Budoucnost souteze, novy impuls

Moderátor: Moderátoři

Ma cenu vlozit praci do souteze a prijit se zmenami?

ANO, rozhodne souhlasim..
14
67%
NE, je to uplna blbost..
5
24%
Nevim, je to na me prilis drsne..
2
10%
 
Celkem hlasů : 21

Příspěvekod -=Ondra=- » stř srp 23, 2006 9:32

Devron píše:2 Ondra: fcbet sleduje obe kriteria a nejlepsi tiper mesice nebo vubec je hodnocen podle profitu
kdybys chtel snadno ti ukazu jak udelas vyssi zisk s vetsim poctem min kvalitnich tipu...
u toho se snad nebudeme pretahovat ;-)


Ja nepsal ze je to nejaky fakt, ale spis muj nazor. Ja jsem po letech nadmerneho sazeni mnoha tipu denne presel do faze "less is sometimes more / mene je nekdy vice"... radsi si na tip pockam nejaky ten den si nic nevsadim.. Tim nerikam, ze to je taktika, ktera je nejlepsi, ale me proste nejvice sedi a navic moje osobni statisticke vysledky ji jenom podporuji... :wink:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod quinton » stř srp 23, 2006 10:50

to Devron

Špatnì jsi mì pochopil. Jen jsem chtìl napsat, že nìkdo pro svùj standartní (støední) vklad volí ohodnocení 7/10, nìkdo tøeba jen 2-3/10.

Pro mì napøíklad 2-4/10 znamená støení vklad (nižší, normal, vyšší), 5/10 už hraju high stake, 6/10 BIG a 7/10 a výše už jsou opravdu velice vyjimeèné sázky. Jsou to vklady které tøeba nìkolikanásobnì pøevyšují vklad 4-5/10.
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Devron » stř srp 23, 2006 11:11

jo takhle... no to je pak jina :) takoveto ruzne subjektivni metody se ovsem nedaji nejak logicky v soutezi zahrnout...
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod -=Ondra=- » stř srp 23, 2006 12:27

Devron píše:jo takhle... no to je pak jina :) takoveto ruzne subjektivni metody se ovsem nedaji nejak logicky v soutezi zahrnout...


Prave proto se pouziva yield.. :wink:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod richardt » stř srp 23, 2006 14:28

qwertyy píše:profit se bere v úvahu jen pøi udìlování cen každý mìsíc, protože tam by objektivnì hodnotit podle yieldu nešlo...


Ale,ale a jak je to možné.když je yield tak senzaèní a objektivní hledisko ! :shock:

Jinak pro mì není problém,jak je soutìž hodnocena.Problém je,že jsou nuceni se jí úèastnit i èlenové,kteøí se jí úèastnit nechtìjí (moderátoøi) - jmenovitì já !

Ještì jste poøád neodpovìdìli co se stane moderátorovi,který bude dávat tipy na forum a do skriptu ne.Pokud mu bude odebráno moderátorství,ale on si ten svùj sport povede stejnì dál jako pøedtím,tak to považuji docela za kabaret.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod kali » stř srp 23, 2006 15:46

richardt píše:Ještì jste poøád neodpovìdìli co se stane moderátorovi,který bude dávat tipy na forum a do skriptu ne.Pokud mu bude odebráno moderátorství,ale on si ten svùj sport povede stejnì dál jako pøedtím,tak to považuji docela za kabaret.


hehe, tak kdyz si povedes svuj sport dal jako pred tim, tak te z fora banovat nebudeme :) Kazdopadne uvadeni tipu do skriptu neni kvuli soutezeni, ale predevsim proto, aby si kazdy mohl snadno vyjet historii, posledni vysledky, celkovy pocet bodu profitu a tvuj yield. Vse prehledne na jednom miste a kazdy si muzu udelat snadno obrazek, aniz by zkoumal zpetne vsechna temata, kde tipy mas. Da se namitat, ze svuj obrazek si vytvoris i bez statistik, ale ten muze byt casto mylny a pro mnoho lidi jsou tak statistiky nejlepsim voditkem.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod -=Ondra=- » stř srp 23, 2006 16:47

richardt píše:Jinak pro mì není problém,jak je soutìž hodnocena.Problém je,že jsou nuceni se jí úèastnit i èlenové,kteøí se jí úèastnit nechtìjí (moderátoøi) - jmenovitì já !


Ja bych to tak nedramatizoval... nikde driv nebylo (a ani ted neni) psano, ze soutez je POVINNA. Ja bych ji rozhodne povinou nedelal a kdo bude chtit at se zucastni. Ani vstup do druhe casti bych neudelal povinny.
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod superior75 » čtv srp 24, 2006 8:30

Nezlobte se na mì, ale pøijde mi to tu jako mlácení prázdný slámy. Každý si stejnì tipuje podle svého a svých oblíbených tipérù. Ta soutìž mi pøijde pomìrnì jako bezpøedmìtná, pøepisovat (repsektive kopírovat) svoje analýzy na dvì rùzná místa v rámci jednìch stránek mi prostì pøijde ujetý a zbyteèný. Nehledì na to, že úèast v soutìži postrádá dle mého názoru smysl a aèkoli chápu Ondrovo znechucení nad tím, že se lidi zapojují do soutìží jenom s vidinou urèitého zisku, tak pøece tohle je podstata celého sázení... Já teda nevím, jak ostatní, ale já sázím proto, že mì to baví, ale také proto, že mi to pøináší jistý zisk. Vždy? tohle je podstata i tìchto stránek, nebo to chápu špatnì? Podle mì tady každý svojí kvalitu prokazuje dostateènì na fóru, což kdokoli, kdo je tady dostateènì dlouho (a takových je tady vìtšina), mùže spolehlivì vysledovat i bez soutìže, do které se podle mého názoru stejnì vìtšinì lidí nechce.
A co se týèe kalim zmiòovaného mylného úsudku, když si ètu od nìkterého èlena nìkolik týdnù po sobì do hloubky jdoucí analýzy, tak mì jeho yield ani nezajímá. Vidím, že èlovìk má v té vìci pøehled, a by? se jeho tipy nemusím øídit, mùžu z jeho informací vycházet a pracovat s nimi.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod nedo » čtv srp 24, 2006 8:35

superior75 píše:Nezlobte se na mì, ale pøijde mi to tu jako mlácení prázdný slámy. Každý si stejnì tipuje podle svého a svých oblíbených tipérù. Ta soutìž mi pøijde pomìrnì jako bezpøedmìtná, pøepisovat (repsektive kopírovat) svoje analýzy na dvì rùzná místa v rámci jednìch stránek mi prostì pøijde ujetý a zbyteèný. Nehledì na to, že úèast v soutìži postrádá dle mého názoru smysl a aèkoli chápu Ondrovo znechucení nad tím, že se lidi zapojují do soutìží jenom s vidinou urèitého zisku, tak pøece tohle je podstata celého sázení... Já teda nevím, jak ostatní, ale já sázím proto, že mì to baví, ale také proto, že mi to pøináší jistý zisk. Vždy? tohle je podstata i tìchto stránek, nebo to chápu špatnì? Podle mì tady každý svojí kvalitu prokazuje dostateènì na fóru, což kdokoli, kdo je tady dostateènì dlouho (a takových je tady vìtšina), mùže spolehlivì vysledovat i bez soutìže, do které se podle mého názoru stejnì vìtšinì lidí nechce.
:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
(absolutní souhlas s každièkým slùvkem i s každièkým interpunkèním znaménkem)
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod fear » čtv srp 24, 2006 14:54

Narovinu, mì nìjaké poèítání yieldu šílenì zdržuju, považuju to za bezpøedmìtné, buï se mi tip líbí a dám ho, nebo se mi nelíbí nedám ho. Jako moderátor poèítám yield tady, poèítám ho ještì na nejmenovaném fóru, jelikož taky v podstatì musím a šílenì mì to zdržuju kopírovat stejný text dvakrát nìkam, kde to nemá užitek. Navíc nejde jen o kopii, musím vypsat takové kraviny jako je zaèátek zápasu, kurs a to nepoèítám nìjaké zalogování se...
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron