DISKUZE: Tipy v sekci pro moderatory!

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod frudolf » úte bře 14, 2006 17:26

quinton píše:Ono tu jde hlavnì o to, že tu je vìènì nìkdo nespokojený.



Toto forum bychom chtìli nasmìøovat tak, aby se co nejvíce lidí zaèalo specializovat na urèitou ligu / soutìž. Protože vìøíme že ve specializaci je síla.

Tak tohle je pro me novinka :shock: :shock: :shock: O neco podobneho jsem se pokousel asi pred rokem-TIP DNE!!!Lepe receno-melo to byt spise TIP VIKENDU.
frudolf
Host
Host
 
Příspěvky: 1249
Registrován: pon led 03, 2005 9:40

Příspěvekod p.a. » úte bře 14, 2006 18:06

Myslím, že každá rozumná výmìna má svùj smysl. To se ukázalo i zde (viz odstranìní upozoròování na tipy jen pro moderátory), které mì taky dost toèilo. Ale MODERÁTOØI mají také pravdu v tom, že moderátorem se mùže stát každý, ta možnost tu je. Myslím, že dost èlenù members se moderátorem stát nemùže, protože zodpovìdné moderování vyžaduje velkou porci èasu. Vìøím že dost èlenù members zkrátka tento èas nemá (vèetnì mì) a nemohl by tedy práci moderátora vykonávat dobøe. Já moc èasu nemám, a proto je èetnost mých pøíspìvkù taková jaká je. Jsou zde moderátoøi kteøí svou práci dìlají skvìle, a jajich analýzy je radost èíst už jenom kvùli informovanosti. Práci nìkterých moderátorù nemohu hodnotit, protože spravují sekce, které mì nezajímají. Nechci lézt nìkomu do ******, ale pøíspìvky moderátorù, které ètu mají vysokou úrovìò, a protože svým pøíspìvkùm vìnují jistì mnohem víc èasu než já, je podle mì správné, že za to mají nìjakou výhodu. Musím ovšem dodat, že stejnì vysokou hodnotu mají i informace od øadových members v sekcích, které navštìvuji, ale moderátor se zkrátka vìnuje všem zápasùm ve své lize, a proto tedy to zvýhodnìní. Pravidla byly jednou nastaveny takto, takže není co øešit.
Tuto debatu jsem si doopravdy rád pøeèetl.
Všem hodnì štìstí.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod white-hat » úte bře 14, 2006 18:18

nedo píše:Vìta "Tip je ve skriptu pro moderátory" už se tu neobjeví.
Tuto situaci dokázali promptnì vyøešit lidé povolaní, a tak už to v budoucnu nebude nikoho provokovat.


myslím, že zatím nejlepší øešení...pro dost lidí to bylo jako pìst na oko, tak to bude zøejmì lepší..
Osobnì si myslím, že tento skript pro moderátory je skuteènì nìco na zpùsob closed in closed, ale na druhou stranu celkem chápu, že moderátoøi by mìli být trošku zvýhodnìni za svoji práci oproti ostatním..
Rovnìž si nemyslím, že tìch pár hot-infos pro moderátory by mì èi ostatní nìjak zvláš? vytrhly, tento web i tak poskytuje dost cenných info..
ale myslím, že tato diskuze byla spíš vyvolána kvùli øešení samotného principu nepøístupnosti nìkterých vìcí ostatním members..
Nepracuji pro peníze, peníze pracují pro mě...
Uživatelský avatar
white-hat
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 246
Registrován: pon úno 06, 2006 22:31
Bydliště: Bužumbura

Příspěvekod mobil » úte bře 14, 2006 19:41

Vela kriku pre niè.
Predsa niè nie je zlé na tom, keï som slušne napísal svoj názor. Neprotestujem proti skriptu-ale proti spôsobu uverejòovania správy o skripte a to je zásadný rozdiel. Podobné keci, že stále je niekto nespokojný si je treba necha? pre svoju rodinu. Keï nemám právo slušne prezentova? svoj názor, tak tu naozaj nemám èo hlada? a poznámku quintona o prasati ani nebudem komentova?, lebo by som rozprúdil ïalšiu nechcenú diskusiu. :!:
Koudelka, JZD CHvojkovice-Brod:
"Nemusí pršet, jen když kape!"
Uživatelský avatar
mobil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř říj 06, 2004 12:51
Bydliště: Prievidza

Příspěvekod nedo » úte bře 14, 2006 20:16

mobil píše:Podobné keci, že stále je niekto nespokojný si je treba necha? pre svoju rodinu.
Této Tvé poznámce radìji nechci rozumìt. Nebo radìji budeme dìlat že tomu nerozumíme - a je to. Každopádnì bys to nemìl pøehánìt (si myslím).


mobil píše:Keï nemám právo slušne prezentova? svoj názor, tak tu naozaj nemám èo hlada? a poznámku quintona o prasati ani nebudem komentova?, lebo by som rozprúdil ïalšiu nechcenú diskusiu. :!:

"Slušnì prezentovat" znamená to, že se navážíš do našich rodin? Jen se ptám - abych vìdìl kde jsou Tvoje hranice slušnosti. Vidím, že neuvìøitelnì nízko... :oops:
A tu quintonovu poznámku si pøeèti ještì jednou :
quinton píše:Ono totiž prase od plného koryta neodeženeš (tímto na nikoho neútoèím a nechci nikoho urazit).
Za prvé se jedná o staré èeské pøísloví (což samo o sobì nikoho neurazí) a za druhé si všimni co napsal do závorky. Takže další nechtìnou diskusi bys urèitì nerozproudil, kdybys chtìl komentovat nìco podobného...
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod mobil » úte bře 14, 2006 20:25

Preèítaj si nedo môj prvý príspevok a skús napísa?, èo je na òom nefér.
Dostalo sa mi odpovede o "vždy nespokojných" a význam poznámky quintona o prasati je snáï jasný aj keï pripojil zátvorku. A to, že je to staré príslovie má na tom nieèo ospravedlni??
Koudelka, JZD CHvojkovice-Brod:
"Nemusí pršet, jen když kape!"
Uživatelský avatar
mobil
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř říj 06, 2004 12:51
Bydliště: Prievidza

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 20:25

veta typu to mi **** zada, coz normalni clovek pochopi jako ve smyslu ty vole to je teda nater nebo treba fiha to je vec, pochopi ondra jako jeho urazku, a pak prijde nedo a opet ocernuje lidi jeho schyzou, co na to rict, drzet hubu a krok :cry:
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod nedo » úte bře 14, 2006 21:02

HP_service píše:veta typu to mi **** zada, coz normalni clovek pochopi jako ve smyslu ty vole to je teda nater nebo treba fiha to je vec, pochopi ondra jako jeho urazku, a pak prijde nedo a opet ocernuje lidi jeho schyzou, co na to rict, drzet hubu a krok :cry:



:lol: :lol: :lol:
To je celkem náøez.

To už snad sem nepsat nic (protože kdo není sprostý jako dlaždiè, tak oèeròuje lidi a má asi i nìjakou schýzu - nebo co) a uzamknout to tu.
Myslím si že všichni kdo tu chtìli vidìt nìjaký zájem o øešení situace tak ho vidìli (a také o nìm napsali). A aby sem chodili nìjací lidé a využívali tuto diskusi k nesmyslným osobním útokùm. to je asi zbyteèné...

Téma zamèeno.
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod p.a. » úte bře 14, 2006 21:03

Myslím, že zavedení této debaty k osobním invektivám nikomu nepomùže. Jesli se má nìco øešit, tak situace na fóru a ne osobní vìci jeho pøíslušníkù.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod -=Ondra=- » stř bře 15, 2006 2:04

HP_service píše:veta typu to mi **** zada, coz normalni clovek pochopi jako ve smyslu ty vole to je teda nater nebo treba fiha to je vec, pochopi ondra jako jeho urazku, a pak prijde nedo a opet ocernuje lidi jeho schyzou, co na to rict, drzet hubu a krok :cry:


Ja uz se jen bavim... :lol: :lol: :lol: :lol: (a rozhodne jsem se nikdy neurazil...)
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron