slozitejsi matematika

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Devron » úte zář 04, 2007 14:01

zabalil? no way....

uz se spokojene sazi :)
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod magic108 » stř dub 02, 2008 23:17

Tak MLB se nám zase rozjíždí. Jak je na tom tvůj program Devrone? Myslíš že bys tady mohl házet tipy jak na konci minulé sezóny?
Forever PSV Eindhoven!!!
Uživatelský avatar
magic108
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv črc 08, 2004 17:25

Příspěvekod saginek » pon dub 14, 2008 22:01

tak tohle jsem objevil ted.....a vypada to nadejne.... ....jenomze ja jsem skoro fyzik, tak
1) nechci pochybovat o schopnostech tvurce, ale myslim, ze uz par lidi neco podobne delalo....a pokud to fungovalo, tak o tom nikdo nevi :)
2) ciste pocitove....takovehle systemy cim vic maji udaju, tak tim blbeji to bude predpovidat.... ...je uz pozde, tak jsem to neprecetl uplne cele a moc se nezamyslel nad tim jak to funguje....ale pokud se to uci a bere to data napriklad nekolik roku dozadu, tak si myslim, ze to nebude dobre... ..dalsi veci je, ze by se to dalo pouzit na muzstva, ktera hraji stabilne se stejnymi hraci a stejny system...

to jenom tak na uvod.... ...snad to tu jeste trochu funguje... ...pokud ten program nejak funguje momentalne a tvurce se tu vyskytuje, tak bych byl rad, kdyby se ozval...diky :wink:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod Devron » pon dub 14, 2008 22:13

saginek píše:tak tohle jsem objevil ted.....a vypada to nadejne.... ....jenomze ja jsem skoro fyzik, tak
1) nechci pochybovat o schopnostech tvurce, ale myslim, ze uz par lidi neco podobne delalo....a pokud to fungovalo, tak o tom nikdo nevi :)
2) ciste pocitove....takovehle systemy cim vic maji udaju, tak tim blbeji to bude predpovidat.... ...je uz pozde, tak jsem to neprecetl uplne cele a moc se nezamyslel nad tim jak to funguje....ale pokud se to uci a bere to data napriklad nekolik roku dozadu, tak si myslim, ze to nebude dobre... ..dalsi veci je, ze by se to dalo pouzit na muzstva, ktera hraji stabilne se stejnymi hraci a stejny system...

to jenom tak na uvod.... ...snad to tu jeste trochu funguje... ...pokud ten program nejak funguje momentalne a tvurce se tu vyskytuje, tak bych byl rad, kdyby se ozval...diky :wink:


tvurcem asi myslis me... :)
ad1... tvurce je student MFF, obor financni matematika, zamerenim dynamicke systemy, prediktivni modelovani, casove rady, ekonometrie, simulace monte carlo...
ad2... ano, system bere vysledky za poslednich xy sezon...(nekde 15 let nekde 5), ALE system samozrejme vi, ze ty data jsou stare... a podle toho s nimi naklada... ;), system vi, ktere teamy jak hraji a pocita s jistou stabilitou teamu...

vyvoj je ve fazi, ze se o technicke detaily delit nechci... je mi jedno jak se na to divas :)
gl
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod saginek » úte dub 15, 2008 8:31

ad1...jen jsem chtel rict, ze napriklad to mohl delat uz nekdo, kdo je v tom profesor....nechtel jsem tim rict, ze bys byl neschopny, nebo neco podobne....
ad2..to je dobre

ad3...jenom jsem chtel pomoci...kdyz neni zajem, tak nevadi...
GL i tobe,

byvaly student FJFI CVUT
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Předchozí

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron