vaše strategie

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

vaše strategie

Příspěvekod elnino9 » sob pro 22, 2007 19:24

ahoj, mám takový jeden dotaz hlavně na ty zkušené a výdělečné tipéry. Rád bych věděl, podle čeho vybíráte zápasy na které sázíte. Jestli to jsou zápasy s nízkým kurzem nebo naopak zkoušíte překvápka? Kombinátory nebo solo sázky apod. Začnu u sebe. Sázím zápasy, u kterých si myslím, že by měly vyjít, bohužel často se mýlím. Často to jsou favoriti a takové 2 zápasy. Jsem v mínusu ale chtěl bych to změnit. Samozřejmě vím, že není žádný recept na samé vítězné tipy, ale hledám inspiraci, a proto taky píšu tento topic. Snad mi vás aspoň pár odepíše :D Předem mockrát děkuji
Uživatelský avatar
elnino9
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř lis 28, 2007 10:52

Příspěvekod DrPabloRamirez » sob pro 22, 2007 20:07

Počet zápasov - čím menej, tým lepšie. Ideálny je samozrejme sólo zápas, prípadne dvojakovka.
Výber zápasu - Ja sa snažím tipovať nižšie ligy alebo potom rôzne mládežnícke turnaje, či už hokejové alebo futbalové. Tam bookies nevedia odhadnúť silu jednotlivých tímov a často vypisujú nezmyselné kurzy.
DrPabloRamirez
Host
Host
 
Příspěvky: 360
Registrován: pon říj 08, 2007 17:20

Příspěvekod el magico » sob pro 22, 2007 20:11

napodobne ako vravi PabloRamirez...

moj obor je tenis, tazko najdes nieco solidne za pekny kurz na Wimbledone, US Open alebo podobnych velkych turnajoch, kde si stavkove vedia pekne ustrazit realne kurzy, no na mensich turnajoch dost casto najdes nejaky ten ulet na mile vzdialeny realite, cim vacsia blbost /na pohlad/ tym vacsia sanca nieco hodnotne najst...

urcite nehrat napr vo futbale tymi ako arsenal, chelsea a pod za 1,2 kurz,a lebo v tenise vsetkych tych "favoritov" za 1,15......nevravim, ze aj tam sa nenajde banker...
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod JayJay » sob pro 22, 2007 21:17

Já bych dodal moje nejoblíbenější heslo ze sázení "Sázení není hledání vítěze, ale hodnotného kurzu" :wink:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod FULHAM » sob pro 22, 2007 21:24

Já osobně hraju za víc jen sóla. A opravdu si pečlivě vybírám. Pro mě může mít hodnotu i kurz 1,4 - níž jdu málokdy.
Jak si vybírám zápasy. Nevím něčím mě musí zaujmout pak se pídím dál. Srovnám si v hlavě jestli kurz odpovídá tomu co bych zvolil sám a podle toho se rozhodnu. Navíc u mě je to i o pocitu. Když nemám ze zápasu dobrý pocit radši ho nedám i když by ml vyjít.
Dál rád hraji stromeček proti sériím ale to je za malé peníze. No a v práci si dám kombík s pěti skupinama od dvojic po koruně na sledovačku. A on se sem tam nějakej ujme. Dělám do 23:30 takže ať se bavím.

GL FULHAM
Come on You Whites
FULHAM
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 315
Registrován: pát zář 14, 2007 23:00
Bydliště: Brníčko


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron