Budoucnost souteze, novy impuls

Moderátor: Moderátoři

Ma cenu vlozit praci do souteze a prijit se zmenami?

ANO, rozhodne souhlasim..
14
67%
NE, je to uplna blbost..
5
24%
Nevim, je to na me prilis drsne..
2
10%
 
Celkem hlasů : 21

Budoucnost souteze, novy impuls

Příspěvekod -=Ondra=- » sob srp 19, 2006 11:53

Drobne se tato tematika jiz natukla zde:
http://profisazkar.com/forum/viewtopic. ... 621#103621
http://profisazkar.com/forum/viewtopic. ... 634#103634

Ja osobne bych provedl lehke opraseni souteze. Nejdrive by bylo potreba procisitit par neduhu, jako je vyhodnotit "par" nevyhodnocenych tipu. To lze udelat tak, ze uzivateli, ktery dany tip nema vyhodnoceny se napise SZ, kde budou vypsane zapasy a bude jeho povinosti si tipy vyhodnotit (vyhledat vysledek treba pul roku starych zapasu). Pokud nebude souhlasit z vsemoznych dovodu s vyhodnocenim vysledku bude mu soutezni "vstup" smazan a nebude mit jiz nikdy moznost soutezit. Po procisteni od nesmyslu bych navrhnul zavedeni podobne veci jako je jiz v MODERATOR skriptu. Tzv "2.faze", u ktere by se vedla statistika yieldu+bodu od 1.10.2006 napr. Zaroven by se zachovaly stare vysledky s tim, ze by byla videt dlouhodoba uspesnost, plus diky druhe fazi by si ostatni udelali obrazek o soucasnem rozpolozeni a uspesnosti tipera. Predevsim tato druha faze by mela dodat trochu chuti uzivatelum, kteri jsou v minusu a chteli by se ukazat predevsim v druhe fazi co v nich je. Ani bych nevyloucil financni ohodnoceni tiperu tykajici se TOP3 nejvyssich "yield-aru" a pouze u DRUHE FAZE. Bohuzel se schanenim sponzoru nemam zadne zkusenosti, takze nemohu odhadnout jestli to je nebo neni mozne.

Soutez by bylo dobre z-administrovat a zvolit minimalne jednoho dobrovolnika, ktery by mel vice volneho casu a mohl sledovat ostatni soutezici a kontrolovat dodrzovani pravidel (pokud by byla financni odmena u TOP3 nejlepsich, tak by jeden asi nestacil).

Zaroven by bylo nutne zavest decentni pravdila:

1) alespon jeden soutezni tip za 14 dni
2) pokud do souteze nebude vlozen jediny tip behem 30 dnu, bude soutezici vymazan, bez moznosti navratu
3) pravidelne vyhodnocovani vlozenych tipu
4) pri delsim nevyhodnoceni tipu 30+dni BAN v soutezeni, bez moznosti opetovneho soutezeni
5) duraz na peclive vlozeni tipu, aby nevznikalo mnoho preklepu, ktere by se musely opravovat
6) vyjmka pro uzivatele na dlouhodobejsi a predem ohlasene pauze bude davat zaruku, ze se na ne nebude vztahovat pravidlo 1.+2.
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod kali » sob srp 19, 2006 12:43

jsem pro kazdy novy napad ci impuls, ovsem je treba administratoru skriptu... kdo se hlasi? :)
0,5 unit zaklad, 1 unit vyssi med/big, big nebude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod sporttipy » sob srp 19, 2006 12:44

kali píše:jsem pro kazdy novy napad ci impuls, ovsem je treba administratoru skriptu... kdo se hlasi? :)


Já bych mohl :oops:
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod quinton » sob srp 19, 2006 12:57

Osobnì bych byl docela nerad kdyby soutìž byla o ceny :?
Mohlo by nastat registrování jednoho uživatele pod více Nickù, jen kvùi pár eurùm. Navíc tímto by se tyto stránky blížili fórùm a tipovacím webùm kterým jsme se pøece nikdy nechtìli podobat. :roll:

Pokud by soutìž sloužila jako mìøítko úspìšnosti tipéra, OK :wink: ale bez cen :!:

Jinak s nevyhodnocenými tipy bych si tìžkou hlavu nedìlal. Každý takový, který bude ležet bez výsledku dejme tomu 14 dní bude prostì vyhodnocen KO, a? už dopadnul jakkoliv :idea:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod -=Ondra=- » sob srp 19, 2006 13:06

Co se tyce financniho ohodnoceni, tak to mi je celkem fuk... Protoze jak pises, tech par euro by me na zadek neposadilo.. :D Ja nepotrebuju pro soutezeni nejake premie a staci mi mit radost z uspesnosti + realnych penez vyhranych diky danym tipum. :)
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod petranek80 » sob srp 19, 2006 13:06

podle mì by pomohlo soutìži pøidat do profilu každého members pøepínaè soutìž ano/ne a tím by se prostì snadno dalo odhlásit ze soutìže neúspìšného nebo neaktivního tipéra s tím, že by to mohl uèinit každý sám, pokud uzná že nemá šanci tøeba smazat mínusový profit apod. :!:
Uživatelský avatar
petranek80
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: pon pro 12, 2005 13:36

Příspěvekod quinton » sob srp 19, 2006 14:10

Jenomže tím by se mohl nìkdo odhlašovat ze soutìže a znova zaèínat.
Ne ne, pokud soutìž, tak a? si je každý za své tipy 100% odpovìdnýa jeho Yield a? se s ním nese i na foru. Bude to jeho vizitka a bude udávat jeho kvalitu.

Pokud je tipér kvalitní, mùže mít špatné období, ale dlouhodobì prostì musí být v plusu :!:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Re: Budoucnost souteze, novy impuls

Příspěvekod Johnny72 » sob srp 19, 2006 14:42

-=Ondra=- píše:5) duraz na peclive vlozeni tipu, aby nevznikalo mnoho preklepu, ktere by se musely opravovat


Podle mì admin nic opravovat nemusí - prostì dotyèný chybující sázku vyhodnotí jako void a následnì vyplní znovu - pochopitelnì tak musí uèinit ihned a ne až po nìkolika hodinách nebo snad až po zaèátku utkání èi soutìže - to by mìlo být absolutnì nepøípustné...
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod p.a. » sob srp 19, 2006 15:04

Sorry, mì soutìž nijak nebere. Myslím, že v poslední dobì se tady v jednotlivých sportech nepohybuje tolik lidí, abych nemìl obrázek jak to nìkomu vychází (sleduju jen fotbal). Tím nemyslím jen to, jestli tip vyjde nebo ne. Nìkdy se mi stane, že na základì rozboru a zhodnocení uvedených faktù, mi vyjde jiný tip než tipaøi, který je autorem a debata o tomto mùže být prospìšná i dalším. Já nerad soutìžím, ale rád sázím a docela mì baví psát sem analýzy. Díky nim si taky mùžu tip ještì jednou zhodnotit a má to tedy zpìtnì i plus pro mì. Vìtšinou sázím stejnì jen svoje tipy a spíše mì baví èíst si rozbory od ostatních sázkaøù kvùli vylepšení celkového pøehledu o jednotlivých soutìžích a s tím pak dále pracovat.
Jinak jestli bude soutìž povinná nešla by nìjak zjednodušit (tøeba možnost tip z analýzy poslat rovnou do soutìže) a pøi vyhodnocení analýzy by se zároveò vyhodnotila i soutìž. Málokdy jsem se setkal s tím, že by zde nìkdou svou analýzu nevyhodnotil (a? dopadla jakkoli).
Jinak hodnì zdaru všem.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod richardt » sob srp 19, 2006 16:07

Pùvodnì jsem na toto téma nechtìl reagovat,ale nedá mi to...

Takže se na to podívejme:

1.Jaké výhody má moderátor?

Žádné ! Kromì toho,že moderuje sport který si vybral,je nucen své tipy psát ještì do skriptu.Byl jsem proti hned od zaèátku,ale pravidla byla takto nastavena a já jsem zvyklý pravidla respektovat i když se mi nelíbí.

2.Co se stane moderátorovi,který nebude své tipy psát do skriptu ?

Myslím,že na to upozoròoval sporttipy,že nìkteøí moderátoøi píší své tipy na forum,ale do skriptu je nepíší.
Nevím pøesnì,koho mìl na mysli,ale já jsem si všimnul,že to nìkolikrát udìlal nedo.
Tak, a co se s tím jako má dìlat ? To chcete odebrat takovému moderátorovi jako je nedo jeho sport ?
A co tím forum získá ?Mì se zdá,že by jenom pøišlo o èlovìka,který se tomu hodnì vìnuje - o jeho pøehled a znalosti.
Nezdá se mi,že by tady na každou ligu (nebo sport) bylo velké množství lidí,kteøí se tím zabývají.
Takže podle mì by na tom forum vlastnì tratilo...

Je to dost citlivá oblast,radil bych postupovat opatrnì,aby se nenadìlalo víc škody než užitku !
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron