Co v létě?

Neví­te, jak napsat dopis sázkovce v obchodní­ angličtině

Moderátor: Moderátoři

Co v létě?

Příspěvekod barchen » stř led 02, 2008 11:54

Tenhle topic jsem založil z jednoho důvodu. Specializuji se na basketbal a tak mám v období cca od poloviny června kdy končí většina lig do začátku října mezeru která trvá +- 100 dní.... po tu dobu se z basketu hraje jen WNBA která je pro mě netipovatelná a různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé..... a proto se ptám všech uživatelů tohoto fora co tipovat v létě...... zkoušel se MLB ale z toho se spíš stalo opisování tipů které mě úplně neuspokojilo a profit z toho byl nevalný..... potom už je tu jen tenis do kterého se ale člověk musí dostávat dlouho a fotbalové přáteláky + začátky lig.... a nebo poslední možnost je netipovat nic a připravovat se na další sezonu v basketu..... a chtěl bych se zeptat jak tenhle "problém řeší i jiní tipeři kteri se specializuji na NHL/MLB/NBA prostě na sezoni sporty....
Uživatelský avatar
barchen
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 523
Registrován: úte pro 18, 2007 23:31

Příspěvekod nforest » stř led 02, 2008 12:02

:arrow: jul a august su prazdniny...nehodnoti sa,a nemusis pridavat tipy...ak stihnes pocas sezony NBA splnit pocet tipov,ked sa ti nehra NBA nemusis nic pridavat...jednoducho oddych a priprava na dalsiu sezonu ...dufam,ze to tak je
Uživatelský avatar
nforest
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1689
Registrován: stř srp 25, 2004 7:50
Bydliště: Petržalka

Příspěvekod kali » stř led 02, 2008 12:05

sice se nespecializuji na zminene sporty, ale fotbalove ligy jsou koneckoncu take sezonnim sportem a shodou okolnosti mi take konci pocatkem cervna (zacinaji mi nicmene drive, nektere v sprnu, ostatni pak v nasledujicich mesicich).

Volne mesice vyuzivam jako dovolenou, protoze v prubehu sezony delam prakticky 7 dni v tydnu, takze ty volne mesice vitam a sazeni se prakticky nevenuji, respektive jen minimalne. Prece jen se hraji nektere turnaje obcas, ale vseobecne pauziruji.

Pokud nemas problem se sazenim fotbalu, tak bych na Tvem miste (pokud nevitas prestavku) volil nekterou z lig, ktere se v te dobe hraji.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Re: Co v létě?

Příspěvekod DrPabloRamirez » stř led 02, 2008 12:05

barchen píše:různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé.....

Zaujímavé, že je to pre teba nezaujímavé :) Na to, že máš v baskete veľmi slušný prehľad... Ja basket veľmi netipujem, ale tieto turnaje sú pre mňa dosť zisková záležitosť. Čiže to je aj odpoveď na otázku - keď sa mi cez leto nehrá hokej, tipujem práve MS/ME juniorov v baskete, okrem toho aj predkolá futbalových pohárov a spomínané priateľské zápasy.
DrPabloRamirez
Host
Host
 
Příspěvky: 360
Registrován: pon říj 08, 2007 17:20

Příspěvekod barchen » stř led 02, 2008 12:06

nforest píše::arrow: jul a august su prazdniny...nehodnoti sa,a nemusis pridavat tipy...ak stihnes pocas sezony NBA splnit pocet tipov,ked sa ti nehra NBA nemusis nic pridavat...jednoducho oddych a priprava na dalsiu sezonu ...dufam,ze to tak je


já nemyslim pridavani tipu na profisazkare..... ja myslim proste co sázet.... stále ví přemejšlim o těch fotbalovejch přípravnejch zápasech
Uživatelský avatar
barchen
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 523
Registrován: úte pro 18, 2007 23:31

Re: Co v létě?

Příspěvekod kali » stř led 02, 2008 12:07

DrPabloRamirez píše:
barchen píše:různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé.....

Zaujímavé, že je to pre teba nezaujímavé :) Na to, že máš v baskete veľmi slušný prehľad... Ja basket veľmi netipujem, ale tieto turnaje sú pre mňa dosť zisková záležitosť. Čiže to je aj odpoveď na otázku - keď sa mi cez leto nehrá hokej, tipujem práve MS/ME juniorov v baskete, okrem toho aj predkolá futbalových pohárov a spomínané priateľské zápasy.


s tim souhlasim, take mne prekvapilo, ze jsi je oznacil za nezajimave, protoze vseobecne mladeznicky sport skyta nejvetsi prostor pro chyby od bookmakeru. Matne si vzpominam, ze jsem mladeznicky basket asi predloni i parkrat sazel, prestoze basket dospelych jde uplne mimo mne
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Re: Co v létě?

Příspěvekod barchen » stř led 02, 2008 12:09

DrPabloRamirez píše:
barchen píše:různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé.....

Zaujímavé, že je to pre teba nezaujímavé :) Na to, že máš v baskete veľmi slušný prehľad... Ja basket veľmi netipujem, ale tieto turnaje sú pre mňa dosť zisková záležitosť. Čiže to je aj odpoveď na otázku - keď sa mi cez leto nehrá hokej, tipujem práve MS/ME juniorov v baskete, okrem toho aj predkolá futbalových pohárov a spomínané priateľské zápasy.


v cervenci sem tipoval hned ten první sampionat ... stats z toho nebyly špatný ale pořád je to pro mě moc na náhodu....
Uživatelský avatar
barchen
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 523
Registrován: úte pro 18, 2007 23:31

Příspěvekod nforest » stř led 02, 2008 12:12

barchen píše:
nforest píše::arrow: jul a august su prazdniny...nehodnoti sa,a nemusis pridavat tipy...ak stihnes pocas sezony NBA splnit pocet tipov,ked sa ti nehra NBA nemusis nic pridavat...jednoducho oddych a priprava na dalsiu sezonu ...dufam,ze to tak je


já nemyslim pridavani tipu na profisazkare..... ja myslim proste co sázet.... stále ví přemejšlim o těch fotbalovejch přípravnejch zápasech


aha...jasne...no vela toho nie je...osobne zlahka skusam pripravne zapasy v Anglicku,ak to niekto vypise a posledne roky sa trapim aj s MLB,ale od toho by som rad upustil tento rok...prestavka mi tam trva cca 3 mesiace...urcite je to cas na oddych a dovolenku...a opisovanie tipov :oops: bud v MLB ci ligach v Skandinavii alebo predkol v poharoch
Uživatelský avatar
nforest
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1689
Registrován: stř srp 25, 2004 7:50
Bydliště: Petržalka

Re: Co v létě?

Příspěvekod barchen » stř led 02, 2008 12:14

kali píše:
DrPabloRamirez píše:
barchen píše:různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé.....

Zaujímavé, že je to pre teba nezaujímavé :) Na to, že máš v baskete veľmi slušný prehľad... Ja basket veľmi netipujem, ale tieto turnaje sú pre mňa dosť zisková záležitosť. Čiže to je aj odpoveď na otázku - keď sa mi cez leto nehrá hokej, tipujem práve MS/ME juniorov v baskete, okrem toho aj predkolá futbalových pohárov a spomínané priateľské zápasy.


s tim souhlasim, take mne prekvapilo, ze jsi je oznacil za nezajimave, protoze vseobecne mladeznicky sport skyta nejvetsi prostor pro chyby od bookmakeru. Matne si vzpominam, ze jsem mladeznicky basket asi predloni i parkrat sazel, prestoze basket dospelych jde uplne mimo mne


já se zajímal jen o ME do 20 let chlapů...... tam sem mel tusim stats okolo 18Ok-11Ko ale většina Ok tipu byla až v PO...... základní skupiny sem byl v minusu
Uživatelský avatar
barchen
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 523
Registrován: úte pro 18, 2007 23:31

Re: Co v létě?

Příspěvekod Peteas » stř led 02, 2008 13:35

kali píše:
DrPabloRamirez píše:
barchen píše:různé ME/MS mládežníků které jsou ale z mého pohledu nezajímavé.....

Zaujímavé, že je to pre teba nezaujímavé :) Na to, že máš v baskete veľmi slušný prehľad... Ja basket veľmi netipujem, ale tieto turnaje sú pre mňa dosť zisková záležitosť. Čiže to je aj odpoveď na otázku - keď sa mi cez leto nehrá hokej, tipujem práve MS/ME juniorov v baskete, okrem toho aj predkolá futbalových pohárov a spomínané priateľské zápasy.


s tim souhlasim, take mne prekvapilo, ze jsi je oznacil za nezajimave, protoze vseobecne mladeznicky sport skyta nejvetsi prostor pro chyby od bookmakeru. Matne si vzpominam, ze jsem mladeznicky basket asi predloni i parkrat sazel, prestoze basket dospelych jde uplne mimo mne


S tímhle taky souhlasím, tady jsou určitě k nalezení největší value, ale ono tohle chce většinou vidět ty zápasy naživo nebo v TV což je mnohdy problém, ale občas se stane, že se turnaj hraje v čr nebo sr a potom to stojí za to si udělat volno a sledovat to přímo.
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc


Zpět na HELP - obecní rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron