Moderovani ligy - faze 1 (shrnuti)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod tornad » stř úno 08, 2006 11:15

Mam dotaz kdy bude to hodnocení?
Uživatelský avatar
tornad
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1000
Registrován: pon dub 18, 2005 20:18
Bydliště: V.M

Příspěvekod kali » stř úno 08, 2006 11:28

vyhodnoceni je kompletni, zatim byli obeslani pouze lide, kteri byli vyrazeni ze skriptu (t.j. kdo zatim nic nedostal tak zustava). Jeste ted doprogramovavame neco do skriptu, coz by melo byt hotovo dnes ci zitra. V okamziku kdy to bude hotove budou vsichni moderatori obeslani sz s detaily
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod tornad » stř úno 08, 2006 11:53

kali píše:vyhodnoceni je kompletni, zatim byli obeslani pouze lide, kteri byli vyrazeni ze skriptu (t.j. kdo zatim nic nedostal tak zustava). Jeste ted doprogramovavame neco do skriptu, coz by melo byt hotovo dnes ci zitra. V okamziku kdy to bude hotove budou vsichni moderatori obeslani sz s detaily


tak to mì tìší èekal jsem opak :)
Uživatelský avatar
tornad
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1000
Registrován: pon dub 18, 2005 20:18
Bydliště: V.M

Příspěvekod quinton » úte bře 14, 2006 11:26

Zjistil jsem, že možná nìkde nastala chyba pøi rozesílání pravidel do moderování lig - 2. fáze.
Nìkomu tyto pravidla vùbec nedošla.

V minulých 2 týdnech vám mìli dojít 2 SZ

moderování ligy - 2. fáze
doplnìní pravidel

Komu tyto SZ nedošly, napištì mi prosím a já je zkusím poslat znovu. :wink:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Vladan Hynek » stř bře 15, 2006 8:42

Téma ve kterém se diskutovalo tak jste uzavøeli. Tak ještì jednu poznámku napíši zde.

Mìl jsem za to, že moderátor ligy (když už tomu vìnuje tolik èasu)
bude dìlat struèný náhled na všechny zápasy které se v daném kole hrají.
Když se podívám zpìtnì do pøíspìvkù vìtšiny moderátorù, tak si obvykle hodí do pøíspìvku nabídku nìjaké SK( nevidím význam) a pak velmi pìknì analýzují 1-3 zápasy daného kola.

No jo jenže tohle v podstatì dìlají všichni aktivní èlenové memebrs, že si vyberou jeden èi dva zápasy a ty analýzují. A to že je nìkdo odborník na jednu ligu (jsem samozøejmì rád, že takoví lidé tady pracují) a vybírá si zápasy právì z dané ligy pøece nesnižuje práci lidí, kteøí pøispívají do rùzných odvìtví.

Tak nevidím dùvod, proè se èlenit. Podle mì je to opravdu jen na tom jak je kdo aktivní a né na tom zda pøispívá do jedné ligy nebo všeobecnì. Navíc názor, že je nìkdo odborník na nìjakou ligu bych zas tolik nepøeceòoval, poøád je to sport a pøekvapení je tolik, že i ten nejvìtší expert mùže mít horší úspìšnost, než obèasný pøispívající do dané ligy.

To byl mùj názor na moderování lig.

PS : Nechi ten systém mìnit. Pokud totiž budou moderátoøi plnit funkci pro kterou se rozhodli, tzn. informovat ostatní èleny skupiny members o zápasech v nadcházejícím kole, tak a? mají klidnì výhod více. Ale v pøípadì, že budou "pouze" analýzovat vybrané zápasy, tak se stávají obyèejnými èleny memebrs a nevidím dùvod pro jakékoliv další pøívlastky.

Dìkuji, že jsem se mohl vykecat a pøeji všem jen úspìšné analýzy :wink:
Vladan Hynek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř čer 22, 2005 7:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod quinton » stř bře 15, 2006 9:35

No, nemùžu mluvit za ostatní moderátory, ale proè bych se psal s analýzou pod kterou potom napíšu nobet.
Jenom vyhledání informací mi zabere dost èasu.

Pokud se mì ale nìkdo zeptá. "Quintone, co si myslíš o zápase ....."
Myslím si, že pokud jsem v tu dobu nebyl mimo, vždy se odpovìdi doèkal.

Mám takový pocit že pokud moderátora slušnì požádáš, vìtšinou ti na otázku odpoví.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Vladan Hynek » stř bře 15, 2006 10:11

quinton píše:No, nemùžu mluvit za ostatní moderátory, ale proè bych se psal s analýzou pod kterou potom napíšu nobet.
Jenom vyhledání informací mi zabere dost èasu.

Pokud se mì ale nìkdo zeptá. "Quintone, co si myslíš o zápase ....."
Myslím si, že pokud jsem v tu dobu nebyl mimo, vždy se odpovìdi doèkal.

Mám takový pocit že pokud moderátora slušnì požádáš, vìtšinou ti na otázku odpoví.


To chápu, ale jak zjištíš, že je ten zápas nobet ? Buï jsou nevhodné kurzy se daným zápasem vùbec zabývat, anebo zjistíš nìco proè to nesázet. A to by podle mì mìl moderátor do toho preview na dané kolo struènì napsat.

Jeden návrh zvenèí, který je myslím akceptovatelný:
Nešlo by k moderátorùm psát kterou soutìž moderují? U nìkterých je to jasné a tak vím koho se zeptat, ale u nìkterých dodnes podle pøíspìvkù netuším ,kterou soutìž moderují. Není to výtka jen návrh.
Vím že tam není moc místa, tak bych vynechal ten nápis "moderátor ligy" a dal tam tøeba "Mužský tenis" nebo "Gambrinus liga" atd. Když to necháte v té èervené tak bude jasné že je to moderátor a navíc se bude vìdìt co moderuje. Dík
Vladan Hynek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř čer 22, 2005 7:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod quinton » stř bře 15, 2006 10:20

Jde tu o to že kolem avataru nejde moc vìcí dopisovat.

Napadly mì 2 vìci. Udìlat pro moderátory lig spoleèné avatary s názvem ligy kterou moderují (popøípadì znakem ligy).

Nebo si každý do podpisu napíše tuènými èervenými písmy co moderuje.

Napø:
Moderátor ligy - Belgie, fotbal
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Vladan Hynek » stř bře 15, 2006 10:30

Asi by bylo lepší, kdyby jste si to rozhodli mezi sebou zda si to chcete dopsat sami do podpisu nebo vám to hodí moderátoøi fóra do avataru.
A? jedno èi druhé by bylo zpøehlednìním. :wink:
Vladan Hynek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř čer 22, 2005 7:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kali » stř bře 15, 2006 11:05

Ad analyzovani vsech zapasu: to je v podstate nemozne z casovych duvodu, podstatne je, ze se muzu moderatora zeptat na zapas, ktery se mi libi (pokud ho moderator uz nerozebral) a dostanu k tomu info od experta. Mezi membery jsou lide, kteri v podstate pracuji v podobnem rozsahu jako moderatori, takze by se mohli z fleku pripojit, ale pokud se sami neozvou, tak zrejme zajem nemaji. Neni to o tom, ze by to byla closed sekce, kam nikoho nechceme, ba prave naopak, chceme pokryt vsechny ligy - to je hlavni cil

do avataru to hodit nejde.

Pouzivam variantu podpisu, coz je myslim dostatecne prehledne :arrow:
0,5 unit zaklad, 1 unit vyssi med/big, big nebude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron