Trend fora

Moderátor: Moderátoři

Trend fora

Příspěvekod tono » pon črc 03, 2006 6:39

Je trendom fora stat sa otvorenym?

Moj osobny dojem je ze forum sa stava kazdym dnom viac a viac zahltene a nie je to zahltenost atraktivnymi informaciami.Ved ked som si dal zoznam uzivatelov zoradeny podla datumu tak takmer kazdy den je prijatych niekolko uzivatelov a niekedy je to cislo vacsie ako 5.Nechce sa mi verit ze v sekcii ziadost o prijatie je kazdy den tolko vyhovujucich analyz.
Nepokladam sa nijak zvlast fundovaneho prispievatela,ale precitat si 10-20 prispevkov(ak nie viac) bez obsahu(samozrejme tiperskeho a uzitocneho) aby som nasiel 1 pouzitelny mi pripada ako strata casu a znechucuje ma to.A to vravim samozrejme o sekciach urcenych na analyzy a zaujimave informacie.
Pravdaze je to len moj sukromny nazor no uz dlhsie vo mne dozrievalo jeho zverejnenie a pripadne vyjadrenie dalsich ucastnikov fora.
Uživatelský avatar
tono
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3211
Registrován: sob pro 20, 2003 15:30
Bydliště: Praha/Hlohovec

Příspěvekod richardt » pon črc 03, 2006 8:37

Samozøejmì,že máš právo vyjádøit svùj názor,ale radši bych toto téma nechal spát !

Je takové pøísloví: "Nemluv o provaze v domì obìšencovì !"

Už dlouho je na tomto foru relativnì klid - bez hádek a vìtších sporù.
Mì vìtší poèet lidí nevadí.
Co by mi opravdu vadilo by bylo,pokud by se z místního fora stalo nìco takového jako je v souèasné dobì tipovani.cz (to bylo kdysi kvalitní forum)- tedy snùška vulgarizmù,livescore a nesmyslù.
Nedávnon se tam nìkdo zamýšlel (v sekci analýzy) proè k tomu došlo.
I tam jsou kvalitní tipeøi a informace,ale najít je v té hoøe balastu je takøka nemožné.

Toto zatím místnímu foru nehrozí a tak bych to radìji nechal tak,jak to je...
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rafael » pon črc 03, 2006 14:03

tono, je dobøe že pokud se ti nìco nelíbí tak se ozveš...musím tì ale vyvést z omylu protože to není tak jak si myslíš...ono tìch uživatelù se zaregistruje možná pìt dennì ale oni nemají pøístup do Members, mùžou jen do tématu Chat a pokec, Profisazkar.com ale nemùžou do ostatních témat...do tìch pouštím momentálnì já a snažím se pøijímat jen ty co opravdu v Žádostech o pøijetí nìco ukážou...tady je ukázka naposled pøijatých èlenù...

kvcr 6/6/06

VlastaP 6/6/06

sickboy 26/6/06

novaro 27/6/06


Myslím že 4-5 lidí pøijatých za mìsíc není urèitì moc...
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod tono » pon črc 03, 2006 17:50

Rafael píše:tono, je dobøe že pokud se ti nìco nelíbí tak se ozveš...musím tì ale vyvést z omylu protože to není tak jak si myslíš...ono tìch uživatelù se zaregistruje možná pìt dennì ale oni nemají pøístup do Members, mùžou jen do tématu Chat a pokec, Profisazkar.com ale nemùžou do ostatních témat...do tìch pouštím momentálnì já a snažím se pøijímat jen ty co opravdu v Žádostech o pøijetí nìco ukážou...tady je ukázka naposled pøijatých èlenù...

kvcr 6/6/06

VlastaP 6/6/06

sickboy 26/6/06

novaro 27/6/06


Myslím že 4-5 lidí pøijatých za mìsíc není urèitì moc...


OK dik za vysvetlenie.Mna len trosku zarazila narastajuca "hlusina" v prispevkoch.Je vsak pravdepodobne ze je to sposobene futbalovou ligovou prestavkou a prebiehajucimi MS.
Urcite predostreny vyber prijatych je dobry.
Uživatelský avatar
tono
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3211
Registrován: sob pro 20, 2003 15:30
Bydliště: Praha/Hlohovec

Příspěvekod Rafael » pon črc 03, 2006 18:32

Jjj, forum je teï trochu mrtvé ale je to dáno tím že vìtšina lig má pauzu...já osobnì už hoøím nedoèkavostí až mi vypukne swiss :)
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod Temlis » čtv říj 05, 2006 10:07

Nedá mi to, aby jsem nenapsal pár řádků k posledním dnům a měsícím na fóru. Doufám, že tím nikoho nepobouřím, ale jestli třeba ano, tak i to je správně..

V poslední době se mi zdá, že příspěvků čím dál tím více ubývá a tak se tady chodí "někteří" jen koukat, ale bez nějaké vyvinuté aktivity. Ano, můžete namítat, že některé ligy mají pauzu, že se něco nehraje... Ale o co jde? Fotbalové ligy jsou takřka všude rozjeté, to stejné platí o hokeji. Tenis teď končí, ale ani tam jsem si nevšimnul až na pár stálejších přispavatelů nějaké změny. Basket teprve začíná nebo dokonce teprve začne, takže to nesoudím atd atd, ale prostě to, že tady někdo nepřispěje třeba (placnu dva měsíce) není ojedinělé a osobně se mi to nelíbí. Někdo by se měl zamyslet, zda by v žádosti o přijetí nemělo být zhruba co měsíc napsán seznam neaktivních členů s tím, že někteří mají pauzu, kvůli tomu, že se "jejich" soutěž nehraje. Ale těchto členů zase z druhého pohledu nebude až takové množství jako těch, co tady nic nenapíší a jen berou..

Tenhle pohled na věc vím, že nemám sám a až na pár uživatelů (kdo ví jestli by jsem je nenapočítal na prstech jedné ruky), kteří tady píší aktivně, mi to tady v posledních dnech případně týdnech přijde dost mrtvé. Proto by bylo fajn trochu některé uživatele vybídnout k větší aktivitě..

Jinak se mi totiž zdá, že tohle směřuje směrem né pro mě příliš přijatelným. Samozřejmě pro škarohlídky uvádím, že jsem zde rád a nemám zájem odejít, což by někteří z vás zajisté napsali, když se mi to tady nezdá..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Temlis » čtv říj 05, 2006 11:27

Budu rád, když někdo jiný napíše také svůj názor, i kdyby měl být totálně odlišný..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod hanush » čtv říj 05, 2006 12:17

Obávám se, že ode mě ten názor není příliš vhodný, ale proč se nevyjádřit. Já sám za sebe musím říct, že poslední dobou jsou moje tipy tak "úžasně" bez chyb, že je mi hanba sem cokoliv přidat, i když z toho hrozí moje vyškrtnutí z členů. A pocit, že na základě mého tipu prohrajou další, mě celkem děsí. Nemyslím si, že byly moje tipy hromadně opisovány, ale byť i třeba jeden průšvih mě štval. Druhý důvod je, že postrádám v současnoti trochu času - práce nejvíce za posledních 10 let, manželka těhotná, finišuju na přípravě stavby domu - jsem rád, když večer lehnu a žiju.
Obecně se mi zdá, že dost jiných diskuzních sázkařských for trochu upadá, podívejte se na Bettingadvice, které jsem měl vždy za špičkové, přesto tam v poslední době článků s nějakou informací ubylo dost podstatně a objevují se takové ty typu: Real - Barcelona - co si o tom myslíte? Nějaké novinky? Zranění? atd. atd. Tím to končí. Dobří tipéři odcházejí zvlášt když jim ještě občas někdo vynadá za špatný tip....
Tohle forum je ještě ochráněno tím, že je uzavřené, tím pádem podobné víceméně k ničemu články se tu neobjevují. Nevím, jestli někdo pamatuje Tipovani.cz tak před 6 lety - analýzy, které tam psali takový, jako Morák, Kozel, Petris a jiní - to byla špičková práce!! Odešli, když jim dvackaři nadávali do pitomců, čemuž se není až tak moc divit.
Je dobře Temlis, že jsi to napsal, sám si sáhnu do svědomí a třeba i ostatní. Nicméně kvalita fora se neměří jen množstvím příspěvků, ale také na slušné diskuzi kolem nich, což se tady myslím děje stále.
Toť můj pohled
Uživatelský avatar
hanush
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 512
Registrován: pon led 03, 2005 10:27

Příspěvekod Johnny72 » čtv říj 05, 2006 13:31

hanush píše:Druhý důvod je, že postrádám v současnoti trochu času - práce nejvíce za posledních 10 let, manželka těhotná, finišuju na přípravě stavby domu - jsem rád, když večer lehnu a žiju....


Tak to jsme na tom nachlup stejně... :wink: (manželku jsem ovšem dnes svěřil doktorům a už čekám pouze na "definitivu" :D ).

Jinak se ovšem snažím většinu volného času směrovat k práci pro zdejší fórum.Navíc v mnou moderované lize to letos velice slušně chodí a tak se snažím poskytovat info jak to jen jde.To se bohužel netýkalo odehraných posledních dvou kol, tam, ač jsem měl i něco vsazeno, skutečně nebyl čas poskytnout kvalitní info... :oops:
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Pikalek » čtv říj 05, 2006 18:29

Ja s tim co napsal Temlis naprosto souhlasim.. mozna bych jenom doplnil, ze se to netyka moderatoru/znamych useru atpd, proste tech lidi o kterych vime, ze zrovna ted neco maji. Jinak mam stejny nazor :oops:
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron