DISKUZE: Tipy v sekci pro moderatory!

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod widush » úte bře 14, 2006 16:39

HP_service píše:btw quintone a spol odvadite pozorniost jinnam a nechcete resit vecnou kritiku nefair systemu, kt. tu panuje


:punk: presne tak!!! :yes:
Uživatelský avatar
widush
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1542
Registrován: sob dub 23, 2005 8:47
Bydliště: pri počítači

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 16:40

HP_service píše:jako estli ti fakt vadi ze sem z recese napominal lidi za pravopisny chyby, tak mi **** zada :)


Tak tohle uz je fakt moc OT... :offtopic:

Muzes rikat vse na rovinu, ale alespon trochu slusnosti by to chtelo pane profesore... :cry2: :razocaran:

Timto koncim tuto diskuzi, kterou jsem vyprovokoval a za jejiz OT rozvadeni se omlouvam...
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod JaraP » úte bře 14, 2006 16:47

HP_service píše:jako estli ti fakt vadi ze sem z recese napominal lidi za pravopisny chyby, tak mi **** zada :)


vidím, že diskuze je v plném proudu. :wink:

Jestli v ní chceš ale tímto stylem pokraèovat, tak to radši vypni kompl a bude nám všem líp.

Jen tak mimochodem, pøeèti si tu svou vìtu a napomeò se za ni :wink:
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod quinton » úte bře 14, 2006 16:51

Ono tu jde hlavnì o to, že tu je vìènì nìkdo nespokojený.

Když se zakládala skupina members, bylo tady hafo lidí kteøí to hned odsuzovali. Vyhrožovali jak odejdou pokud toto nastane. Že forum padne a budemem si tu psát v pìti lidech. Kolik nadávek jsem si na sebe ale i ostatní realizátory pøeèetl.

Jak to dopadlo? Forum šlape a do mìsíce byli všichni tito pochybovaèi v Žádostech o pøijetí. Ono totiž prase od plného koryta neodeženeš (tímto na nikoho neútoèím a nechci nikoho urazit).

Toto forum bychom chtìli nasmìøovat tak, aby se co nejvíce lidí zaèalo specializovat na urèitou ligu / soutìž. Protože vìøíme že ve specializaci je síla.
Nìkdo mi sice namítne: "Já sleduji fotbal všeobecnì". Ok sleduj ho, ale máš takový rozhled jako kali v Brazílii? Jako Eric ve Španìlsku atd atd.
Samozøejmì že ne, protože to jsou lidi kteøí tu soutìž mají nastudovanou.
A pokud nìkdo, koho jsem v životì nevidìl napsat o Belgickém fotbale napíše tip, je mi jasné že ho nìkdo opsal a nemá ani tolik slušnosti aby uvedl pravého autora myšlenek daného tipu.


BTW: Ten odkaz tam byl jen proto že jsem chtìl upozornit jak rychle ten kurs mùže spadnout.
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:53

-=Ondra=- píše:
HP_service píše:jako estli ti fakt vadi ze sem z recese napominal lidi za pravopisny chyby, tak mi **** zada :)


Tak tohle uz je fakt moc OT... :offtopic:

Muzes rikat vse na rovinu, ale alespon trochu slusnosti by to chtelo pane profesore... :cry2: :razocaran:

Timto koncim tuto diskuzi, kterou jsem vyprovokoval a za jejiz OT rozvadeni se omlouvam...


lol Ondro nevim co te zas urazilo, ale ses na muj vkus nakej precitlivelej 8)
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:54

moderatori si nasli terc a za chvili to tu zamknou 1.01 value :D
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 16:55

melo tam stat tak to mi **** zada, jako ze se divim tomu ze ti to tak vadi, nedelej z komara velblouda :)
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod ipsoft » úte bře 14, 2006 17:09

quinton píše:Ono tu jde hlavnì o to, že tu je vìènì nìkdo nespokojený.

Když se zakládala skupina members, bylo tady hafo lidí kteøí to hned odsuzovali. Vyhrožovali jak odejdou pokud toto nastane. Že forum padne a budemem si tu psát v pìti lidech. Kolik nadávek jsem si na sebe ale i ostatní realizátory pøeèetl.


Quintone, s tym ze bude stale niekto nespokojny sa treba len zmierit a hodit to za hlavu, tiez mam skusenost so spravou dost velkeho fora, a tento problem bol, je aj dalej bude, vsetkym sa nezavdacis :)

A teraz k teme: Moderovani lig je podla mna dobry napad, aj ked moderatorom nie som. Preco? podla mna z toho dovodu, ze su aktivni clenovia a aktivnejsi clenovia, teda niekto tomu venuje hodinu denne, ma to ako vedlajsi prijem alebo zabavu, a niekto tomu venuje 3-4-5 hodin denne a ma to ako hlavny prijem. Tiez ten cas poskytnutej informacie je velmi dolezity, aj ked sa to mnohym nezda. Mne osobne sa vela krat stalo, ze som svoj tip hodil na 5 for, a za hodinu bol kurz o 0,10 mensi :idea: (tym netrvdim na 100% ze to bolo kvoli rozboru a tipu, ale aj to je jedna z moznosti).
Tiez som na zaciatku moderovania lig uvazoval o prevzati zenskeho tenisu, a pisat ho obsiahlejsie tu na profisazkarovi, ale nebol cas, takze som to nedotiahol. Moj nazor je ze Moderovani lig je dobry napad, preco nie, ved KAZDY ma moznost sa tam dostat.
A k tomu ze tu niekomu vadilo, ze moderatori pisu do fora "NOVY TIP V SKRIPTU PRE MODERATORI" - nevidim v tom najmensi problem, asi este nie je dorobene informovanie moderatorov nejakym inym sposobom (sms alebo pod.) - teda aspon v case ked som bol v skusobnom obdobi na moderovanie sa nieco take spominalo, ze budu moderatori informovani specialne.
Uživatelský avatar
ipsoft
Host
Host
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtv zář 09, 2004 13:52
Bydliště: Zvolen, SR

Příspěvekod Mafix » úte bře 14, 2006 17:16

Informovanie o tipe v skripte bolo dane v pravidlach, kazdy moderator, ktory to urobil, tak poctivo dodrziaval pravidla, preto napadat moderatorov za dodrziavanie danych pravidiel sa mi vidi trosku nemiestne.
Navyse kritikou dost detinskou, miesto toho aby to bola kritika konstruktivna.
Informovanie malo zabezpecit aj previazanost fora so skriptom.

Trosku ma zaraza aj dalsia vec, ze tento system sa stal tercom kritiky az po pol roku fungovania bez pripomienok. Kde boli pripomienky v case zavadzania neviem.
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod nedo » úte bře 14, 2006 17:21

Vìta "Tip je ve skriptu pro moderátory" už se tu neobjeví.
Tuto situaci dokázali promptnì vyøešit lidé povolaní, a tak už to v budoucnu nebude nikoho provokovat.
Na systému skriptu pro moderátory není tøeba nic mìnit. I když tu nìkdo omýlá jak je to nefér (aniž by øekl co konkrétnì se mu zdá nefér), pøestože už tu nìkolikrát bylo vysvìtleno že jenom takto to je fér.
Smutné na tom je to, že se tu opìt najdou i tací, kteøí snahu nìkoho o vyøešení nìèeho (pøestože není co øešit, nicménì alespoò se docílilo pro budoucnost odtranìní provokativních vìt o moderátorském skriptu) - a já vìøím že založení tohoto tématu bylo vedeno seriózní snahou - zneužívají jen k tomu, aby tu vyvolávali hádky o slovíèka a používali pokud možno co nejvíc vulgarismù...
Je to sice škoda, nicménì mnozí se projevili - a to je také dobøe.
Každopádnì si myslím že nemá smysl v tomto tématu pokraèovat...
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron