DISKUZE: Tipy v sekci pro moderatory!

Moderátor: Moderátoři

DISKUZE: Tipy v sekci pro moderatory!

Příspěvekod frantapriklep » úte bře 14, 2006 7:01

Pikalek píše:Dva zapasy uz jsou v sekci pro moderatory. ;-)


a ja mám štyri zápasy rozobrané v poèítaèi :tongue10:
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 8:33

frantapriklep píše:a ja mám štyri zápasy rozobrané v poèítaèi :tongue10:


Nevim proc porad rejes... :? :? zapasy tady vcas pred zacatkem uvidis...
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod JeryJery » úte bře 14, 2006 8:40

-=Ondra=- píše:
frantapriklep píše:a ja mám štyri zápasy rozobrané v poèítaèi :tongue10:


Nevim proc porad rejes... :? :? zapasy tady vcas pred zacatkem uvidis...


Pøed zaèátkem je to víš k èemu............
JeryJery
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 367
Registrován: stř pro 28, 2005 16:20

Příspěvekod JaraP » úte bře 14, 2006 8:57

JeryJery píše:
-=Ondra=- píše:
frantapriklep píše:a ja mám štyri zápasy rozobrané v poèítaèi :tongue10:


Nevim proc porad rejes... :? :? zapasy tady vcas pred zacatkem uvidis...


Pøed zaèátkem je to víš k èemu............


tak nebuï líný a staò se moderátorem ligy.
Jak se tady už v jedné diskuzi psalo, tak drtivá vìtšina tipù od moderátorù je volnì pøístupná a ve skriptu je jich jen pár. A pokud chceš mít pøístup i k tìm nìkolika tipùm ve skriptu, musíš pro to nìco podle pravidel udìlat. Moderátoøi ligy není žádná uzavøená spoleènost.
Pravidla jsem nevymýšlel, ale respektuji je. Bylo by dobré, kdybys je respektoval i ty. :wink:
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 9:03

JeryJery píše:
-=Ondra=- píše:
frantapriklep píše:a ja mám štyri zápasy rozobrané v poèítaèi :tongue10:


Nevim proc porad rejes... :? :? zapasy tady vcas pred zacatkem uvidis...


Pøed zaèátkem je to víš k èemu............


Lepsi par hodin pred zacatkem, nez nikdy... :roll: Navic takto jsou dana pravidla, ktera se tu dodrzuji, takze pokud mas nejaky problem a tipu se ti zde zda nedostatek, tak neni nic jednodussiho nez ukoncit clenstvi a odejit... :!::!::!:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod frantapriklep » úte bře 14, 2006 9:42

Nevidím v tom žiadny zmysel,aby sa moderátori "zatajovali" a nikomu neprezrádzali svoje tipy a dojmy,len kolegom moderátorom.èo vlastne znamená termín moderátor?V poslednej dobe sa mi zdá že len titul a niè viac,lebo hodi? kurzy na dané kolo èi genitálnu hlášku "tipy v skripte pre moderárorov" v tom ja žiadne moderátorstvo nevidím.Pozrite sa ako to robí Nedo :tap: to je moderátor,a nie "skriptoví moderátori"!!!!
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod -=Ondra=- » úte bře 14, 2006 9:58

frantapriklep píše:Nevidím v tom žiadny zmysel,aby sa moderátori "zatajovali" a nikomu neprezrádzali svoje tipy a dojmy,len kolegom moderátorom.èo vlastne znamená termín moderátor?V poslednej dobe sa mi zdá že len titul a niè viac,lebo hodi? kurzy na dané kolo èi genitálnu hlášku "tipy v skripte pre moderárorov" v tom ja žiadne moderátorstvo nevidím.Pozrite sa ako to robí Nedo :tap: to je moderátor,a nie "skriptoví moderátori"!!!!


Nedo neni jediny, kdo takto dava tipy... ale to nema cenu rozbirat...~!

Kazdopadne bych se pozastavil jinde... nevim kolikrat dokola ma cenu opakovat TRI dulezite veci:

1) Toto tema se nema diskutovat takto v sekcich s tipy, ale v mistech pro to urcenych...

2) Jsou dana pravidla... muzes si je precist... pokud se ti nelibi, nikdo ti nebrani aby jsi tu zustaval!!!
Ba naopak - adios! Takze si precti znova pravidla a bud je respektuj a nepis tyto zbytecne poznamky + ironicke posty stylu " :tongue10: " nebo odejdi! Jak jednoduche...

3) Kolikrat jsem napsal, ze tipy ze scriptu si zde prectete!! Akorat ne par dni pred zapasem ale jen pul dne! NEJDE O ZADNE ZATAJOVANI! Ale o to, ze nejpracovitejsim uzivatelum fora se tipy predkladaji dopredu, aby mohli predejit poklesu kurzu a videly tipy v decentnim predstihu! Nikdo tu nic nezatajuje!! Zacni moderovat pokud te tech par hodin, kdy je tip jeste "zatajeny", tak hloda!!
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod frantapriklep » úte bře 14, 2006 10:16

-=Ondra=- píše:Kazdopadne bych se pozastavil jinde... nevim kolikrat dokola ma cenu opakovat TRI dulezite veci:

1) Toto tema se nema diskutovat takto v sekcich s tipy, ale v mistech pro to urcenych...

2) Jsou dana pravidla... muzes si je precist... pokud se ti nelibi, nikdo ti nebrani aby jsi tu zustaval!!!
Ba naopak - adios! Takze si precti znova pravidla a bud je respektuj a nepis tyto zbytecne poznamky + ironicke posty stylu " :tongue10: " nebo odejdi! Jak jednoduche...

3) Kolikrat jsem napsal, ze tipy ze scriptu si zde prectete!! Akorat ne par dni pred zapasem ale jen pul dne! NEJDE O ZADNE ZATAJOVANI! Ale o to, ze nejpracovitejsim uzivatelum fora se tipy predkladaji dopredu, aby mohli predejit poklesu kurzu a videly tipy v decentnim predstihu! Nikdo tu nic nezatajuje!! Zacni moderovat pokud te tech par hodin, kdy je tip jeste "zatajeny", tak hloda!!


JA SOM PEVNE ROZHODNUTY KAŽDÚ TAKTO BLBÚ POZNÁMKU AKO "TIPY SÚ V SKRIPTE PRE MODERÁTOROV" ODSÚDI?,A KEÏ MA KVOLI TOMU VYHODÍTE,TAK JE TO LEN VAŠA VEC.

A NIE JE PRAVDA ŽE TIE TIPY SA TU OCITNÚ,TO JE TAK LEN NIEKEDY.MÒA OSOBNE POTEŠÍ VŽDY KEÏ mi NEJAKÝ TIP VYJDE A AK SI TO DRUHÝ MOŽE PREÈÍTA? A NATIPOVA? POD¼A MÒA.TIETO "MODERÁTORSKÉ MANIERE" UŽ NACHYTALO VIAC MODERÁTOROV,PRETO APELUJEM AJ NA TEBA,ONDRA,LEBO TVOJA SEKCIA SNOOKER PATRÍ K SKVOSTOM :thumbup1: A PRETO URÈITE MÁŠ VAÈSIE SLOVO MEDZI MODERÁTORMI.SKÚSTE TO MEDZI SEBOU ROZOBRA? A KEÏ STE ROZHODNUTÍ TIPY UMIESTNI? LEN DO SKRIPTU PRE MODERÁTOROV NEPÍŠTE TO SEM,LEBO TO LEN DRÁŽDI INÝCH.JA VAŠE VÝSADNEJŠIE POSTAVENIE REŠPEKTUJEM A REŠPEKTUJEM AJ TO ŽE NEMUSÍTE SA DELI? SO VŠETKÝM S OBYÈAJNÝMI NOVÁÈIKMI,ÑO URÈITÁ LOAJALITA TU MUSÍ BY?.A POZNÁMKY NA KTORÉ REAGUJEM SÚ DE FACTO UKÁŽKOU ISTEJ AROGANCIE.

ÏAKUJEM ZA POCHOPENIE.
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod JaraP » úte bře 14, 2006 10:38

ty "moderátorské maniere" jsou v pravidlech tohoto fóra a opìt ti musím zdùraznit, abys je respektoval. Když si založíš vlastní fórum, tak si tam stanovíš taky nìjaká pravidla a budeš chtít, aby se dodržovaly.

upozornìní o vložení tipu do skriptu pro moderátory v pøíslušném tématu má svùj význam a opìt je to souèástí pravidel. To že tì to dráždí je jedna možnost reakce, druhou je to, že by tì to mohlo motivovat stát se moderátorem nìjaké ligy.

Opìt opakuju, že vìtšina tipù od moderátorù je volnì pøístupná všem members, takže nevím, proè ti tady chybí loajalita.

Info o tipu ve skriptu pro moderátory rozhodnì nemají s arogancí nic spoleèného, spíš lze podle tvých reakcí usuzovat, že jsi nepochopil nebo nechceš pochopit zdejší pravidla.

Navrhuji pøesunout vìtšinu pøíspìvku tohoto tématu do sekce PROFISAZKAR.COM kam patøí a v pøípadné diskuzi pokraèovat tam. Ondro, pøesuò to tam.
sportu zdar a sázení zvlášť :)
Uživatelský avatar
JaraP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1487
Registrován: úte zář 07, 2004 11:11
Bydliště: Ivančice

Příspěvekod HP_service » úte bře 14, 2006 10:44

tohle opravdu nechapu, bud sme forum peer to peer a nebo closed v closed :roll: , opravdu si nejsem jistej tim, ze by to lidi motivovalo spis naopak, pokud je to jak rikate v pravidlech sou to pekne blby pravidla pro me, na zadnym foru sem tohle nevidel :(
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron