Žiados? adminovi

Moderátor: Moderátoři

Žiados? adminovi

Příspěvekod ipsoft » čtv čer 08, 2006 14:41

Prosím hlavného admina o výmaz môjho nicku, s èlenom Gintonic už dlšie nebudem na jednom fóre. Jeho neprajnos?, povýšenos?, a to že sa správa ako ***** možno iným nevadí, ale mne už ve¾mi dlho áno. Dnešný dôkaz je v sekcii ženský tenis, ale je ich ove¾a, ove¾a viac - je to dlhodobé a tolerantnos? práve došla.
Ïakujem za vybavenie :thumbup1:

Podobné vulgární výrazy na toto fórum rozhodnì nepatøí, takže vymazání toho slova neber jako nìco osobního.
Díky

nedo
Uživatelský avatar
ipsoft
Host
Host
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtv zář 09, 2004 13:52
Bydliště: Zvolen, SR

Příspěvekod Temlis » čtv čer 08, 2006 14:49

Pøemlouvat Tì nebudu, ale One more try

Temlis píše:Ipsoft co blázníš??? Tvoje analýzy jsou pøínosem :!:
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod ipsoft » čtv čer 08, 2006 14:59

to možno pre niekoho sú, ale tolerancia tohto èloveka práve presiahla únosnú hranicu.. Gintonic to svojím "umom" a "profesionalitou" hravo nahradí :yes: múdry po zápasoch, z hodnotnejších kurzov netrafí takmer niè, kurzy @1,20 (prevažne :)) trafí - ale to vie trafi? aj 80-roèný dedko, ale to že praje prehru ešte poèas otvoreného zápasu, to je už moc..
Uživatelský avatar
ipsoft
Host
Host
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtv zář 09, 2004 13:52
Bydliště: Zvolen, SR

Příspěvekod ismx » čtv čer 08, 2006 15:02

ipsoft píše:to možno pre niekoho sú, ale tolerancia tohto èloveka práve presiahla únosnú hranicu.. Gintonic to svojím "umom" a "profesionalitou" hravo nahradí :yes: múdry po zápasoch, z hodnotnejších kurzov netrafí takmer niè, kurzy @1,20 (prevažne :)) trafí - ale to vie trafi? aj 80-roèný dedko, ale to že praje prehru ešte poèas otvoreného zápasu, to je už moc..


vyprdni se na nìj a úplnì ho ignoruj - taky bych byl radši, abys zuslals :wink:
ismx
Host
Host
 
Příspěvky: 598
Registrován: ned led 01, 2006 14:57

Re: Žiados? adminovi

Příspěvekod Mafix » čtv čer 08, 2006 15:47

ipsoft píše:Prosím hlavného admina o výmaz môjho nicku, s èlenom Gintonic už dlšie nebudem na jednom fóre. Jeho neprajnos?, povýšenos?, a to že sa správa ako ***** možno iným nevadí, ale mne už ve¾mi dlho áno. Dnešný dôkaz je v sekcii ženský tenis, ale je ich ove¾a, ove¾a viac - je to dlhodobé a tolerantnos? práve došla.
Ïakujem za vybavenie :thumbup1:


Je to tvoje rozhodnutie a treba ho respektovat. Ale musim povedat, ze to je velka skoda. Bol si pre toto forum prinosom. Diky za tvoje analyzy a tipy. GL v dalsom vsadzani.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Re: Žiados? adminovi

Příspěvekod widush » čtv čer 08, 2006 16:54

ipsoft píše:Prosím hlavného admina o výmaz môjho nicku, s èlenom Gintonic už dlšie nebudem na jednom fóre. Jeho neprajnos?, povýšenos?, a to že sa správa ako ***** možno iným nevadí, ale mne už ve¾mi dlho áno. Dnešný dôkaz je v sekcii ženský tenis, ale je ich ove¾a, ove¾a viac - je to dlhodobé a tolerantnos? práve došla.
Ïakujem za vybavenie :thumbup1:


V hlave máš asi jasno,ale ak by si ostal,tak by sme ti boli ve¾mi vïaèní..

Ak nie,tak GL do ïalších bojov a díky za tvoju skvelú prácu :(
Uživatelský avatar
widush
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1542
Registrován: sob dub 23, 2005 8:47
Bydliště: pri počítači

Příspěvekod kali » čtv čer 08, 2006 17:48

:shock:

tenis v podstate nesazim, tudiz ani tenisove sekce prilis nenavstevuji, takze mi zatim unikaji duvody (ale podivam se)... doufam, ze svuj nazor prehodnotis, Ipsofte
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod sporttipy » čtv čer 08, 2006 19:06

kali píše::shock:

tenis v podstate nesazim, tudiz ani tenisove sekce prilis nenavstevuji, takze mi zatim unikaji duvody (ale podivam se)... doufam, ze svuj nazor prehodnotis, Ipsofte


jj taky mì tenis vìtšinou míjí (ten váš spor jsem si však pøeèetl a pøíjde mi to dost malicherné), ale stejnì jako kali doufám, že svùj názor pøehodnotíš, protože jsme tady na foru mìli už mnoho sporù, ale vìtšinou k tak dramatickým závìrùm respektive odchodùm nedocházelo :wink:
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod HP_service » čtv čer 08, 2006 19:30

Myslim si ze je to prehnana reakce, neznam historii vaseho sporu, ale tohle mi prislo spis jako hecovani a pokud ne, tak to ber tak, ze te ten clovek proste nema rad a musi si vzdy rejpnout, ja sam sem vysoce konflikni clovek, taky bych na toho dotycnyho vystartoval, ale tim ze odejdes trestas jen sebe a nic to neresi pane

Vydrzaj pianer :!: :wink:
nechcem tu zit ani za tu picu :(
Uživatelský avatar
HP_service
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 858
Registrován: stř črc 13, 2005 10:43

Příspěvekod bubus » pát čer 09, 2006 7:02

rozmyslete si to,rozmyslete si to pane IPSOFTE...

PS:
moja rada je nasledovna...,ak su medzi niekym "spory"nereagujte na seba,a je to vyriesene,a prinesie to vyhody vsetkym,aj tvoje analyzy aj toho druheho :idea:
"Nehovor mi co si chytil,ale kolko si vyhral..."
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron