Budoucnost souteze, novy impuls

Moderátor: Moderátoři

Ma cenu vlozit praci do souteze a prijit se zmenami?

ANO, rozhodne souhlasim..
14
67%
NE, je to uplna blbost..
5
24%
Nevim, je to na me prilis drsne..
2
10%
 
Celkem hlasů : 21

Příspěvekod -=Ondra=- » sob srp 19, 2006 17:30

p.a. píše:Sorry, mì soutìž nijak nebere. Myslím, že v poslední dobì se tady v jednotlivých sportech nepohybuje tolik lidí, abych nemìl obrázek jak to nìkomu vychází (sleduju jen fotbal). Tím nemyslím jen to, jestli tip vyjde nebo ne. Nìkdy se mi stane, že na základì rozboru a zhodnocení uvedených faktù, mi vyjde jiný tip než tipaøi, který je autorem a debata o tomto mùže být prospìšná i dalším. Já nerad soutìžím, ale rád sázím a docela mì baví psát sem analýzy. Díky nim si taky mùžu tip ještì jednou zhodnotit a má to tedy zpìtnì i plus pro mì. Vìtšinou sázím stejnì jen svoje tipy a spíše mì baví èíst si rozbory od ostatních sázkaøù kvùli vylepšení celkového pøehledu o jednotlivých soutìžích a s tím pak dále pracovat.
Jinak jestli bude soutìž povinná nešla by nìjak zjednodušit (tøeba možnost tip z analýzy poslat rovnou do soutìže) a pøi vyhodnocení analýzy by se zároveò vyhodnotila i soutìž. Málokdy jsem se setkal s tím, že by zde nìkdou svou analýzu nevyhodnotil (a? dopadla jakkoli).
Jinak hodnì zdaru všem.


2p.a.: Soutez bych ja osobne rozhodne povinou nedelal.
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod nedo » sob srp 19, 2006 17:45

richardt píše:Myslím,že na to upozoròoval sporttipy,že nìkteøí moderátoøi píší své tipy na forum,ale do skriptu je nepíší.
Nevím pøesnì,koho mìl na mysli,ale já jsem si všimnul,že to nìkolikrát udìlal nedo.
Byl jsem na tuto vìc upozornìn a postavil jsem se k ní podle svého svìdomí. Podobnì jako Ty, tak já nastavená pravidla respektuji i když s nimi nesouhlasím. Tedy - respektuji je v tom smyslu, že o nich jako o pravidlech nepolemizuji - ale pøesto je porušuji.
V tomto konkrétním pøípadì se jedná o to, že pùvodnì se do skriptu dávaly jen tzv. TOP tipy, tedy tipy s opravdu velkou dùvìrou, za které autor "dá ruku do ohnì". V tom pøípadì mi pøišla existence tohoto skriptu fajn a hlavnì mìla svùj smysl. Ještì loòskou sezónu v Rakousku jsem to tak dìlal i já. Teï se po mì chce, abych dával všechny své tipy které z Rakouska publikuji do skriptu. Dùvod? Prý aby se získal pøehled o úspìšnosti... No - mùj názor je, že o každém moderátorovi a o vìtšinì members má každý z nás svùj názor. A je úplnì jedno, jaké èíslo má u yieldu. Navíc silnì pochybuji, že moderátoøi v reálu sází pouze zápasy soutìže kterou moderují. Já napøíklad sázím témìø dennì, pøièemž Rakousko se mi hraje jen dva dny v týdnu. Takže ten yield neøíká vlastnì vùbec nic. A pokud mám potøebu si udìlat nìjakou pøedstavu o komkoliv, tak si radìji než studování nìjakého yieldu nalistuju tipy toho èlovìka. Zjistím tak tedy nejen tipy OK a KO, ale hlavnì zjistím zdùvodnìní tìch tipù, u mnohých i pár slov k samotnému prùbìhu zápasù. To mi podle mého názoru øekne mnohem více o sázkaøi než yield, tvoøený jen z asi 10% jeho reálnì podaných sázek. A pokud jde tedy jen o to, aby byl pøehled o èlovìku ne jako o sázkaøi, ale èistì jen o jeho úspìšnosti v soutìži kterou moderuje - tak tam vidím odpovìï úplnì stejnou. Chci-li si o nìkom takový obrázek udìlat protože ho doposud nemám, tak nalistuji jeho pøíspìvky a ètu. V každém pøípadì to má mnohem vìtší vypovídací hodnotu.
To je tedy mùj pohled na vìc a to jsou moje dùvody proè nepovažuji povinnost psaní všech tipù které uvádím na fóru i do skriptu za š?astné.
Ale jak jsem øekl - pravidla jsou pravidla a já je jako pravidla respektuji i když s nimi nesouhlasím. Takže jsem už na patøíèné místo napsal, že jsem si vìdom že toto pravidlo porušuji a že ho budu porušovat i do budoucna - z èehož jasnì vyplývá že mi musí být status moderátora odebrán. Já osobnì tedy nijak nebazíruji na tom jestli jsem nebo nejsem moderátor - a pokud nový moderátor Rakouska vèas otevøe téma k Rakousku, rád svým pohledem na zápasy pøispìji.
Ale tak jako v jiných èinnostech - kdo porušuje pravidla mìl by být potrestán, pøípadnì by mìly být vyvozeny dùsledky, tak i v tomto pøípadì považuji za logické a jedinì správné, že pokud porušuji pravidla (a v budoucnu bych je porušoval i nadále - protože do skriptu bych uvádìl jen tzv. TOP tipy jako tomu bylo ještì minulou sezónu), nemìl bych moderovat.
Neberu to jako nìjaký útok na svoji osobu (jak mi již také bylo naznaèeno), beru to opravdu jen jako dùsledek toho, že nìco porušuji. Jsou-li tedy pravidla jaká jsou a je-li tedy tak naprosto nezbytné aby vše co je na fóru se kopírovalo i nìkam bokem, nemohu být z dùvodu jejich neustálého porušování moderátorem.
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod richardt » sob srp 19, 2006 17:58

Pod všechno co jsi napsal se podepíšu !
Mám naprosto shodný názor !
Mluvíš mi z duše - líp bych to nenapsal !
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dragonbase » sob srp 19, 2006 19:11

Byl tady taky odkaz TIP DNE a jak to dopadlo a nechápu proè když nìkdo má informace o nìjaké lize zajímá se o to tak proè by nemìl být Moderátorem vždyt jsme tady od toho aby jsme si pomáhali a ne od toho aby jsme si házeli klacky pod nohy a že musí být tipy ve scriptu vždyt je snad jedno jestli budou tipy ve scriptu nebo pøímo na Profim akorát tady jsou vždy hádky jak to že nìkdo do scriptu nemùže.I když já tam taky nemùžu protože nejsem Moderátor tak je to pro mì malinko nevýhoda ale tøeba se nìkdy doèkám. :lol: .Pøeji hodnì štìstí
Sázkařská disciplína je velice dùležitá
Uživatelský avatar
Dragonbase
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1223
Registrován: ned úno 19, 2006 10:14

Příspěvekod richardt » ned srp 20, 2006 20:23

Ještì jedna poznámka k soutìži:

Poèítání yieldu se mi jeví nìjaké divné ! Pokusím se vysvìtlit proè.

Dnes jsem tipoval ve skriptu 4 sázky na motorky:

1,8 x 6 = 10,8 - 6 = +4,8
1,55 x 6 = 9,3 - 6 = +3,3
1,5 x 7 = 10,5 - 7 = +3,5
A jedna prohraná - 5 ( sázka na De Angelise 1-3)

Celkem:+11,6 - 5 = +6,6 i po odeètení manipulaèního poplatku je to poøád + 4,2
Tøi ze ètyø sázek byly výherní a to považuji celkem za úspìšný tip.

Ovšem percentuelnì jsem z +30% klesnul na +29%.Takže to vypadá tak,že pokud nebudu tipovat na 100%,bude mùj yield neustále klesat.

A? se na mì nikdo nezlobí,ale to se mi zdá znaènì nelogické !
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod quinton » ned srp 20, 2006 21:10

Samozøemì že ti Yield klesnul.

Pokud máš Yield +30% , znamená to, že z každých vsazených 10 jednotek vyhraješ 13.
Ty jsi dnes z 24 vsazených vyhrál 4.4 jednotek, to znamená že yield pro dnešek máš nìjakých 18% -> klesnul ti i celkový yield :wink:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod richardt » ned srp 20, 2006 21:47

quinton píše:Samozøemì že ti Yield klesnul.

Pokud máš Yield +30% , znamená to, že z každých vsazených 10 jednotek vyhraješ 13.
Ty jsi dnes z 24 vsazených vyhrál 4.4 jednotek, to znamená že yield pro dnešek máš nìjakých 18% -> klesnul ti i celkový yield :wink:


I po tomto vysvìtlení to považuji za nesmysl - vyhráváš,ale jsi neúspìšný?
To se Ti zdá logické ?
Mì ne. :wink:
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod tono » ned srp 20, 2006 22:03

Jednoduche
1% z 1000vsadenych jednotiek je vacsi zisk ako 100% z 9jednotiek,preto podla mna vyznam tohto fora je vo vacsom zabere co sa tyka kvantity,aj pri pripadnom nizsom celkovom percentualnom zisku ako by mal jednotlivec,no vyssom obrate.
Normalne strategia mamutich podnikov.
V jednotlivom pripade,ak mas 30% vynos,musis tych 30% drzat kazdy den,inak percentualne klesas,napriek tomu ze celkovy zisk sa Ti zvysuje.
Uživatelský avatar
tono
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3211
Registrován: sob pro 20, 2003 15:30
Bydliště: Praha/Hlohovec

Příspěvekod quinton » pon srp 21, 2006 6:45

Pøesnì tak, Yield neurèuje tvou celkovou výhru, ale pouze návratnost tvých investic :!:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod richardt » pon srp 21, 2006 14:45

tono píše:V jednotlivom pripade,ak mas 30% vynos,musis tych 30% drzat kazdy den,inak percentualne klesas,napriek tomu ze celkovy zisk sa Ti zvysuje.


No a právì toto považuji za ten nonsens.

Já pochopitelnì vím,jak se to poèítá.V mém pøípadì to je konkrétnì :
497.83 - vyhraných jednotek
384 - vsazených jednotek

Takže 497,83:384=1,29 - 1= 0,29 x 100 = +29%

Èísla se ovšem dají nejen dìlit,ale i odèítat:

Takže 497,83 - 384 = 113,8
Tedy 113,8 vyhraných jednotek.Za jednotku je nutno dosadit konkrétní peníze!
Já sázím za peníze a všechny tipy,které uvádím ve skriptu mám vsazeny i reálnì:

https://www.synottip.cz/kontrola-tiketu ... ubmit.y=13

https://www.synottip.cz/kontrola-tiketu ... ubmit.y=10

https://www.synottip.cz/kontrola-tiketu ... ubmit.y=13

Nìkdy je to za trochu jiný vklad,nebo z nich udìlám 2AKO,ale podstatou je to,že jim vìøím a skuteènì je sázím ! Proto je mohu s klidným svìdomím doporuèit i ostatním.

Jde mi o to vyhrát peníze (nebo je alespoò neprohrát).Za procenta,nebo yield si totiž nic nekoupím!

A tak podle mì je správné kriterium profit.Vyhrávájící sázka pøináší plus jednotky,prohrávající odeèítá jednotky - tak je to pøece i v reálu.Poèítám peníze které jsem vyhrál,nebo prohrál a myslím,že to tak dìlá vìtšina lidí,kteøí si vedou statistiku sázek.Všechny sázkaøské deníèky uvádìné i na tìchto stránkách to tak poèítají.
Systém,který snižuje yield pøestože tiper je úspìšný a vyhrává je podle mì nesmysl i když je to matematicky v poøádku !
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron