seznam PC programù pro sázení

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Re: Novinka

Příspěvekod zirkonxx » čtv říj 28, 2004 8:36

brumla83 píše:
nelson píše:
Pompo píše:Dnes vyšel na Technetu pìkný pøehled softu pro sázení:

http://technet.idnes.cz/sw/sw_softnarez ... 04tyd.html


recenze uplne nakokot, reknu to slusne, clovek co ji psal nikdy tyto programy ani nemel nainstalovane


Nejvìtší prdel je ta, že tam není Trefík... patøí mu to.... chachachichi :)


ale jo autor se ozval v diskuzi tak je alespon tam
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice

Co umi programy

Příspěvekod monkei » čtv pro 09, 2004 15:34

Zdravim.
Sorry, sem vtomdle celkem lame :oops: , ale co v tech programech delate? Ja sem na to tak zbezne koukal a vypada to ze by mi moc nepomohly...
Sou programy ktery ti treba u kazdyho zapasu urcej, jaka je pravdepodobnost (procentrualni) toho ze ten nekdo vyhraje? Anebo to sou proste jenom helpy treba s tabulkama nebo tak..
monkei
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 08, 2004 22:15
Bydliště: Praha

Re: Co umi programy

Příspěvekod brumla83 » pát pro 10, 2004 17:10

monkei píše:Zdravim.
Sorry, sem vtomdle celkem lame :oops: , ale co v tech programech delate? Ja sem na to tak zbezne koukal a vypada to ze by mi moc nepomohly...
Sou programy ktery ti treba u kazdyho zapasu urcej, jaka je pravdepodobnost (procentrualni) toho ze ten nekdo vyhraje? Anebo to sou proste jenom helpy treba s tabulkama nebo tak..


JJ, takový programy existujou....Procentuelnì ti urèí pravdìpodobnost výsledkù a ták. Samozøejmì obsahujou tabulky, odehraný zápasy... Je jich celkem dost, nìkterý složitý a maj hodnì funkcí, nìkterý zas míò složitý a míò funkcí, což nìkdy i postaèí...
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

Příspěvekod DEViL » čtv úno 24, 2005 6:20

Take bych rekl, ze lepsi nez nejake programy je tuzka a sesit ... jen muj ciste soukromy nazor :wink:
DEViL
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 24, 2005 6:17

Příspěvekod brumla83 » stř čer 08, 2005 9:51

víte nìkdo, jak si stáhnout program Footyforecast?

Zaregistroval jsem se tam, ale když kliknu na Software a zadám svoje pøihlašovací jméno a heslo, tak se mi nejde pøihlásit a tím pádem nevím jak kde to stáhnout...

Nemusím, doufám, tak nejdøív poslat peníze, abych se k tomu dostal, že?

www.footyforecast.com/
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

Příspěvekod brumla83 » sob říj 29, 2005 16:13

tak zkouším FootyForecast a jaxi mì to skoro poøád hlásí chybu a kvùli tomu nic nemùžu udìlat! Máte s tím nìjaký zkušenosti?

Dík...
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

Příspěvekod niels » pát lis 04, 2005 20:41

brumla83 píše:tak zkouším FootyForecast a jaxi mì to skoro poøád hlásí chybu a kvùli tomu nic nemùžu udìlat! Máte s tím nìjaký zkušenosti?

Dík...



FF sa mi kvôli chybe nepodarilo ani odskúša?. Neviem èi ide o jednu a tú istú chybu. Takže už sme dvaja. Komu to beží a má to odskúšané, tak poraïte.

Díky
niels
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 07, 2005 21:04

Příspěvekod Orken » pát lis 11, 2005 19:25

podle me tyhle jednoduche programy pro urcovani pravdepodobnosti vysledku jsou na nic...nerikam, ze nejaky slozity model, ktery maji treba vypracovany bookies pro nejake velke souteze nemuze mit dobrou uspenost-treba u basketu si to dovedu predstavit, ze oceni kazdeho hrace, jaka je pravdepobnost, ze mine, ze bude obrat, trestni hody..atd ale to budou dost slozite modely, ktere budou mit stovky vstupnich udaju..ne par minulych her..ale bookies promitaji do kurzu i jine faktory, jak bude na kurzy reagovat verejnost apod. takze ikdyz maji nba dobre propracovanou, tak sance pro sazejici je...
Orken
Host
Host
 
Příspěvky: 73
Registrován: pát lis 11, 2005 18:29

Příspěvekod Cestmir » úte bře 27, 2007 20:44

brumla83 píše:tak zkouším FootyForecast a jaxi mì to skoro poøád hlásí chybu a kvùli tomu nic nemùžu udìlat! Máte s tím nìjaký zkušenosti?

Dík...


plss upnete ho ..nebo poslete link kde bych si ho mohl stahnout celkem me zajima........
Cestmir
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 26, 2007 21:02

Příspěvekod brumla83 » ned dub 01, 2007 19:03

Cestmir píše:
brumla83 píše:tak zkouším FootyForecast a jaxi mì to skoro poøád hlásí chybu a kvùli tomu nic nemùžu udìlat! Máte s tím nìjaký zkušenosti?

Dík...


plss upnete ho ..nebo poslete link kde bych si ho mohl stahnout celkem me zajima........


Taky mě to nejde stáhnout. Přihlášenej jsem a chce to pro stažení opět Login, tak to dám a furt nic.
To starý co mě házelo chyby už nemám...
Uživatelský avatar
brumla83
Host
Host
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte črc 13, 2004 18:25
Bydliště: CZ

PředchozíDalší

Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron