Chat

Moderátor: Moderátoři

Chat

Příspěvekod KrysaÅ™ » sob kvě 08, 2004 19:43

Tak ted neco z jiného soudku.
Zajímalo by mì jaký máte zkušenosti s internetem.Myslím tím kolik platíte a jaké máte pøipojení a jestli máte zkušenosti tøeba s netem pøes satelit nebo pøes mobil atd.Já mám rychlost pøipojení 128kbps a objem dat který mùžu stáhnout je 1000Mb a to v cenì 856Kè s DPH.Je to dost drahý a kolikrát já ten limyt 1000Mb mám už po 3 týdnech vyèerpaný a poslední týden v mìsíci už na net nechodím,za každý dalši MB platím 2,85Kè.Existuje nìco lepšího?

Nevíte jak se to dá øešit tøeba u notebookù.Tøeba jestli mùžu jít do lesa a tam serfovat? :lol:
Uživatelský avatar
KrysaÅ™
Host
Host
 
Příspěvky: 777
Registrován: pon bře 15, 2004 17:40
Bydliště: Boskovice

Re: Chat

Příspěvekod elza » sob kvě 08, 2004 19:59

Krysaø píše:Tak ted neco z jiného soudku.
Zajímalo by mì jaký máte zkušenosti s internetem.Myslím tím kolik platíte a jaké máte pøipojení a jestli máte zkušenosti tøeba s netem pøes satelit nebo pøes mobil atd.Já mám rychlost pøipojení 128kbps a objem dat který mùžu stáhnout je 1000Mb a to v cenì 856Kè s DPH.Je to dost drahý a kolikrát já ten limyt 1000Mb mám už po 3 týdnech vyèerpaný a poslední týden v mìsíci už na net nechodím,za každý dalši MB platím 2,85Kè.Existuje nìco lepšího?

Nevíte jak se to dá øešit tøeba u notebookù.Tøeba jestli mùžu jít do lesa a tam serfovat? :lol:


Já platím za kabelovej net 1224,- Kè, rychlost 768 kbps, neomezený data. Spokojenost nejvìtší až na tu cenu. Až ještì zlevní ADSL, asi to zmìním. Na léto (na chatu) si poøídím asi Data Nonstop pøes mobil. S tím notebookem mùžeš surfovat i v lese, pokud tam budeš mít GPRS signál :D
Uživatelský avatar
elza
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon dub 19, 2004 16:20

Příspěvekod Honano » sob kvě 08, 2004 20:05

Já mám UPC 756kbs a stahování 128kbs mìsíènì platim 1300,- a mùžu stahovat kolik toho chci. Jen je trochu problém že musíš mít kabelovku. Ale jinak je to super internet je to super rychlý. Mám to rozvedený doma na kompu (tam stahuju hry atd..) a taky na notebooku (na tom koukám na internetu na profysazkaøe).
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gagin » sob kvě 08, 2004 20:06

Já mám Data Nonstop od eurotelu, cena je super, ale ta rychlost, stahování pomalý, naèítání stránke pomalý, ale mnì to staèí, ikdyž nìkdy mám vyloženì nervy!

Jinak OK!
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod elza » sob kvě 08, 2004 20:10

Honano píše:Já mám UPC 756kbs a stahování 128kbs mìsíènì platim 1300,- a mùžu stahovat kolik toho chci. Jen je trochu problém že musíš mít kabelovku. Ale jinak je to super internet je to super rychlý. Mám to rozvedený doma na kompu (tam stahuju hry atd..) a taky na notebooku (na tom koukám na internetu na profysazkaøe).


Mám taky chello. Když øíkáš, že to má š rozvedený na PC a notebooku, jak jsi oblafnul to, že mùžeš mít zaregistrovanou jenom 1 MAC adresu sí?ový karty?
Uživatelský avatar
elza
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon dub 19, 2004 16:20

Příspěvekod Honano » sob kvě 08, 2004 20:14

To ti bohužel neprozradim ponìvadž to nevim.....dìlam mì to tu známej, kterej dìlá do sítì. Mám to nìjak pøes proxy....vážnì nevim.... :wink:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod elza » sob kvě 08, 2004 20:17

Honano píše:To ti bohužel neprozradim ponìvadž to nevim.....dìlam mì to tu známej, kterej dìlá do sítì. Mám to nìjak pøes proxy....vážnì nevim.... :wink:


To nevadí, hlavnì, že vím, že to jde :wink: Mám taky šikovnýho známýho, tak ho povìøím :wink:
Uživatelský avatar
elza
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon dub 19, 2004 16:20

Re: Chat

Příspěvekod zirkonxx » sob kvě 08, 2004 23:26

Krysaø píše:Tak ted neco z jiného soudku.
Zajímalo by mì jaký máte zkušenosti s internetem.Myslím tím kolik platíte a jaké máte pøipojení a jestli máte zkušenosti tøeba s netem pøes satelit nebo pøes mobil atd.Já mám rychlost pøipojení 128kbps a objem dat který mùžu stáhnout je 1000Mb a to v cenì 856Kè s DPH.Je to dost drahý a kolikrát já ten limyt 1000Mb mám už po 3 týdnech vyèerpaný a poslední týden v mìsíci už na net nechodím,za každý dalši MB platím 2,85Kè.Existuje nìco lepšího?

Nevíte jak se to dá øešit tøeba u notebookù.Tøeba jestli mùžu jít do lesa a tam serfovat? :lol:


jen pro zajímavost to nataham pøes gprs etdns za mìsíc sila co na takové lince...
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod AMZ » ned kvě 09, 2004 23:11

Mám pøipojení pøes T-Mobile za 850,- mìsíènì (vèetnì DPH) bez omezení stahování dat a zdarma WAP.
WAP využívám hlavnì na sledování výsledkù na teletextu, když jsem mimo domov.
Rychlost nijak závratná, ale pro mì postaèující, stíhám bez problémù i livebetting na tenis.
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod qwertyy » pon kvě 10, 2004 16:17

Mám taky EDN, a natahat pøesto 1.5G za mìsíc není probém, kdyby to mìlo aspoò vìtší stabilitu a rychlost :roll:
jinak to není špatný a i ten wap na výsledky není obèas k zahození
"Práce je poslední zpùsob jak si vydìlat peníze"


MOD: fotbal - Itálie
Uživatelský avatar
qwertyy
Host
Host
 
Příspěvky: 1251
Registrován: úte bře 09, 2004 9:19
Bydliště: Jemnice

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron