsem se na to, vypada to very well. Pipni.cz neznam, jsou spolehlivy? Co rychlost?

Akorat nechapu jak muze domena .com + hosting vyjit na 300 za rok, kdyz jen domena stoji 15 USD :?:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod quinton » čtv kvě 20, 2004 23:12

Ještì k tomu oznaèování (neoznaèování) nepøeètených pøíspìvkù. Nevím jak vám, ale mì se zdá že pøi pøihlašování se nejdøíve odhlásím. Napíšu pøihlašovací jméno a heslo a nic. Napíšu to znova a sem uvnitø, ale nejsou oznaèené nepøeètené pøíspìvky. :(
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron