Teleservis

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Teleservis

Příspěvekod MuLe » úte zář 25, 2007 15:35

Zařizuju si tuto službu u Tipsportu a řeším snad jediný problém, co vyplnit na přihlášce do kolonky specifický symbol u bankovního účtu. Na pobočce mi řekli, že si tam můžu vyplnit co chcu (moc tomu nevěřím :) - třeba u S-konta od Synotu tam je číslo smlouvy), na Internetu nikde žádná zmínka, na infolince mi to neberou. Víte někdo co s tím?
Uživatelský avatar
MuLe
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1165
Registrován: pát led 07, 2005 21:57

Re: Teleservis

Příspěvekod Peteas » úte zář 25, 2007 15:59

MuLe píše:Zařizuju si tuto službu u Tipsportu a řeším snad jediný problém, co vyplnit na přihlášce do kolonky specifický symbol u bankovního účtu. Na pobočce mi řekli, že si tam můžu vyplnit co chcu (moc tomu nevěřím :) - třeba u S-konta od Synotu tam je číslo smlouvy), na Internetu nikde žádná zmínka, na infolince mi to neberou. Víte někdo co s tím?


Specifický symbol snad už ani nexistuje, to bylo u starších sporožirových účtů já bych tam nevyplňoval nic, u synotu jsi vyplňoval určitě variabilní symbol, to bývá číslo smlouvy, faktury ...
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

Re: Teleservis

Příspěvekod Temlis » úte zář 25, 2007 16:04

Peteas píše:Specifický symbol snad už ani nexistuje, to bylo u starších sporožirových účtů já bych tam nevyplňoval nic, u synotu jsi vyplňoval určitě variabilní symbol, to bývá číslo smlouvy, faktury ...


U synotu, co ja vim, je v.s. i s.s. (cislo telefonu a cislo smlouvy).
Je ale pravda ze s.s. se uz pouziva zridka a vetsinou se vubec nevyplnuje..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Re: Teleservis

Příspěvekod MuLe » úte zář 25, 2007 16:06

Specifický symbol snad už ani nexistuje, to bylo u starších sporožirových účtů já bych tam nevyplňoval nic, u synotu jsi vyplňoval určitě variabilní symbol, to bývá číslo smlouvy, faktury ...

U Synotu, aspoň před několika měsíci, byl variabilní symbol číslo mobilu a specicfický symbol číslo smlouvy.

ted vidim, ze uz to psal i Temlis...
Uživatelský avatar
MuLe
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1165
Registrován: pát led 07, 2005 21:57

Re: Teleservis

Příspěvekod Peteas » úte zář 25, 2007 16:24

MuLe píše:
Specifický symbol snad už ani nexistuje, to bylo u starších sporožirových účtů já bych tam nevyplňoval nic, u synotu jsi vyplňoval určitě variabilní symbol, to bývá číslo smlouvy, faktury ...

U Synotu, aspoň před několika měsíci, byl variabilní symbol číslo mobilu a specicfický symbol číslo smlouvy.

ted vidim, ze uz to psal i Temlis...


Teď jsem se díval do své smlouvy a nevyplňoval jsem tam nic a fungujemi to bezproblémů :wink:
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

Re: Teleservis

Příspěvekod MuLe » úte zář 25, 2007 16:28

Peteas píše:
MuLe píše:
Specifický symbol snad už ani nexistuje, to bylo u starších sporožirových účtů já bych tam nevyplňoval nic, u synotu jsi vyplňoval určitě variabilní symbol, to bývá číslo smlouvy, faktury ...

U Synotu, aspoň před několika měsíci, byl variabilní symbol číslo mobilu a specicfický symbol číslo smlouvy.

ted vidim, ze uz to psal i Temlis...


Teď jsem se díval do své smlouvy a nevyplňoval jsem tam nic a fungujemi to bezproblémů :wink:


diky :thumbup1:
Uživatelský avatar
MuLe
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1165
Registrován: pát led 07, 2005 21:57


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron