DISKUZE: Tipy v sekci pro moderatory!

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:14

procpak mistre?, nemate edit, takze sem musel se opravit zpetne 8)
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod quinton » úte bře 14, 2006 16:19

2 HP_service

Asi bych si na to už nevzpomnìl protože ten tip nevyšel, ale že jsi se ozval ty Monte, hned mì to napadlo :wink:

http://www.profisazkar.com/forum/viewto ... ght=#73845
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 16:20

HP_service píše:procpak mistre?, nemate edit, takze sem musel se opravit zpetne 8)


Mistr proto, ze mas v oblibe ostatni upozornovat na jejich hrube chyby a skoro bych rekl i v nekterych pripadech to vyzniva jako vysmivani... Ale s tim vysmivanim je to jen muj osobni pocit... neber si ti zle.. :wink:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod Mafix » úte bře 14, 2006 16:22

-=Ondra=- píše:
frantapriklep píše:Kurz v stávkovej padne keï ho naložíte za desa?tisíce a nie za pár bubákov ktoré dajú užívatelia tohto fóra.Padá preto že sa na to nakladá na celom svete a nie len tu!!!


Tak to teda doufam, ze toto forum neni na tak nizke urovni aby tady vetsina davala tipy za "pár bubákov"... Za par bubaku mozna dam tipy, ktere ohodnocuji duverou 1-2/10 ale ne neco s 4,5,6+/10!! Rozhodne verim, ze nejsem sam, kdo tady za desetklacku neco da... Verim, ze dobry tip tady na foru by mohl za urcitych okolnosti osolen desetitisici pouze pokud beru v uvahu prostredky membru tohoto fora.


Ja tiez verim, ze su tu ludia ktori nakladaju aj seriozne nie len z nudy.
Ja som vzdy bol za ujednotenie stupnice dovera/vklad, niekde v pravidlach, aby bolo jasne, aka vysoka je dovera 7/10 alebo aky vysoky je vklad 7/10 a kazdy by to musel pri analyze uvadzat, inak v tom mame mierny chaos a v skutocnosti ked nejaky chytrak napise 9/10 a potom to da za 20cku, tak to teda vobec neodzrkadluje realitu.
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:30

-=Ondra=- píše:
HP_service píše:procpak mistre?, nemate edit, takze sem musel se opravit zpetne 8)



Mistr proto, ze mas v oblibe ostatni upozornovat na jejich hrube chyby a skoro bych rekl i v nekterych pripadech to vyzniva jako vysmivani... Ale s tim vysmivanim je to jen muj osobni pocit... neber si ti zle.. :wink:


kdo me zna, tak vi ze si neberu servitky a nelezu lidem *********, co si myslim reknu :)
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:33

quinton píše:2 HP_service

Asi bych si na to už nevzpomnìl protože ten tip nevyšel, ale že jsi se ozval ty Monte, hned mì to napadlo :wink:

http://www.profisazkar.com/forum/viewto ... ght=#73845


Quintone, to je jako mi ukazat fotku z myho detstvi, v ty dobe sem ani trochu nechapal zdejsi hiearchii jako ji chapu ted , bohuzel
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:35

btw quintone a spol odvadite pozorniost jinnam a nechcete resit vecnou kritiku nefair systemu, kt. tu panuje
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 16:37

HP_service píše:
-=Ondra=- píše:
HP_service píše:procpak mistre?, nemate edit, takze sem musel se opravit zpetne 8)



Mistr proto, ze mas v oblibe ostatni upozornovat na jejich hrube chyby a skoro bych rekl i v nekterych pripadech to vyzniva jako vysmivani... Ale s tim vysmivanim je to jen muj osobni pocit... neber si ti zle.. :wink:


kdo me zna, tak vi ze si neberu servitky a nelezu lidem *********, co si myslim reknu :)


Tak to jsme na tom stejne... proto rikam jak cejtim to tvy vypichovani cizich chyb! :wink: Sam vis, ze kdyz rychle pises, tak se tam nejaka chyba sem tam dostane a tudis na ne upozornovat mi prijde detinske...
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:38

jako estli ti fakt vadi ze sem z recese napominal lidi za pravopisny chyby, tak mi ***** zada :)
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod Mafix » úte bře 14, 2006 16:39

Mala poznamka odomna, urcena hlavne frantovi

Ja by som chcel poznamenat na obranu moderatorov, ze uverejnovanie odkazu bolo v pravidlach skriptu , ktory je s forom prepojeny, a moderatori len dodrziavali pravidla, ktore boli jasne dane. Preto niektore reakcie na tychto moderatorov neboli spravne. Myslim, Franta, ze si mal skor navrhnut nejaku zmenu pravidiel, a nie rovno utocit trosku detinsky na moderatorov.
Ja si vazim kazdeho tipera, aj teba, ale vidim ta tu par dni a uz si tu napisal miesto analyz stovky stran kritiky na system, ktory je dany a pravom urceni niekym, kto toto forum zakladal.
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků