Chat

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod zirkonxx » pon kvě 10, 2004 19:48

qwertyy píše:Mám taky EDN, a natahat pøesto 1.5G za mìsíc není probém, kdyby to mìlo aspoò vìtší stabilitu a rychlost :roll:
jinak to není špatný a i ten wap na výsledky není obèas k zahození


tak to gratuluju mate jeste nekdo nejaky rekord 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted:
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod Honano » úte kvě 11, 2004 5:58

Gagine a Quintone pøišli vám ode mnì zprávy???? Já ted nevim jestli se to odeslalo.....mám tady nìjaký problémy se schránkou.. tak kdyžtak napište....
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod quinton » úte kvě 11, 2004 10:06

Jo, já sem tady jenom vèera od 15 hod nebyl.
PS: Pøišly všechny 3. :D
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Gagin » úte kvě 11, 2004 15:05

Honano ok došly mi, vyjádøím se k tomu v nejbližší dobì, spíš ale k veèeru! :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Honano » pon kvě 24, 2004 10:43

Èau Lidi neznáte nìkdo nìjaký Software který by mì pomohl dìlat analýzy a editovat tabulky sportu...(nemyslim trefíka, ale nìco jako zápisník kam si èlovìk udìlá Fotba to otevøe a vevnitø má Ligy otevøe ligu a tam má týmy otevøe tým a tam má tabulky jak si tým stojí doma a venku pak jendnotlivý recenze zápasù a rùzné jiné tabulky - støelci, forma atd ). Ale abych si to mohl vytvážet sám.... Sory že to píšu takhle blbì.... Samozøejmì si to mùžu udìlat v EXELU, ale bude to takový tupý... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod smallbody » pon kvě 24, 2004 10:58

Já si myslim že se to dá v Excelu navrhnout naprosto super. Pár hyperaktivních odkazùù. pál listù, grafù, a tabulek a bude to šlapat. Já už jsem take o nìèem takkovim pøemejšlel. Pøipravim si to na novou sezonu NHL. :wink:
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod zirkonxx » pon kvě 24, 2004 18:36

smallbody píše:Já si myslim že se to dá v Excelu navrhnout naprosto super. Pár hyperaktivních odkazùù. pál listù, grafù, a tabulek a bude to šlapat. Já už jsem take o nìèem takkovim pøemejšlel. Pøipravim si to na novou sezonu NHL. :wink:


Poøád tu nabízím svùj program tipni... :oops: ale nikdo mi neni schopen napsat co by tam mìlo být sám jsem žádnou analýzu nedìlal a nevím co všechno by tam mìlo být.....

:!: :!: :!: :!: proto vyzývám reagujte v této diskusi a pište co by jste chtìli a jak by to mìlo vypadat :!: :!: :!: :!:

zatím v programu je pøehled zpráv z fotbalu dnes zaènu plnit DB chcete zprávy ze všech zdrojù bez ohledu na copyright?
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Příspěvekod Gagin » pon kvě 24, 2004 21:06

Honano píše:Èau Lidi neznáte nìkdo nìjaký Software který by mì pomohl dìlat analýzy a editovat tabulky sportu...(nemyslim trefíka, ale nìco jako zápisník kam si èlovìk udìlá Fotba to otevøe a vevnitø má Ligy otevøe ligu a tam má týmy otevøe tým a tam má tabulky jak si tým stojí doma a venku pak jendnotlivý recenze zápasù a rùzné jiné tabulky - støelci, forma atd ). Ale abych si to mohl vytvážet sám.... Sory že to píšu takhle blbì.... Samozøejmì si to mùžu udìlat v EXELU, ale bude to takový tupý... :lol: :lol: :lol:


Honano co se týèe statistik tak velmi dobrý freeware je Chance 95, je tam i aktualizace je to i na hokej, co se týèe toho aby jsi tam mìl støelce apod. Pár programù existuje ale není to zdarma, jednou jsem se zabýval asi týden v jednom kuse hledáním programù na sázení, takový program jak tu píšeš, byli tam støelci, forma klubu apod. + sisi sám mohl editovat vsledky atd. jsem aše jenže to bylo jen demo a bohužel si nepamatuju jak se ten program jmenoval a v compu ho taky nemám!

Takže demo urèitì existuje, ale to omezený, takže je si to lepší vyvoøit sám! Chceš to jen na Anglickou ligu nebo tam chceš dát i jiný ligy?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod smallbody » pon kvě 24, 2004 21:37

zirkonxx píše:
smallbody píše:Já si myslim že se to dá v Excelu navrhnout naprosto super. Pár hyperaktivních odkazùù. pál listù, grafù, a tabulek a bude to šlapat. Já už jsem take o nìèem takkovim pøemejšlel. Pøipravim si to na novou sezonu NHL. :wink:


Poøád tu nabízím svùj program tipni... :oops: ale nikdo mi neni schopen napsat co by tam mìlo být sám jsem žádnou analýzu nedìlal a nevím co všechno by tam mìlo být.....

:!: :!: :!: :!: proto vyzývám reagujte v této diskusi a pište co by jste chtìli a jak by to mìlo vypadat :!: :!: :!: :!:

zatím v programu je pøehled zpráv z fotbalu dnes zaènu plnit DB chcete zprávy ze všech zdrojù bez ohledu na copyright?


Jenže já si myslim že DOS (alepoò si teda myslim jestli si to dobøe pomatuju když jsem na to koukal) je takový nepøátelský prostøedí pro uživatele samotného. Je to mùj názor.
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod zirkonxx » pon kvě 24, 2004 22:08

smallbody píše:
Jenže já si myslim že DOS (alepoò si teda myslim jestli si to dobøe pomatuju když jsem na to koukal) je takový nepøátelský prostøedí pro uživatele samotného. Je to mùj názor.


snažím se to pøedìlat do win32 a snažím se na tom pracovat co mi jen pracovní vytížení dovolí.....

ta tzv. dos verze je pouze konzolová aplikace... takže má všchny výhody... windows.. jinak nikdo mi zatím teï pracuji na té "okýnkové"

napište jestli tam chcete db èlánkù na které pracuji....
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron