Žádosti o pøijetí - diskuze

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:21

Vlèevskiy píše:Jo, chtìl jsem se zeptát jestli existují v Èeské republice podobnì kvalitní fóra, nebo profisazkar je jaksik nejlepší? Zatím jsem se setkál jen z fórem kolem dvoù a musím teda øíct, že to nedosahoválo ani z pùlky kvalit profisazkaøe.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:21

AMZ píše:to Vlèevskiy: z jazyka (pravopisu) si hlavu nedìlej...


Èeština je tìžká a chyb v ní nasekám rovnìž spoustu.

Já sám mám ale hlavnì obrovské problémy s angliètinou a nìkdy bych velmi uvítal, kdyby zde byla nová sekce:

pøeklady z/do angliètiny :wink:

Obèas se musím se sázkovkami hádat a s mojí slabouèkou angliètinou "mám problémy vysvìtlit jim problém" :lol:

Podobnì jsem na tom, když mám luštit nìjaké bonusy u sázkovek a k nim dlouhé podmínky a vysvìtlivky.

-------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:21

AMZ píše:Profisazkaø.com je v souèasnosti to nejlepší, co mùžeš na èeském nebo slovenském webu ohlednì tipování najít.

kalimu po mým slovech asi "naroste høebínek", ale jsou Vánoce, tak a? má ode mne nìjaký dárek :wink:

Škoda jen, že tento web svoji pozici na trhu nedokáže øádnì zhodnotit...

-------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:22

Salat píše:Taky se pripojuju k tomu, ze co se tyce ceskejch a slovenskejch stranek, je profisazkar to nejlepsi, co se da najit. A myslim ze je to hlavne diky te selekci clenu, bez ni by totiz nebyla uroven ani nahodou takova, jaka je
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:22

kali píše:
AMZ píše:Profisazkaø.com je v souèasnosti to nejlepší, co mùžeš na èeském nebo slovenském webu ohlednì tipování najít.

kalimu po mým slovech asi "naroste høebínek", ale jsou Vánoce, tak a? má ode mne nìjaký dárek :wink:

Škoda jen, že tento web svoji pozici na trhu nedokáže øádnì zhodnotit...

-------------------------------------------------------------


no, AMZ .... hrebinek narostl :D :oops:
ne, vazne, tato slova nas tesi, nicmene realita je takova, ze ovace sklizime jen diky Vam, lidem, kteri na forum prispivate ... respekt a podekovani si zaslouzite Vy, nebot forum je tam, kde je, diky Vam :thumbup1:

Co se zhodnoceni tyce... cilem webu je sdruzovat sazkare na pratelske bazi, komerce nas nezajima, ja osobne si myslim, ze ve chvili, kdy zacne sazkarske forum mit za cil vydelavat penize na sve existenci, pak zacne stradat po strance sazkarske... Za svoji osobu muzu rici, ze rad doplacim na forum z vlastni kapsy a komercni provazanost nas prakticky nezajima, protoze toto forum je zalozene na jinem duchu...

... spolecne proti bookies, bez hadek a vzajemneho osocovani, rodinne forum, tot cil nas vsech (doufam).

Prestiz, pozice na "trhu"... who cares? Ja ne. Zde jsem poznal lidi, kterych si vazim, at uz po strance sazkarske ci lidske, tot neco, co na komercnim webu nenajdu :wink:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » pát pro 23, 2005 10:24

Doufám že k této diskuzi budou mít ci øíct i ostatní a pohneme se dál. Každý nápad je vítán. Každá nabídnutá pomoc samozøejmì taky :P
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod JaraP » pát pro 23, 2005 11:38

AMZ píše:to Vlèevskiy: z jazyka (pravopisu) si hlavu nedìlej...


Já sám mám ale hlavnì obrovské problémy s angliètinou a nìkdy bych velmi uvítal, kdyby zde byla nová sekce:

pøeklady z/do angliètiny :wink:

Obèas se musím se sázkovkami hádat a s mojí slabouèkou angliètinou "mám problémy vysvìtlit jim problém" :lol:

Podobnì jsem na tom, když mám luštit nìjaké bonusy u sázkovek a k nim dlouhé podmínky a vysvìtlivky.


s cizíma jazykama (pro èeštináøe: s cizími jazyky :wink: ) mám taky obèas problémy. Angliètina s odøenýma ušima, sem tam nìco z nìmèiny. Obèas sleduju on-line pøenosy i v jiných jazycích, a to je pak pro mì dobrá zábava s pøekladem - španìlština, italština, ale tøeba i finština :)
Možná by nebylo od vìci dát nìkam téma Slovníèek napø. s pøehlednou tabulkou základních pojmù nebo tøeba i bez tabulky po jednotlivých jazycích.
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod AMZ » pát pro 23, 2005 11:57

to -=Ondra=-:

Dìkuji moc za Tvoji nabídku ohlednì pøípadných pøekladù z/do angliètiny.

Zatím jsem to vždy nìjak zvládl, ale jeden nikdy neví, kdy budu pomoc potøebovat, takže ještì jednou díky.

-------------------------------------------------------------

Možná by skuteènì nebylo na škodu založit sekci:

Pøeklady z/do angliètiny

Myslím, že nejsem jediný, kdo s ní zápasí a vìøím, že by tuto rubriku využili i jiní.

Samozøejmì by se zde nepøekládaly dlouhé èlánky, ale skuteènì jen pomoc v nouzi - tzn. korespondence a reklamace mezi námi sázkaøi a netovými sázkovkámi a pod.

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod sporttipy » pát pro 23, 2005 12:03

AMZ píše:to -=Ondra=-:

Dìkuji moc za Tvoji nabídku ohlednì pøípadných pøekladù z/do angliètiny.

Zatím jsem to vždy nìjak zvládl, ale jeden nikdy neví, kdy budu pomoc potøebovat, takže ještì jednou díky.

-------------------------------------------------------------

Možná by skuteènì nebylo na škodu založit sekci:

Pøeklady z/do angliètiny

Myslím, že nejsem jediný, kdo s ní zápasí a vìøím, že by tuto rubriku využili i jiní.

Samozøejmì by se zde nepøekládaly dlouhé èlánky, ale skuteènì jen pomoc v nouzi - tzn. korespondence a reklamace mezi námi sázkaøi a netovými sázkovkámi a pod.

-------------------------------------------------------------


kdyby mìl nìkdo zájem o velice dobrého pomocníka ve výuce angliètiny-konkrétnì taxus learning (http://www.taxus.cz) a? mi napíše SZ a domluvíme :wink: naè platit 6000Kè? Jsou i jiné zpùsoby... 8) :wink:
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod AMZ » pát pro 23, 2005 12:27

Nyní pøed Vánocemi je taková poklidná doba pro sázkaøe /nic moc k tipování/, tak se zapojte do diskuze.

Pokud to zde místo diskuze bude vypadat jako monolog nebo dialog, tak se pøípadných zmìn nedoèkáte.


Pro pøíklad uvedu možný vznik nové rubriky Poker:

V sekci Strategie sázení vedete mezi sebou debatu s témìø 70 odpovìïmi na 7 stranách. Když vám chci pomoc a založit novou sekci Poker, tak se ozvou asi další 4 (!!!) lidi. Zbytek najednou mlèí.

Já bych si poker nìkdy rád vyzkoušel, ale zkušenosti mám nulové. Zakládat ale novou sekci pro 5 lidí nemá skuteènì význam. Kdyby vás bylo tøeba dvacet, dalo se o nové sekci uvažovat, pokusnì ji zøídit a po mìsíci vyhodnotit její smysl. V pøípadì malé aktivity èlenù ji pak zrušit. Ale mohlo se to alespoò zkusit. Ale 5 lidí je málo...

To byl jen pøíklad pro názornost.

2 595 registrovaných èlenù a jen mì zajímá poker a jen já neumím anglicky.

Pìkné.... :shock:

-------------------------------------------------------------

to sporttipy: Díky za nabídku, ale nìco už mám pøislíbeno od kamaráda, takže uvidím, co to bude.

Mìl jsem však na mysli pøípadnou nutnou výpomoc ve složitìjších výrazech pro všechny èleny "profisazkar.com"

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků