Trend fora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod ElemenT_99 » čtv říj 05, 2006 18:34

:arrow: co třeba udělat radikální čistku? :lol: a stanovit jasná pravidla, třeba minimálně 1 analýza za týden, pokud se člověk neomluví tak vyhazovačky... samozřejmě v průběhu ligy či sportu, kterému se věnuje, pokud bude mít liga pauzu tak samozřejmě má omluvenku :twisted:
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod Seb » čtv říj 05, 2006 19:19

Ja i pres svuj nizky vek toho zazil v sazeni pomerne dost,tak se snad take podelim s vami.
Moc jinych veci nedavam,ale sem tam i do jinych sekci,nez kam prispivam,take zabrousim.Podle me je kvalita v posledni dobe nizsi(tim nechci nikoho urazit),treba sekce muzsky tenis je pro me jasnym dukazem.Ale i tak je tu spousta velmi dobre informovanych odborniku a je nekdy velmi prinosne si aĺespon neco noveho precist.Pro me hlavne fotbal ...
Ted vic nez kdyz jindy chapu,ze na sazeni,pokud neni clovek uplny profi,neni vzdyt uplne cas.Sam to budu poznavat jeste vic,ted asi 2,5 mesice budu dost jezdit a od noveho roku tak 4 mesice opet.Tim se jiste snizi i muj cas,ktery budu moct sazeni venovat.Ale na druhou stranu musim priznat,ze zadne zavazky nemam(ani o nich zatim nevim :lol: ) a sazeni je muj velky konicek,cili se budu sanzit dal prispivat.
Take si myslim,ze treba neni nutne neco tipovat,ale aspon se podelit s forem o svuj pohled na zapas a prodiskutovat ho.Toje mnohdy vic uzitecnejsi,nez zmint zapas a napsat k tomu 2 vety,ktere by jinak zvladl i clovek,ktery nevsadi...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod superior75 » čtv říj 05, 2006 19:32

Johnny72 píše:
hanush píše:Druhý důvod je, že postrádám v současnoti trochu času - práce nejvíce za posledních 10 let, manželka těhotná, finišuju na přípravě stavby domu - jsem rád, když večer lehnu a žiju....


Tak to jsme na tom nachlup stejně... :wink: (manželku jsem ovšem dnes svěřil doktorům a už čekám pouze na "definitivu" :D ).

Jinak se ovšem snažím většinu volného času směrovat k práci pro zdejší fórum.Navíc v mnou moderované lize to letos velice slušně chodí a tak se snažím poskytovat info jak to jen jde.To se bohužel netýkalo odehraných posledních dvou kol, tam, ač jsem měl i něco vsazeno, skutečně nebyl čas poskytnout kvalitní info... :oops:


Koukam, tu budeme moct zalozit jesle, my rodili pred dvema tydny :lol:
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod richardt » čtv říj 05, 2006 19:53

Trochu to uvadá,to je pravda.
A tak tento příspěvek měl svým způsobem pravdu:

Jen mi to tady připádá směšnéééé....když už tady má někdo moderátora tak se tady má aspoň o tohle postarat...ale vypadá to tady maximalně směšně...O posledním kole O2 extraligy ani zmínka...a to se koukněte na odkaz prohlednutých...vy "MODERATORI")
Když už tady je nějáká povínná,nebo aspoň nějáká zkouška o schopnosti něco sem psát...Promiňte všem ale je to tady ostudné...a klidně mě zkritizujte ba dokonce i vyhoďte...vůbec mi to tady nebude chybět...O tom jak se tady rozebírají nebo diskutují důležité infa si můžete jen zdát(např.v zahraňičních fórech...)!!!Měl jsem to tady hodně rád...ale po tom co jsem to tady měsíc více méně sledoval...mrzí mě to...(GL všem správným týpkům hlavně-Temlis,Rafael,sporttipy,Eric88,Kali,jen těhle málo týpku se stará...A tohle mě zklamalo...Je vás jen minimum...z toho co je tady listina registrovaných...!!!!Ano teď pujdou narážky ...a proč tady nezačněš ty něco moderovat...jen otázka vyzývá "proč???"Proč něco moderovat a být tady sám


Kdyby se to stručně shrnulo,tak by se dalo napsat,že si pisatel stěžuje na nedostatek tipů k opisování.
A šlape do toho poměrně zostra: Co děláte moderátoři ? Jak to,že jste neudělali analýzy na další kolo ? Podle čeho mám teď sázet ?

Problém je v tom,že pro hodně členů končí jejich aktivita tím,že se dostanou do members.Od této chvíle nejsou ochotni pro forum udělat naprosto nic ! Tedy abych byl přesný skoro nic - kromě návštěvy a opsání tipů.

Problémy s časem má asi většina z nás.Většina pracuje (nebo studuje),někteří mají rodinu,většina má kromě tipování ještě další koníčky - to je normální a lepší to asi nebude.Jde o to,najít si alespoň trochu času a občas se alespoň pokusit něco smysluplného vytvořit.

Chápu,že v tak extrémních případech,jaký uváděl hanush to prostě není možné - to je ale naprosto výjmečná situace.
Většina z nás určitě není v takové časové tísni.

A tak by to chtělo,aby každý začal u sebe (to platí i pro pisatele výše zmíněného rozhořčeného příspěvku).

Já už jsem tady jednou ten citát uváděl,ale uvedu ho znovu.
J.F.Kennedy kdysi řekl: "Neptej se,co může udělat Amerika pro tebe ! Ptej se,co můžeš udělat ty pro Ameriku !"
Místo Amerika si dosaďte toto forum.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod kali » čtv říj 05, 2006 22:45

Rad bych zacal predevsim velkou GRATULACI vsem cerstvym (a v blizke dobe stanoucim se) otcum :P

Sam se musim omluvit poslednich 14 dni jsem take nic nepsal, na svoji obhajobu musim rici, ze jsem nenapsal carku vubec nikam :) , potreboval jsem trochu odpocinku.

Problemy s neaktivitou, to je palcivy problem vsech for v globalu. Souhlasim s vyse napsanym, ze se to tyka predevsim novych lidi, proto bylo take zavedeno, ze kdo je prijat a prestane psat tak okamzite leti bez udani duvodu a to kdykoliv, nejen kdyz se vyrazuje za nejake dane obdobi.

Forum bylo vzdy spise "otevrenejsim" forem, co se poctu clenu tyce. Takove foru se hure "hlida" a kontroluje. Dojde-li pak situaci, ze admin, ktery ma na starost to ci ono, neni zrovna k dispozici, tak dochazi k vsemoznym prodlevam, i kdyz casto vypomuze nektery jiny admin ci moderator (diky Vam vsem, kteri pomahate).

Problem s neaktivitou lze resit ruzne, bud si to kazdy uvedomi sam, nebo lze nastolit tvrdsi rad a udelat radikalni zmeny v poctu lidi, v pravidlech apod.

Pikalek píše:mozna bych jenom doplnil, ze se to netyka moderatoru/znamych useru atpd, proste tech lidi o kterych vime, ze zrovna ted neco maji.


souhlas, ani ja nesmeruju prispevek jim.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Temlis » pát říj 06, 2006 5:57

Piky já to nepsal na moderátory, to ne. Pokud to tak vyznělo, tak omluva..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron