Nejstarší vs. nejnovìjší

Moderátor: Moderátoři

Myslíte, že by bylo lepší aktuální nastavení, kdy se v tématu objevují nejdøíve nejstarší pøíspìvky, zmìnit?

Ano
9
28%
Ne
23
72%
 
Celkem hlasů : 32

Nejstarší vs. nejnovìjší

Příspěvekod superior75 » čtv dub 20, 2006 0:08

Chtìl bych zde nadhodit možnost jedné menší zmìny: Vždy, když se otevøe nìjaké téma, objeví se nejdøíve nejstarší pøíspìvky. Nevím, jak to vidí ostatní uživatelé fóra, mne osobnì zajímají vìtšinou spíše zprávy nejnovìjší. Samozøejmì si každý mùže stránku scrollnout dolù a tam si zvolit nastavení "Pøíspìvky nejdøíve nejnovìjší" + tlaèítko GO a má to tam. Pøesto s myslím, že by nemuselo být od vìci, toto nastavení zmìnit a pøi nakliknutí se do tématu automaticky vidìt nejdøíve pøíspìvky nejnovìjší.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod -=Ondra=- » čtv dub 20, 2006 5:26

superior75 píše:Chtìl bych poprosit administrátory, aby mi zkorigovali chybu v nadpisu, kdy jsem zapomnìl èárku pøed slovem: zmìnit, vymazali dvì poslední slova v nadpisu: pøíspìvky zmìnit? a následnì tuto moji druhou zprávu smazali.
Díky moc.

Zmeneno...




Kazdopadne jsem nepochopil, jak to myslis... Nejak se mi zda ze se to zobrazuje porad stejne.. :oops:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod superior75 » čtv dub 20, 2006 10:45

-=Ondra=- píše:
superior75 píše:Chtìl bych poprosit administrátory, aby mi zkorigovali chybu v nadpisu, kdy jsem zapomnìl èárku pøed slovem: zmìnit, vymazali dvì poslední slova v nadpisu: pøíspìvky zmìnit? a následnì tuto moji druhou zprávu smazali.
Díky moc.

Zmeneno...




Kazdopadne jsem nepochopil, jak to myslis... Nejak se mi zda ze se to zobrazuje porad stejne.. :oops:

No, zobrazuje se to poøád stejnì... Nejsem ani administrátor 8) (takže nic mìnit nemùžu), ani despotický vládce :evil: (takže bych nic proti vùli ostatních mìnit nechtìl) a jsem docela rád, že toto rozhodnutí není na mnì. Jinak jsi Ondro oèividnì èetl mou druhou zprávu, kde jsem administrátory prosil o to, aby chyby v mém prvním pøíspìvku opravili a poté tu mou druhou zprávu smazali, což i udìlali a za to ještì jednou dìkuji.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod kali » čtv dub 20, 2006 20:27

zajimavy napad, ale po pravde receno jsem si nikde v administraci nevsiml, ze by se to dalo nejak zmenit. :?:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Mafix » čtv dub 20, 2006 21:18

No to je asi vecou zvyku. Ja som si uz zvykol na system ze najnovsie veci su dolu. A mne dokonca pride tento system logicky ze zacnem od najstarsich prispevkov na ktore by logicky mali navazovat novsie. Preto som hlasoval NE. Aj ked niekedy to skrolovanie moze vadit, ale system ktory je sa mi zda lepsi. Len moj nazor :)

No neviem ci sa toto vobec da v phpBB zmenit. Co som mal moznost vidiet pozadie phpBB nic take si tam nepamatam , mozno nejake pridavne moduly to umoznuju ??
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod nedo » čtv dub 20, 2006 23:39

Já to vidím stejnì jako Mafix.
Pøipadá mi naprosto logické, že první napsaný pøíspìvek vidím jako první. Jedinì potom mohu reagovat na všechny pøedchozí pøíspìvky. Když bych mìl na prvním místì nejnovìjší pøíspìvek, pravdìpodobnì by hrozilo že mi nìkterý z nepøeètených pøíspìvkù ujde. Také by asi docházelo (a už nyní k tomu nìkdy dochází - pravdìpodobnì když se nìkterý z uživatelù neobtìžuje pøeèíst si zpìtnì celou diskusi na kterou chce reagovat) k èastým dotazùm na již zodpovìzené vìci. A to si jsem jistý, že takových situací by tu byla spousta.
Proto si myslím, že to souèasné nastavení je správné a není dùvod ho mìnit. :oops:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod smallbody » pát kvě 26, 2006 13:13

Ahoj všem. Hlasoval jsem NE. Myslím si že by každý mìl vìdìt o èem diskuse je, aby se mohl zapojit. Z odpovìdi na poslední stránce to tìžko poznám kdežto když to vidím hend pøed oèima mùžu si vše pøeèíst a poté zaslat názor. Proto je dùležité vidìt jak vlastnì diskuse vznikla a co je pøesnì tématem.

Díky a pøeju hezký víkend
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod p.a. » pát kvě 26, 2006 14:57

Mafix píše:No to je asi vecou zvyku. Ja som si uz zvykol na system ze najnovsie veci su dolu. A mne dokonca pride tento system logicky ze zacnem od najstarsich prispevkov na ktore by logicky mali navazovat novsie. Preto som hlasoval NE. Aj ked niekedy to skrolovanie moze vadit, ale system ktory je sa mi zda lepsi. Len moj nazor :)


Pro mì je taky logické èíst postupnì starší a postupovat k novìjšímu. Taky jsem proto hlasoval "ne".
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron