Editace vlastnich zprav

Moderátor: Moderátoři

Editace vlastnich zprav

Příspěvekod superior75 » úte zář 05, 2006 7:44

Chtel bych se zeptat, zda by nebylo mozne udelat neco podobneho jako na bettingadvice, kde si autor muze vlastni zpravy dodatecne editovat nebo mazat. Dost tady radi problem zvany "DEBUG MODE" a kazdou chvili tak nekdo musi zadat nektereho z adminu o smazani nekolika kopii prispevku. Timhle by se to dalo vyresit bez zbytecneho pridelavani prace ostatnim. Ale i jinak si myslim, ze to je prakticka vec.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod kali » úte zář 05, 2006 11:38

ahoj,
no resilo se to dostkrat, vzdy se zatim dospelo k tomu, ze ne. Osobne se proti tomu zas az tak nestavim, v podstate jedine co mi na tom vadi je to, ze kdyz se zacnou updatovat prispevky o nove info, tak update prostrednictvim editu neni videt jako novy prispevek, tudiz si toho nikdo nevsimne. Jinak samozrejme nezpochybnuji vyhody editu na upravy chyb a preklepu apod.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod superior75 » úte zář 05, 2006 11:56

Jo, to docela chapu. Na druhou stranku - ovsem to muzu hovorit jenom za sebe - ja tuhle moznost prakticky nevyuzivam a pristupuji k ni pouze tehdy, kdyz prehlednu nejaky brutalni preklep. Kdyz prihazuji dalsi informace tak needituji, ale pridavam dalsi prispevek. Ale jak rikam, to mluvim jenom za sebe.
Uživatelský avatar
superior75
Host
Host
 
Příspěvky: 1415
Registrován: stř říj 13, 2004 6:23
Bydliště: Strední Evropa

Příspěvekod Temlis » úte zář 05, 2006 12:18

superior75 píše:Jo, to docela chapu. Na druhou stranku - ovsem to muzu hovorit jenom za sebe - ja tuhle moznost prakticky nevyuzivam a pristupuji k ni pouze tehdy, kdyz prehlednu nejaky brutalni preklep. Kdyz prihazuji dalsi informace tak needituji, ale pridavam dalsi prispevek. Ale jak rikam, to mluvim jenom za sebe.


Mùžu jen souhlasit a myslím, že to jde opatøit tím, že kdyby to nìkdo updatoval o nìjaké zajímavé info, jde podto vložit nový pøíspìvek a tam tøeba napsat jen "aktualizováno". Tudiž se objeví nový pøíspìvek a všem to bude jasné, takhle se èasto stává to, že nelze nic opravit atd atd. Napøíklad nedávno jsem vkládal anketu do topicu, ale vložila se jen jedna odpovìï, tak jsem musel shánìt nìkoho aby to upravil, ani jako moderátor jsem toto nemohl :oops:
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob zář 09, 2006 20:33

asi to nepatøí do tohoto tématu, ale pøijde mì, že to má jisté souvislosti , možná se to tu už øešilo, no tak èi onak se radìji zeptám

já jen, že mi nejde odesílat celý den moje preview pro 1.kolo u Serie A, poøád to píše cloud not insert new wor matches, DEBUG MODE a bla bla a samosebou pøíspìvek mì to neodešle

nelze tuto vìc nìjak odstranit èi tak nìco ? nebo je chyba v mém pc a jestli ano, jak to mám vyøešit?

a v èem je problém ? ? díky za objasnìní
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob zář 09, 2006 21:30

Johnny.Rebel píše:asi to nepatøí do tohoto tématu, ale pøijde mì, že to má jisté souvislosti , možná se to tu už øešilo, no tak èi onak se radìji zeptám

já jen, že mi nejde odesílat celý den moje preview pro 1.kolo u Serie A, poøád to píše cloud not insert new wor matches, DEBUG MODE a bla bla a samosebou pøíspìvek mì to neodešle

nelze tuto vìc nìjak odstranit èi tak nìco ? nebo je chyba v mém pc a jestli ano, jak to mám vyøešit?

a v èem je problém ? ? díky za objasnìní


tak nakonec jsem to vyøešil sám, pøíspìvek byl asi moc dlouhý, nebot sotva jsem to rozdìlil na více èástí, už se to odeslalo a je to v pohodì, o další zkušenost víc :)
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ranger » ned zář 10, 2006 21:19

Podle mì ideální øešení je, povolit editaci vlastních pøíspìvkù jen do 5 minut po vložení. Jsem i na jednom fóru, kde to tak funguje - èlovìk si mùže opravit pøeklepy, ale konzistenci fóra to nenaruší :wink:
Uživatelský avatar
Ranger
Host
Host
 
Příspěvky: 191
Registrován: úte čer 22, 2004 12:19
Bydliště: Česko

Příspěvekod fear » pon zář 11, 2006 17:40

No já pøeklepy neøeším, nejsem tu od toho, abych kontroloval gramatiku (i když nìkdy to jsou docela exotické kombinace y a i), ale kvùli tipùm..

I když na druhou stranu debug mode je pro mì velké strašidlo... které mi dost vadí...

Jinak jen tak mimo.. mám teï velmi málo èasu, takže pøíspìvky jsem nucen omezit na minimum, navíc se teï nic moc z mojeho okruhu nehraje...
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod kali » úte zář 12, 2006 10:58

Ranger píše:Podle mì ideální øešení je, povolit editaci vlastních pøíspìvkù jen do 5 minut po vložení. Jsem i na jednom fóru, kde to tak funguje - èlovìk si mùže opravit pøeklepy, ale konzistenci fóra to nenaruší :wink:


souhlasim, idealni reseni :thumbup1: jdu se mrknou jak to nastavit
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod zirkonxx » úte zář 12, 2006 18:15

kali píše:souhlasim, idealni reseni :thumbup1: jdu se mrknou jak to nastavit


obavam se ze tohle pujde jen s pomoci hacku fora..
takze pri jakekoliv zmìnì to múže prestat fungovat...
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron